Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Stary ja w typerze nie spadłem nigdy poza pierwsza pietnastkę a przez jedną czy dwie kolejki byłem nawet pierwszy. W Twojej grze niestety miałem pecha bo jak to bywa w MMA nie można być niczego pewny na 100%. Kolega Przemek ewidentnie poprosił mnie z jakis powodów do typowania KSW a Ciebie ewidentnie prosił o nie udzielanie się, więc wysnuj odpowiednie wnioski z tego i zamilknij w tym temacie.
 
Adib dzisiaj wszedlem pod wpływem impulsu do betako :D.Jest tam Chalidow vs Taylor 1,45 -2,90.
 
W tej chorej grze Kaczki też mi nie szło, a u buków daję radę. :-) Nie ma zasady.
 
Be eS u mnie tak samo :-).Miałem KSW głęboko przeanalizować ale jak zobaczylem tego ziemniaka to wszedlem ,pod wplywem impulsu dalem 3 walki-pudzian,janek i zikic za 50zl(bo akurat tyle w jednej kieszeni mialem :P ).Ostatni raz tak robie bo to nic dobrego zazwyczaj z takich impulsów nie wychodzi.
 
Oj ten Zikic to Ci może nie wejść.



Ja się wkurzę jak Marsylia dzisiaj nie wygra...
 
Michał Materla- Mat Horwich 1 1,75



Jest to mój główny typ na tą galę. Materla jest w dużym gazie, dwie wartościowe wygrane(Zikic i Babene), bardzo dobre przygotowania w Szczecinie i na obozie w Wałczu, gdzie miał dobrych i cięższych sparingpartnerów. Od czasów sprzed kontuzji zdecydowanie poprawił stójkę(z dobrych źródeł wiem, że progres trwa dalej;) i tu głównie upatruje szans Michała, gdyż stójka Horwicha jest bardzo chaotyczna, mało techniczna, a ciosu to on w ogóle nie ma. Michał będzie wygrywał stójkę, co połączy z obaleniami(słaba obrona Horwicha) i kontrola w parterze. Jak wiadomo, w parterze jest przekotem, więc wątpie, żeby Horwich go poddał, tymbardziej, że raczej będzie z dołu niz z góry.



Mariusz Pudzianowski- James Thompson 1 1,63



W pierwszej walce Pudzian był o krok od znokautowania Thompsona. Niestety, ciosami z ręki to dziewczyny by pewnie nawet nie ubił. Teraz spędził 3 miechy w Stanach w ATT, gdzie na pewno poprawił zarówno technikę jak i wydolność, dlatego, skoro wtedy było tak blisko to wierzę, że tym razem da radę. Nie chce mi sie wierzyć, że ikona KSW(pod wzg. medialnym, rzecz jasna;) przegra drugą walkę z rzędu z tym samym(średnim) zawodnikiem. Do tego James pewnie da w palnik gdzies na Piotrkowskiej, zgarnie wypłatę i wróci szczęśliwy do Anglii:)



Mamed Chalidow- Jesse Taylor 1 1,40



Tutaj mam trochę wątpliwości, mimo, że kurs najniższy, heh. o Mamedzie pisać nie trzeba, każdy wie, na co go stać. Niestety, przeciwnik zmieniony w ostatniej chwili utrudnia nieco zadanie. Do tego przeciwnik w formie(w końcu!), który może być dla Mameda bardzo niewygodny, gdyż jest zapaśnikiem, a Mamed nie słynie z dobrych obron przed obaleniami, niemniej myślę, że jest w stanie poddać Taylora z pleców, ewentualnie znokautować w stójce, gdzie widzę braki Amerykanina. Ta walka będzie 3-rundowa, tak? Jeśli tak to lepiej dla Mameda.
 
