Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja postawiłem na Koksa jak jeszcze był za 2,50 i mocno liczę, że zniszczy Najmana zanim zdążdy się zmeczyć.
 
jasny gwint na dzielni pozakładałem sie o wódke że Koksu wygra ale kurs na Najmana "Śmiecia" kuszący naprawde w betsafe 2.05 spróbuje za 5/10 zagrać :-)
 
Utopiłem troche kasy na Marcinku, a mogłem trzymać się zasady Przemka i nie stawiać na zawodnika wracającego po kontuzji :-)
 
Mir vs Cigano - kurs 5,00 na Franka jest dla mnie kosmiczny. Wiadomo, że Junior jest zdecydowanym faworytem bo pewnie nie dopuści, żeby walka toczyła się w parterze ale jeżeli tylko trafią na glebę to czuję, że zostanie tam szybko poddany. Spodziewałem się kursu około 3,20 albo max 3,60 na Mira a tu taki kosmos...



Diaz vs Miller - wczoraj Diaz był jeszcze za 2,50 (na betathome) a dzisiaj jest już za 2,70. Dla mnie ta stawka to również niezły kosmos, bo wg mnie minimalnym foworytem na papierze powinien być właśnie Nate. Jeżeli tylko zdoła utrzymać większość walki w stójce i nie da się poddać to przez te 5 rund powinien wypunktować Jima i wygrać przez decyzję. Na KO ze strony Millera też bym nie liczył. To bardzo sprawny uderzacz ale przy aktualnych umiejętnościach bokserskich Nate'a powinien wypaść dość blado. Kondycja przy 5-rundowej walce również powinna być na korzyść Diaza. To chyba obecnie najlepszy kurs, żeby ryzykować kasę.



Belcher vs Palhares - uwielbiam styl Palharesa i życzę mu nie tylko wygranej ale i pasa MW UFC. Bardzo boję się jednak, że Belcher jest dobry poziom wyżej niż ostatni przeciwnicy Pniaka i że nie da mu się tak łatwo poddać i wypunktuje go w stójce, albo nawet znokautuje. Alan to bardzo solidny zawodnik, który w każdej płaszczyźnie jest bardzo groźny. Scenariusz, że Palhares po kilku nieudanych próbach poddań w pierwszej rundzie opada z sił i Belcher do końca walki go punktuje albo nawet nokautuje wydaje mi się na tyle realny, że postawię na tę walkę trochę kasy. W razie wygranej Pniaka przeboleje te parę złotych i będę cieszył się, że coraz realniejsza będzie jego walka z Pająkiem, na którą czekam już od bardzo, bardzo dawna. Wg mnie Palhares jest najbardziej niewygodnym przeciwnikiem dla Silva w całej średniej w UFC, włączając w to również bardzo niewygodnego Sonnena.



Silva vs Brenneman - kurs 1,55 na Ericka to dla mnie absolutna rewelacja. W Brazylijczyku widzę materiał na przyszłego mistrza tej kategorii i ten błysk geniuszu, który mają naprawdę nieliczni. Charlie wg mnie nie ma absolutnie żadnych szans i jeżeli walka wyjdzie poza pierwszą rundę to będę w niemałym szoku.
 
Josh Koscheck - Johny Hendricks 2.00 1.72 1 to jest dla mnie pewniaczek ;) co do Diaza to ciężko to widze ...
 
https://www.expekt.com/pl/sports/odds/ufc/MMAMIXINTINTUFC

jeśli ktoś chce Diaza @2,94

i kursiwa na BFC

Ryan Ford (CAN) - Luis Santos (BRA)
2,50 1,45
Damian Grabowski (POL) - Dave Huckaba
1,20 4,20
Ben Saunders (USA) - Bryan Baker (USA)
1,35 2,90
Akihiro Gono (JPN) - Michael Chandler (USA)
6,20 1,10
 
nieźle można zarobić, jeśli obstawi się Diaza. Dziwię się, że tak wysoki kurs, po tym, co zrobił w ostatniej walce z faworytem...
 
Mam małe wątpliwości co do Miller - Diaz.



Jim przegrywał dotychczas z zawodnikami, którzy byli niezłymi zapaśnikami. Poradził sobie ze stojkowiczem Guillardem, czy grapplerami(Oliveira, Bocek,Tibau). Myślę, że Jim jest tu słusznie faworytem i nie będzie wdawał się w zbędne wymiany bokserskie, a w parterze nie pozwoli się skrzywdzić.



Jest oczywiście drugi scenariusz: Nate prowadzi walkę w stójce, a sprowadzony do parteru szybko powróci do stójki...
 
Ja obstawiam, że walka będzie się toczyć pod dyktando Nate Diaza, który wygra przez decyzje.
 
Jim dobrze wie, że nie wygra w stójce z Diazem. Oczywiste jest, iż Jim będzie obalał Nate'a i tak wyleży decyzję, bo jeden drugiego nie podda.
 
kursiwa za betsafe nawet nawet ;)

Borys Mankowski - Marcin Naruszczka
1,85 1,85

Michal Materla - Jay Silva
1,42 2,65

Antoni Chmielewski - Matt Horwich
1,96 1,75

Aslambek Saidov - Grigor Aschugbabjan
1,28 3,35

Mamed Khalidov - Rodney Wallace
1,28 3,35

Mariusz Pudzianowski - Robert Malcolm "Bob" Sapp
1,12 5,50
 
planuje postawic 100pln na saidova, materle, mameda i pudziana jak wejdzie to 250 wygram, mysle, ze warto bo to raczej pewniaki
 
Najlepiej chyba wygląda Horwich 1.75, ale myslę, że jeszcze da radę wychaczyć wyższy kurs. Na Pudziana 100 zł przy kursie 1.12. heheheehhe to tak jak postawić na Barcę z jakimś średniakiem i Barca remisuje albo przegrywa. 1.30-1.40 stawiałbym w ciemno, ale 1.12 to nie ma "value" w ogóle, chyba, że na podbicie ako w jakims tasiemcu
 
kombinacja Mamed Pudzian daje 1,40 wiec nie jest zle, a tych walk to juz na 99% jestem pewny.
 
Back
Top