Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@ Przemek



Gram tylko MMA, bo prawdę mówiąc to jedyny sport, na którym choć trochę się znam.



Co do porównania obstawiania MMA i np. piłki nożnej - temat rzeka. Zwróć uwagę, że złą formę jednego piłkarza można zrekompensować graczem rezerwowym. W MMA nie ma takiej opcji. Ponadto w MMA występuje znacznie mniejsze prawdopodobieństow remisu. Nie bez przyczyny kursy na MMA są zasadniczo niższe, niż te na piłkę.



Muszę w końcu zmienić buka, bo kursy w bet-at-home są sporo niższe niż w bukmacherniach ujętych na bestfightodds.com
 
Na razie pieniadze przenzaczam na coś innego ale niedługo przechodze na expect.com bet-at-home to cienizna -najsłabsze kursy i malo ciekawych gal i czesto czekają az do ostatniego dnia by wrzucić wszytkie walki z gali...cienizna reasumując
 
Dlaczego na Expect, a nie np. na Pinnacle?



Kolejną wadą bah jest brak strony w wersji mobilnej.
 
widzieliście kurs na walkę Ali vs Brock?
Alistair Overeem 1,60
Brock Lesnar 2,10
ciekawy kurs, spodziewałem się mniejszej dysproporcji, bo np. na walkę Faber vs Bowles jest 1,45 i 1,50..
 
Mniejszych..?? ALi Mistrz SF, K1, Dream, niepokonany od jakiegoś czasu, wycofał się z turnieju , a tam pokonał Werduma.



Lesnar- Cain go sprał jak świniaka, po chorobie...



Ja sądziłem ,że będzie koło 3 na Lesnara
 
kaczka... tylko, że Lesnar ma obalenia na ogromnie większym poziomie niż ''Jedziesz koniu'' ;p Dla mnie faworytem jest Brock.
 
Bah jako pierwszy buk wystrzelił z kursami na KSW 17 :

Mamed Khalidov (POL) - Paulo Filho (BRA) 26-11-11 20:00 1,50 2,35
Mariusz Pudzianowski (POL) - James Thompson (UK) 26-11-11 20:00 1,80 1,80
Rameau Thierry Sokoudjou (CMR) - Jan Blachowicz (POL) 26-11-11 20:00 1,75 1,85
Michal Materla (POL) - Matt Horwich (USA) 26-11-11 20:00 1,75 1,85
Antoni Chmielewski (POL) - James Zikic (UK) 26-11-11 20:00 1,85 1,75
Aslambek Saidov (POL) - Rafal Moks (POL) 26-11-11 20:00 1,60 2,10
Artur Sowinski (POL) - Maciej Jewtuszko (POL) 26-11-11 20:00 2,90 1,35


-Janek 1,85 bardzo atrakcyjny kurs, Pudziao też niczego sobie no i pewniak Mamed 1,5

a Wy jak myślicie :P
 
Chyba dam mamed janek i pudzian ale jeszcze sie zastanowie. no i ten zikic interesujace
 
Znając życie kursy pospadają, szczególnie na Mameda, pewnie przed samą galą zostanie z 1,3, więc chyba warto juz atakować- dla mnie pewka, chociaż to MMA. Do tego Janek powinien załatwić Soko, chociaż przed pierwszą walką mówiło się to samo:)



A macie już swoje typy na dziejszy wieczór z UFC? Gala bardzo ciężka do typowania, ja właśnie biorę się za analizowanie walk i kursówl;]
 
to weź coś potem wstaw jak przeglądniesz :-), ja zagrałem już Gray Maynard @2,2, Jose Aldo - Kenny Florian powyżej 2,5 rnd @1,75, Melvin Guillard - Dan Lauzon powyżej 1,5 rnd @ 1,85
 
Ok, pograne.



Miocic+ Edgar+ Melvin=$$$ :-)



Kusił jeszcze Elkins- dobry kurs, powinien dać radę, ale wolałem nie kusić losu. Do tego jeszcze over 8,5 rundy w walce Jackiewicza. Czuję tu decyzję. Polecam.
 
Dlaczego tak uważasz?



Moim zdaniem Edgar będzie przygotowany jeszcze lepiej, niż do poprzedniej walki, do tego nie popełni błędu z pierwszej rundy ich drugiej walki i wypunktuje Maynarda, który urwie 1-2 rundy.
 
TO Maynard nie popełni błedu i nie spuchnie.Wypsztykał się w 1 rundzie dlatego ciezko mu szło :D.Myśle ze podjedzie do tego z głową i bedzie systematycznie obiał i obalał mniejszego Frankiego







ale patrząc po moim avku co ja tam wiem :D
 
tylko nie zapominajcie ze Edgar rowniez nie stal w miejscu i jest jeszcze lepszy. Moim zdaniem nie oplaca sie brac "ogolnie" na Edgara tylko od razu przez decyzje. Wyzszy kurs, a i tak jest to dosc pewne
 
Według mnie, nie. Jeśli się uprzeć na kurs powyżej 3:00 to już prędzej na Stanna.
 
Jaja, Edgar dał radę(o dziwo przed czasem), Mocic tak samo, a najpewniejszy, wydawało by się, Guilard dał ciała. Chyba za pewny siebie był i to do samego końca, bo uważam, że nawet będą już na glebie mógł się zachować o wiele lepiej. W sumie do końca wierzyłem, że obroni to duszenie(nie da sobie zapiąć), jednak Lauzon to zajebisty grapller. Do tego jeszcze ten ogronmy wałek na Jackiewiczu. Jak On mógł przerwać ta walkę to mi sie w glowie nie mieści...







Ps. Mam nadzieję, że mój spam nikomu nie zepsuje emocji z oglądania retransmisji z walk, ale temat chyba sugeruje, że takowy może się tu pojawić;]



Pozdro i do nastęonych gal!
 
N 23/10/11

02:00 Eduardo Dantas - Ed West
Bellator 55
1 1.39 2 3.00

02:00 Alexis Vilas - Marcos Galvao
Bellator 55
1 1.28 2 3.71

02:00 Richard Hale - Carlos Flores
Bellator 55
1 1.60 2 2.35

02:00 Ricardo Tirloni - Steve Gable
Bellator 55
1 1.30 2 3.55

02:00 Christian Mpumbu - Travis Wiuff
Bellator 55
1 1.37 2 3.15





ma ktoś jakieś inne propozycje oprócz Mpumbu :-)
 
Panowie gdzie najlepiej otworzyć konto? gdzie dają jakis bonus? Moze było w tym temacie, ale nie mam czasu przeszukiwać.



Obstawia ktoś najblizszą galę UFC?
 
Back
Top