Zajebiście mnie cieszy, że...

Oj tam żoneczkę się może jakąś wyrwie:D

Generalnie to chcę taki skill zrobić, żeby móc uwielbienie prowadzić solo, a kumpel, który teraz prowadzi przesiądzie się na perkusję. :D

... ale wiadomo, ognicho i kiełbaski i gitarka to jest najlepsza sprawa. :)
 
Generalnie to chcę taki skill zrobić, żeby móc uwielbienie prowadzić solo, a kumpel, który teraz prowadzi przesiądzie się na perkusję. :D
No biznesplan już ogarnięty, teraz niecny plan wprowadzić w czyn:D
 
Zadzwonili do mnie z playa i zamienili mi pakiet 2,5 gb w standardzie na nielimitowany LTE w tej samej cenie. Propsuję Play!
 
Cieszy mnie mój obiad. Mleko prosto od krowy nie odtluszczone gowno z kartonu. Młode ziemniaki z pola nie szklarni oblane tluszczykiem ze skwarkami posypane koperkiem. Miastowi zalujcie :-)

Chyba się na wieś wybiorę niedługo. :) Mniam!
 
Cieszy mnie mój obiad. Mleko prosto od krowy nie odtluszczone gowno z kartonu. Młode ziemniaki z pola nie szklarni oblane tluszczykiem ze skwarkami posypane koperkiem. Miastowi zalujcie :-)

Mleko i skwarki? Będzie sraka:)
 
Cieszy mnie że prywatna uczelnia wykupiła niszczejący pałacyk obok mojej siłki na Szlaku. Codziennie wkurwiał mnie taki widok w centrum miasta.

348fyph.jpg
 
Cieszą mnie wakacje z moją wspaniała rodzina w Krynicy Morskiej i cieszy mnie zajebista pogoda:) wasze zdrowie.
 
Cieszy mnie że prywatna uczelnia wykupiła niszczejący pałacyk obok mojej siłki na Szlaku. Codziennie wkurwiał mnie taki widok w centrum miasta.
A teraz napisz w temacie co Cie wkurwia, iż za duzo prywatnych uczelni jest u nas i produkują kolejnych magistrów ;/
 
A teraz napisz w temacie co Cie wkurwia, iż za duzo prywatnych uczelni jest u nas i produkują kolejnych magistrów ;/

A czemu mamy odbierać przyjemność studiowania ludziom, którzy sami za siebie płacą?:)
 
Back
Top