Aktualne kursy z bwin:
Mamed Khalidov (POL) 1.25 Jesse Taylor (USA) 3.55
Aslambek Saidov (POL) 1.45 Rafał Moks (POL) 2.55
James Zikic (ENG) 1.55 Antoni Chmielewski (POL) 2.30
Maciej Jewtuszko (POL) 1.20 Artur Sowiński (POL) 4.00
Mariusz Pudzianowski (POL) 1.50 James Thompson (ENG) 2.40
Matt Horwich (USA) 2.30 Michał Materla (POL) 1.55
Rameau Thierry Sokoudjou (CMR) 1.95 Jan Błachowicz (POL) 1.7

Myślałem nad combo: materla + mamed + jewtuszko, ale niestety mocno spadł kurs, szczególnie na Cipao, widać dużo ludzi stawia i Buk musiał się dostosować do "popytu". W takiej sytuacji zastanawiam się nad puszczeniem singla, zawsze mniej nerwów np. Moks albo Chmiel, prędzej obstawiłbym tego drugiego, może Zikić znów zapije się na mieście po ważeniu ? Dziwi mnie full ludzi obstawiających na Mariusza, po takim kursie...obstawiam że do wieczora, na Mariusza będzie 1,40...a na Jamesa 2,60...

Kuszą kuszą te kursy :)
 
To chyba jedna z niewielu gal KSW, gdzie jest tyle niewiadomych.I bardzo dobrze, ponieważ nie ma co narzekać na większą dawkę emocji. Co do obstawiania to widzę tutaj tylko 2 "pewniaków". Iro i Mariusz, reszta wyników może spokojnie pójść w obie strony, np:



Soko - Janek - Soko juz się nauczył jak rozkładać siły i nie jest tym zawodnikiem, który przegrywał walki z wycieńczenia. Janek musi go przycisnąć i zmusić do powrotu do starych nawyków, w innym wypadku decyzja dla Soko.



Horwich - Materla - Materla jest w gazie ale czy to starczy na Zombie styl Horwicha. Ten koleś prze do przodu jak byk i większego wrażenia nie robia na nim ciosy. Materla musi punktować ciosami, schodzić z lini jego chaotycznych, wydawałoby się, ataków ( którymi dąży do obaleń ) i sam, w razie wyrównanej w stójce walki ( wszystko sie może zdarzyć ), obalać.



Antek - Zikic - Antek wraca po poważnej kontuzji, a wtedy tak naprawde nigdy nic nie wiadomo. Zikic to nadal solidny średni i naprawdę nie wiem, co o tej walce mysleć.



Jestem całym sercem za Polakami, ale pieniędzy na tę galę nie wyłożę.
 
Na bet-at-home ładny kursik na Materle, ale niestety nie mogę odzyskać dostepu do konta...



Zagram więc na expekt.
 
Pytałem juz u buków,nie przyjmują zakladów bo to bardziej pewne niz wynik walki adamek kliczko
 
a masz juz kursy na te gale? czy tylko na te 3 walki?



Krzysztof Soszynski (26-11-1) vs. Igor Pokrajac (23-8)



Jared Hamman (13-3) vs. Constantinos Philippou (8-2)
 
Oj Waka, ostatnio nie masz dobrej passy (zerknąłem przed chwilka na Twoja prognoze przed KSW17):-)



ALe to mma - kazdy scenariusz mozliwy
 
Wiadomo ale jak przeczytasz analizę każdej walki to coś tam się jednak zgadza. Zikica chyba też nie liczysz jako wtopy? :-)
 
beztytuu.jpg
 
Moim zdaniem Bisping jednak wygra-ma dobrą obrone obaleń a miller tylko w parterze moze wygrac.Rozumiem że ta walka ma być 5 rundowa?czy 3?
 
Ja skromnie za 1 zł obstawiłem kuponik na:



Caraway, Bass, Bedford, Tony Ferguson, TJ Dillashaw, Diego Brandao, Bisping, Frank Mir i Jon Jones.
 
Back
Top