Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

markhunto gratulacje, coś czuję, że jeszcze ograbisz kaczkę :)






Tak, ograbił właśnie...:-)



A tak na serio, to faktycznie u buka mu duużo lepiej idzie niż u mnie, zresztą nie tylko jemu. Btw. Hunto - jeszcze kara Cię czeka
 
Na Horwicha bym nie stawiał.Nie wiem jak będą oceniać tę walke sędziowie ;-).Serio przy KSW zaczynam obawiać się obstawiać jak gale w japonii (co w sumie jeszcze daleko im do nich) ,strasznie się z tym Zikiciem zrazilem.
 
Kaczkę ograbić będzie bardzo ciężko, tymbardziej, że teraz będę miał miesiąc przerwy w grze... Ogólnie to ostatnio całkiem nieźle mi wszystko wchodzi, trafiłem nawet Belchera ostatnio, gdzie wszyscy stawiali na Paharesa. Szkoda tylko, że zagrałem na Alana za parę złotych a nie za parę stówek...



Kaczka, nie nerwuj się, dzisiaj zmienię ten avatar i sorry, że dopiero dzisiaj. ;)
 
Tylko single. Czytałem gdzieś kiedyś jakieś analizy matematyczno - statystyczne, według których single są bardziej opłacalne dla gracza i do tego samego wniosku doszedłem analizując swoje wyniki z singli vs zakładów kumulowanych.
 
2yv3x1v.jpg
 
niestety chyba 4 stowki wtopilem na cain -jds gdzie gralem bodajze powyzej 1,5 rundy, a skonczylo sie jak wiadomo, tylko nie moge tego znalezc w historii
 
Zapewne to Bet365. Ach stare dobre czasy..



Jeśli chodzi o grę to tylko Single, żadne systemy, progresje. Przerobiłem wszystko a tak naprawdę liczy się tylko dobra informacja i gra się przed spadkami kursów.
 
Nie ma w MMA czegos takiego jak dobra informacja na znaczącą skale moim zdaniem. Liczy sie umiejętność oszacowania prawdopodobienstwa. Trzeba po prostu umieć "czytać" sport.


Kursy też często zachowują sie różnie i potrafią rosnąć w ostatniej chwili.
 
gra się przed spadkami kursów


Tu się nie zgodze.Ja czekam aż do ważenia-jak widze ze ktoś prawie ''umarł'' od scinki to daje mi to cenne info.I obstawiam na godziny przed galą.Może kurs mniejszy niż pare tyg. wstecz ale za to pewniej sie czuje
 
Panowie, ja nie pisałem konkretnie o mma, lecz ogólnie o sporcie. MMA obstawiałem co prawda mało i tak różnie bywało, ale raczej na jakiś drobny plus. Oczywiście będę bronił swojego zdania odnośnie dobrej informacji i graniu przed dużymi spadkami -To podstawa gry u buka, przynajmniej ja wyznaję taką teorię. Grałem ładnych parę lat i siedziałem głęboko w temacie. Typy dobrze wyselekcjonowane są tez dobre, jednak "value" musi być wtedy duże.
 
Wysoki kurs na Mańkowskiego, a przecież to on będzie rozdawał karty w tej grze - lepsze zapasy i stójka. Jak źle nie rozda (czyt. nie obali za szybko), to wygraną ma w kieszeni.
 
Dlatego dziwię się, że ludzie wrzucają Materlę zamist Mańkowskiego do taśmy.
 
Dzieki za rade bo nic nie wiedzialem o Naruszczce, a teraz patrze i widze, ze prawie wszyscy rywale z ujemnym rekordem



a co Myslicie o Saidovie? jego rywala tez nie kojarze wiec nie wiem czy grac na Aslambka
 
Niewiadmo jak się Grigor pezentuje dwie kategorie niżej. Aslan powinien obalać i kontroloać z góry, bo w stójce wydaje mi się słabszym zawodnikiem. Niewiadomo jaką siłę będzie prezentował Gruzin po takim zjeździe wagi. Aslan powinien wygrać, ale coś czuje, że może być niespodzianka.
 
Back
Top