Wspomnienia z dzieciństwa, czyli kiedy Buka straszna była

i tak to temat przerodził się we wspomnienia z grami retro :)
Ile to czasu człowiekowi pożerało :)
 
Co do czasu to takie oto coś nam sporo go pożarło. Najbardziej mi się chyba komposy kataną podobały.
images
 
stare piekne czasy ,nie to co teraz ,robota i robota,
teraz tylko mozna powspominac jak sie gralo pol dnia w pegazusa a reszte na podworku w pilke kopalo ,
ile sie wygralem w gool3,battletoads double dragon i inne ,najlepiej sie gralo we dwoch i te wkurwienie jak sie stracilo zycie przed drugiego gracza bezcenne :D
 
@Grzechu <brawo>
Jeszcze pykałem ostro w grę Alladin, która była uważana za najlepszą przygodówkę ever na mega stare PC-ty. Na drugim miejscu stawiałem to:
hqdefault.jpg
 
no to ja tez sie "pochwale";) ATARI 65 XE--->COMMODORE 64( najpierw z magnetofonem,pozniej stacja dyskow)--->AMIGA 500--->SEGA MEGADRIVE--->SEGA SATURN--->PSX--->PS2+PC-->PS3+PC obecnie -->You've come a long way baby!;)
Pamietam czasy gdy jezdzilem na gielde komputerowa do nieistniejacego juz Domu Kolejarza(ul Jana z Kolna) w Gdyni,bodajze byly co dwa tygodnie,w niedziele,najwiekszym szalem wtedy byly Amigi i Amstrady,jak zobaczylem gre North and South postanowilem zdobyc Amige za wszelka cene;). @defthomas cos mi sie o uszy obilo,ze Ty tez jestes z Gdyni,kojarzysz moze? PS te czasy nie wroco:(
 
Też zbieraliście?
sprzedam-puszki-po-piwie-z-lat-1978-88-walbrzych_rev006.jpg
Ja nie zbieralem ale moj kolezka ze swoim ojcem to mieli w domu specjalne takie waskie poleczki w gornej czesci sciany blisko sufitu,na puszki.Jak sobie teraz o tym pomysle to ogarnia mnie smiech.Jak pamietam jak gralismy u niego w domu meczyki pilka do tenisa i trafilem i pogielem jedna puszke no jaki byl ryk,ze stary go zajebie buheheheh
 
Ja puszek nie zbierałem, ale mój starszy brat owszem. Pamiętam jakąś wielką puszkę z wikingiem, ale nie jestem pewny czy to była pucha po Faxe... na pewno nie taka, do jakich teraz jest rozlewany ten duński sikacz.
 
Je-zu-się, co za wspomnienia!!!
Franko: The Crazy Revenge!!!
Dzieci z Cohones nie pamiętają!
 
Back
Top