Zajebiście mnie cieszy, że...

Cieszy mnie że połączenie paleo, siłki i jakiegoś wirusa pozwoliło na zrzucenie 5kg w 24 dni. Fakt że trzeba było się wcześniej nieźle zapuścić żeby taki wynik był możliwy jest bez znaczenia :]

Masu ja Cię rozumiem bo sam zbijam wagę hehe #highkick #basen #rower Taki dzień dziś kurwa ogień normalnie i też mnie to cieszy
 
Cieszy mnie ze mój kolega "opublikował" właśnie na FB coś takiego:

16h0rvp.jpg
 
Cieszy mnie pioseneczka Wild Boys, tyle prawdy w słowach:
They try to break us,
looks like they try again.

Pamiętajcie, jeśli nie macie o czym pisać w tym temacie, Wild Boys always shine.
 
Cieszy mnie dziewczyna co rozdawała wejściówki na siłownię pod Collegium Maius. Oj cieszy.
 
...6:35 a ja już dałem świadectwo tego co Jezus dla mnie zrobił... :D Bóg jest wielki!
 
Bawi mnie podejscie do "zatajania" baz wojskowych w dwóch największych amerykańskich koncernach. Na mapach Google radar w Zabierzowie jest zaklejony kawałkiem lasu, nie widać go. A w mapach Microsoftu jest piękne zdjęcie lotnicze. Może ruscy się nie połapią ;)
 
jajecznica z kurkami na swojskiej szyneczce
nie wiem czy to jest samurajskie albo paleo, ale smakuje zajebiscie
 
Cieszę się że mam taką zdolną żonę: Najpierw tak upierdoliła się łokciem w klamkę że wyskoczył jej guz wielkości arbuza a potem chcąc zmniejszyć opuchliznę dostała bąbli od odmrożeń...
 
Raduje me serce turecki market przy Starym Kleparzu. Pasta oliwkowa, herbata, papryczki i przezajebista baklava nabyte :chef:
 
Gdzie on jest dokładnie? Jutro trzeba będzie obadać teren.

Sklep w kamienicy po prawej stronie jak stoisz na Filipa. Polecam też bunc wędzony z czarnuszką na Kleparzu i surową kiełbaskę paprykową z węgierskiego kiosku na Kleparzu.
 
..., że chyba zaliczyłem Egzamin z Maty w 1 terminie :D. Ale jeszcze w to nie wierzę i molestuję co jakiś czas F5 na stronie wykładowcy. Jutro dowiem się czy aby na pewno nie ma błędu po wpisie do indeksu. 5 zadań(materiał z II semestru czyli te trudniejsze z całek z obliczeniami brył, pola, ekstrema lokalne, płaszczyzny) z czego 1 dobrze(ekstrema lokalne), do 3 mam rysunki + minimalne obliczenia.
 
Cieszy mnie koleś który dzisiaj cały trening na maszynach zrobił w kamizelce obciążeniowej...
 
... wymarzyłem sobie ostatnio, że chcę zacząć grać na gitarze. Tydzień później dostałem gitarę. Bóg jest wielki. :D
 
Back
Top