Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)



:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)







Stary dziekowa wielka!



Drza mi nogi, lzy mi sie kreca, TO JEST WLASNIE TEN TELEDYSK! Moje dziecinstwo, chlip chlip...
 
Ja pamiętam z dzieciństwa przez mgle jak oglądałem w nocy na polsacie film Kaligula. Miałem może z 8 lat wtedy. Ale mi to porylo banie... Pewnie dlatego teraz mnie ciągnie do dziwnych filmów xd
 
hehe , spoko Dzihados , moje dzieciństwo też :) Biliński robił muze do wielu ramówek , Sigmy i Pi , do Sondy . To taki polski Michael Jarre ;P
 
Moja mała kolekcja :)







544810_480813618675388_2094180104_n.jpg
 
Widzialem to jako dziecko, ale zwyczajnie o tym zapomnialem. Pare lat temu, beda "na miescie" w stanie rozbieznosci oczu :) zobaczylem ten teledysk ponownie, wlasnie w 4fun.tv. Niestety chwilowy brak umiejetnosci skupienia sprawil, ze nie zauwazylem podpisu co to. Od tego momentu nie dawalo mi to spac po nocach ;) dzieki tobie sen jest juz spokojny :)



A jako dziecko myslalem ze to teledysk Zachodni, taaaakie wybuchy, jaaaaa. Rzeczywiscie Sonda i Przybysze z Matplanety maja motyw w podobnym brzmieniu :)



Z innej beczki, pamietacie super wypasiny "wiropłat-latawiec" z PRLu?



 
https://www.youtube.com/watch?v=7RmR0u5G72k



To jest mój hit, co jakiś czas sobie zapuszczam w robocie :D
 
https://www.youtube.com/watch?v=Fc94ZxvOl2Y



https://www.youtube.com/watch?v=gbWNQvhQe8E
 
Pewnie :) ale chocby wymieniony tu funky koval byl lepszy :)



funky_koval.jpg




Nie nie, cofam to. Najlepsza i tak byla seria:



54161340_1024.jpg




oraz:



Thorgal-Oczy-Tanatloca-tom-11_Egmont-Polska,images_big,25,978-83-237-2972-3.jpg
 
Wiadomo że Thorgal to najlepszy komiks ever. Ale mega objawieniem był dla mnie Szninkiel. Zresztą musiałem go ukraść ciotce bo mi go zabrała jak sobie kupiłem-nie spodobały jej się obrazki:-)







124612521137640466.jpg








7076_sz_planszaD.jpg
 
O kurde coś mi to mówi...czy to był taki jebitnie gruby komiks i w środku były ten tego sceny :-) Muszę to znaleźć



edit



Oh yeaaaaah!



11.jpg
 
Jak na sesji u psychologa - cos we mnie drgnelo, cos sie przypomnialo :) kurde musze do tego wrocic!



EDIT: to byla odpowiedz @upup, ale do @up tez pieknie pasuje :)
 
Kaczka, ten obrazek z chlebem z jajej:-) Aż mi się smak na języku zrobił, już wiem co na kolacje będzie.



9362da2a0a493f6770ce660613a6fa1a.gif
 
kaczy dobra wrzuta, dużo wspomnień... taki prodziż to do dzisiaj gdzieś na strychu mam...



tak btw. to co się stało z @lugaskiem?
 
1385994027_by_krzys_500.jpg








Tera gimby nie wiedzą, że linijka nie służyła tylko do pomocy w malowaniu linii na tablicach :-)



Oj, zebrało sie kilka razy po łapach, hhehe - ale pozytywnie wspominam. Choć oczywiscie , jak to bywa, byli i tacy nauczyciele, co przeginali pałę z tymi karami. W moich czasach podstawówki, normale było: bicie liniją, cyrklem po lapach, szarpani za kudły/pejsy/poliki,. Dodatkowo , raczej nikt nauczycielowi nie podskoczył. Dodatkowo jeden miał antene od auta i czasem kogoś pacnął ;-)



Widziałem: kopa w brzuch - WFista kolesiowi wyjabał, kopa w dupę: dyrektor kolesiowi wyjebał, słyszałem o lisciu od polonisty
 
Pamiętam szkołę przed 89 i po 89. Wolałem po. W podstawówce nauczyciel molestował dziewczynki przez kilkadziesiąt lat, wszystkie kurwy wiedziały a wyrzucili go dopiero kilka lat po 89. Szkoła gdzie nauczyciel jest panem a uczeń jest traktowany jak gówno nie jest niczym dobrym.
 
Back
Top