Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak Wam poszło ufc 134 panowie? Mnie nie wszedł tylko Schaub. Pięć pozostałych walk weszło, więc jest ok w sumie.



Miałem rację z odpuszczeniem sobie Cane... :-)
 
Expekt wystawił kursy na walke



Overeem - Lesnar 1,85 - 1,9



jak dla mnie troszeczke są one zaskoczeniem ...
 
W sumie to nie wiem co tu takiego zaskakującego. Widzisz któregoś z nich jako faworyta ? Ja bym się minimalnie skłaniał ku Overeemowi, ale pewnie za godzinę mi się odwidzi :-)
 
Interesujące kursy w najblizszym czasie



Silva -Cormier 1.56 - 2.44



Lawal-Gracie 1.65 -2.25



Mein-Santos 1.65-2.25



Healy-Blanco 2.16 -1.7



Romero - Calvacante 2.12-1.73



Kyle-lima 1,73 -2,12



na chwile obecną widze jako zwycięzców:cormier,lawal,mein,blanco,romero i lime.Ktorzy według was są zbyt ryzkowni?
 
też myśle że Cormier ale nie myslisz ze Romero zdominuuje zapasami brazyliczyka? szczerze to w tej walce nie widze jak Calvacante ma sie obronic przed sprowadzeniami ze strony kubanczyka
 
265 lbs.: Antonio Silva (16-2) vs. Daniel Cormier (8-0)



Kurs 1.6



Antonio to dla mnie taka "pewka". Cormier ze swoim 180 cm i 100 kg nie ma czego szukać w HW.



155 lbs.: Maximo Blanco (8-2-1) vs. Pat Healy (25-16)



kurs 1.8



Blanco w gazie, w dodatku lepszy fizycznie.



Grajcie w bukach: Pinnacle, 5Dimes. Tam są największe kursy.
 
Ja chyba się pokuszę o taki kupon: Cormier,Palacio,Gracie :-)



Przemek te kursy są z expekta ??
 
Na Strikeforce nie wszedł mi Silva. Weszli Barnett, Kingo Mo oraz Rockhold. Na tym ostatnim zarobiłbym znacznie więcej, gdyby nie to, że gram u buka dla dzieci, czyli w bet-at-home.



Jak Wam poszło Panowie?
 
Postawiłem sobie na Jonesa, Koschecka i Diaza, ale po takich kursach, że nie są to wartościowe zakłady...
 
Dzięki!



W sumie przywykłem już do sukcesów :-) Z ostatnich 16 zakładów weszło mi 13. Tylko w Twojej grze mi nie szło...
 
Be eS ja tak samo. w piłce jest 22 zawodników na boisku-roszady.Każdy zawodnik jest w innej formie itp itd za duzo niewiadomych.
 
Back
Top