Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Siema wszystkim!



W TOBECIE są już kursy na KSW 18---> http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=50000010449



Ciekawie wyglądają kursy na Janka i Warburtona.... Co myślicie?
 
Bedę grał na Janka napewno. Zastanawiam się nad Bedorfem, bo forma Olivii jest jedną wielką tajemnicą. Zastanawiałem się nad taktyką dla Coco i wyszło mi, że jakby uderzał bokserskie kombinacje, nie więcej niż 3 ciosy i "uciekał" naokoło ringu mógłby wygrać decyzją ew. przez KO. Na JLB, Jewtuszkę i Anzora raczej się nie opłaca, bo kursy niskie, a i przeciwnicy wcale nienajgorsi. Bazelak vs Waluś może zdarzyć się dosłownie wszystko. Kornik jest na fali ale nie wiem czy nie rozbije się na Warburtonie, ciężko wytypować tą walkę.
 
Czy ciężko? Wiadomo, to MMA, jednak widzi mi się, że Warburton fizycznie i zapaśniczo zdominuje Kornika. Z uwagi na to, żę Kornik walczy do końca, widzi mi się tu decyzja dla Anglika.



Co do walki Janka to pewnie i na Niego zagram, ale jeszcze jej nie analizowałem. Za to odradzałbym grania na Iro. Mimo, że forma Amasingera jest niewiadomą, to jednak twardy zawodnik, bardzo fizyczny, a mam wrażenie, że tacy nie szczególnie podchodzą Jewtuszce. DLatego po takim kursie- nie warto.
 
Szczerze ciężka gala do obstawiania.Po ostatnim ksw na ktorym przegrałem hajs przez walke chmiela z zikicem daje sobie spokój z obstawianiem..wiadomo ocb.

265 lbs.: Dave Herman (21-2) vs. Stefan Struve (22-5)
185 lbs.: Aaron Simpson (11-2) vs. Ronny Markes (12-1)

kogo obstawiacie? chciałbym zrobic dubel z Struve i Markesem..
 
ciekawy to jest kurs na dane, 3,00 na tak doswiadczonego zawodnika z mozna by to nazwac zoltodziobem to strasznie duzo
 
Kursy na Bazelaka majelją a rosną na Walusia @1,6 w expekt, do tego Bedorf @2.2 i to taki mały dubel z mojej strony
 
Oli Thompson (UK) - Shawn Jordan (USA)
2,50 1,45
Mackens Semerzier (USA) - Daniel Pineda (USA)
1,55 2,20
TJ Waldburger (USA) - Jake Hecht (USA)
1,80 1,80
Kyle Noke (AUS) - Andrew Craig (USA)
1,35 2,90
Cole Miller (USA) - Steven Siler (USA)
1,25 3,60
Anthony Perosh (AUS) - Nick Penner (CAN)
2,00 1,65
James Te-Huna (NZL) - Aaron Rosa (USA)
1,25 3,60
Court McGee (USA) - Constantinos Philippou (CYP)
1,65 2,00
Demetrious Johnson (USA) - Ian McCall (USA)
1,25 3,60
Joseph Benavidez (USA) - Yasuhiro Urushitani (JPN)

1,07 7,00
Thiago Alves (BRA) - Martin Kampmann (DEN)
1,65 2,00

bardzo ciekawe typy to C.Philippou @2 , Alves @ 1,65 i Hecht@ 1,8:-)
 
Deliktanie faworyzuje Alvesa, ale jak już bym miał stawiać, to wybrałbym minimalnie większe ryzyko i kurs 2.
 
Eric Prindle (USA) - Thiago Santos (BRA)
4,20 1,20
Maiquel Falcao (BRA) - Norman Paraisy (FRA)
1,30 3,20
Vitor Vianna (BRA) - Brian Rogers (USA)
1,60 2,10
Vyacheslav Vasilevsky (RUS) - Victor O°Donnell (USA)
1,35 2,90
Giva Santana (BRA) - Bruno Santos (BRA)
1,60 2,10

kursiwa według BAH
 
Prindle odpadł już.Ja się wstrzymuje bo nie ma dobych kursów -chciałem na Vasilevskiego ale ma tylko 1,35 a nie widze drugiej walki do dubla
 
Kursy na Thiago Silvę w walce z Gustafsonem to około 2,8 - 30. W takiej sytuacji postawię na niego, chociaż ostatnio jego imiennik mnie śmierdząco zawiódł.







Irasiad vs JJ za 5,00 też kusi. Można zagrać za małą kwotę.
 
co do Silvy też tak zagram , ale JJ to nie ma dla niego rywala w tej wadze jakiś bet na rundy można że będzie pełen dystans albo JJ win przez dec..
 
@ saku



Nie stawiałbym na tą walkę. Za mało na Pudziana, żeby cokolwiek pomnożyć sianko. Na Sappa nie ma sensu z wiadomych przyczyn. Z dobrych kursów, które ostatnio widziałem, mogę wymienić na pewno Nelsona za 3,20 z Silvą (dla mnie ta stawka to szok) i Nate'a Diaza za 2,50 z Millerem ( tutaj też wg mnie minimalnym faowrytem powinien być Diaz, który pewnie nie da się poddać i wypunktuje Jima w stójce). Na te walki postawię na pewno. Zastanwiam się jeszcze nad Papy Abedi za 1,50 z Jamesem Headem i Jorgenem Kurthem za 1,45 z Diabate na UFC on Fuel. Może stawki nie są szałowe ale to wg mnie zdecydowani faworyci.
 
Faktem jest, że kursy na Thiago Silve ostatnio spadły, ale 2,45 to nadal żadna okazja.
 
Thiago Silva 2.45 z Gustafsonem też mozna sie pokusić.


:-) niewiadoma to jak zawalczy Silva po takiej przerwie.Jak dla mnie na dzien dzisiejszy jakby thiago był w formie to wygra.



2,45 kuuuusi



Nelson może zrobić ala Cormier też ciekawy kurs...
 
markhunto i mój nawiększy błąd przy obstawianiu to ''jaranie się '' kursami.Musze spokojnie na rozpiske spojrzeć i potem na kursy czy się opłaca.Kurs kusi ale mam pare zasad przy obstawianiu tak jak :



- nie obstawiać debiutantów



-nie obstwawiać ludzi wracających po długiej przerwie/kontuzji



Więc bede musiał tę walke zostawić dla moje dobra;/
 
W każdej lidze są wałki. Grunt to dostać cynk przed meczem ;-)
 
Back
Top