Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Rozumiem gwidonek ale to jest takie pewne jak to ze 2+2=4 :) trzeba czasami zaryzykowac i w tym przypadku ryzyko jest b.małe
 
wierz mi ze pare razy sie przejechalem na takich 2+2=4, powiedz kto przewidziałby porazke fedora z big footem? kurs był 1,22 na fiedzie, ja szukam kursow min. 1,7 w gore
 
Ja też,ze tak powiem to nie mój pierwszy raz ;).Ja czulem ze big foot moze to wygrac ale bym nie postawił hajsu na taka walke :D.Ciężko jest mi znaleźć zawodnika z kursem 1,7 i wyzej na ktorego postawiłbym 800zł :P .Borys to byla mega okazja ale rzadko się takie cos zdarza aja wole graczej dosyc czesto jak kieszen pozwala.Masz juz jakiś kupon w głowie na najblizszą gale UFC? tez masz zamiar zaszaleć??
 
na stefena kurs rosnie, chyba z 1,8 sie zrobilo 2,25 mozliwe ze to zagram, czekam tez az dadzą kursy na rundy, moze bedzie cos ciekawego to dorzuce do ako
 
http://www.mmafighting.com/ufc/2012/5/17/3027315/mark-hunt-out-of-ufc-146-lavar-johnson-now-meets-stefan-struve
 
zobaczymy jak sie krsy ulozą, skoro pat potrafil polozyc lavara to mysle, ze i struve to zrobi i tam go podda zobaczymy
 
Z drugiej strony cioasy Lavara są potwornie mocne,sruve nic nie robi ze swoim zasięgiem i daostaje takie bobmy jak od Nelsona i travisa.Moim zdaniem Lavar ma jeszcze mocniejszy cios.Będzie ciezko w koncu to ciezka dywizja.A oprócz tej walki widzisz jeszcze coś interesującego na tyle by postawić spory hajs?
 
no tego sie obawiam, ze da sie trafic, licze ze bedzie na tyle inteligentny ze nie pojdzie na wymiane, tylko szybko sprowadzi walke do parteru



"spory" to zalezy od konta gracza, na razie za wczesnie jeszcze
 
No rozumiem, subiektywnie Struve jest dla mnie najłatwiejszym celem jesli chodzi o słabą szczęke w UFC w HW więc niegdy nie obstawiałem jego walk.Tak z ciekawości dawno obstawwiasz mma? i czy na razie wychodzisz z tym na plus? bo rozumiem ze tylko bawisz się w pojedyncze lub double zaklady na pare stów?
 
jak bedzie dobry kurs to i tak zagram struve bo skoro barry go sprowadzil i probowal poddac to stefan zorbi to spokojnie, ryzyko ze zostanie trafiony zawsze jest



gram u buka od dawna nie pamietam, chyba juz starszy brat mi grywal kupony jak bylem w podstawowce czy gimnazjum, mma gdzies moze od 2ch lat, na mma mysle ze jestem do przodu, grywam jak napisales pojedyncze i duble
 
Na Gonzage jest kurs 2,70, co o tym myslicie? Dla mnie Nelson nie jest wcale faworytem
 
no tak racja, dziwne, ze u buka nie zmienili. Jeszcze moze sie ktos wypowie na temat tej walki Shane del Rosario (11-0) vs. Stipe Miocic (8-0) bo kurs na Shane del Rosario dobry
 
Shane jak Shane, nigdy wydolnością nie błyszczał, a teraz jeszcze wraca po poważnej kontuzji, więc postawiłbym na Miocica
 
Ja bym szans Cormiera nie skreślał przecież Barnetta prawie Nastula znokautował wiedz przy dobrych wiatrach może Cormier trafi go jak Big Fooda i wygra walkę przez KO/TKO
 
Kursy dobrze wystawione, walka wydaje się równa, jednak ja nawet skuszę się chyba na Cormiera. Jeśli walka utrzyma się w stojce to prędzej czy później Cormier ustrzeli Barnetta. Obalić go będzie trudno, a nawet prędzej bym powiedział, że to Cormier będzie z góry. Niepokoić może jedynie forma fizyczna Barnetta(na ważeniu wygląda na sporo odtłuszczonego) i warunki(zasięg).
Tak czy inaczej, wychodzi CORMIER.

Ps. Turas- "big FOOT" ;-)
 
Rafael Cavalcante (BRA) - Mike Kyle (USA)



Gilbert Melendez (USA) - Josh Thomson (USA)



Daniel Cormier (USA) - Josh Barnett (USA)



Planuje zagrac dzis taki zaklad, kurs w kombinacji 3,14. Ma ktos jakies uwagi? dobry wybor czy moze ktorys z zawodnikow jest po kontuzji, po dlugiej przerwie itp.?
 
Na pewno nie grałbym na Cavalcante, bo ma on trochę luk w obronie a Kyle to zawodnik z bardzo mocnym ciosem i naprawdę bardzo przyzwoitym boksem. Choć Cavalcante jest słusznym faworytem to KO ze strony Kyle'go nie powinno nikogo zdziwić.



Na Melendeza można zaryzykować ale za jakąś większą sumę. Ja mam zasadę, że poniżej 1,30 nie gram na nikogo a Melendez o ile dobrze pamiętam jest za 1,20.



Na Barnetta to sam zagrałem i wg mnie jest to stawka, za którą warto się skusić. Jedyna szansa jaką widzę dla Cormiera to trafienie Barnetta jakimś czystym mocnym ciosem. Barnett natomiast może wygrać przez poddanie, decyzję czy nawet TKO. Poddanie to dla mnie najbardziej prawdopodoba opcja na zakończenie tego pojedynku. Josh jest jednym z kilku najlepszych glapplerów w ciężkiej, więc jak walka trafi do parteru to będzie do jednej bramki.
 
cormier jest niesamowity, dawno nie widzialem zawodnika z tak chłodnym umysłem, pełen spokoj przez 25min, wielki szacun, boje sie, ze warunki fizyczne (niski wzrost i slaby zasieg) w pewnym momencie staną mu na przeszkodzie







2vmx4za.png
 
Jestem w szoku jak wczoraj zaprezentował się Cormier. W życiu bym się nie spodziewał, że ta walka może tak wyglądać. Przekozak Barnett wyglądał jak nieporadne dziecko. Gawidonek, widzę, że niezły kozak jesteś i grubą kasę trzepiesz na zakładach. Następnym razem obstawiam tak jak Ty. :)
 
Wiem, że po zdazeniu nie ma co pisać, ale ja dorzuciłem jeszcze CAVALCANTE i udało się wygrać w dublu z CORMIEREM. Teraz na pewno mocniej będę atakował UFC 146, od jutra zaczynam analizować- liczę na aktywność osób z tego tematu i nie tylko:)



Pozdro!
 
@gwidonek - może zacząłbyś wrzucać kupony przed walkami, a nie po nich ? ( i bynajmniej nie chodzi mi o ich powielanie ) Zaraz się tutaj wszyscy podjarają i bedą grać jak szaleni na duże sumy ...
 
@corey



ale ja pisalem kilka postow wyzej, sporo przed walka, ze gram cormiera i wymienilem kilka argumentow na poparcie swojej tezy



wlasnie dlatego co napisales w ostatnim zdaniu nie chce podawac konkretnych stawek przed walką, bo nie chce zeby ktos gral moje typy, a juz napewno nie za takie pieniadze, poza tym jestem przeciwnikiem hazardu :D
 
Back
Top