Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Malina zaczął coś płacić? Midern jeszcze robi wywiady czy już olał temat?
Czy mi płaci? Odpowiedź w 3 części wywiadu z Martinem ;) @midern może sam się wypowiedzieć, ale tak robi. Zobaczycie dużo materiału w jego wykonaniu w marcu.
 
puzzle-dla-dzieci-smerfy-33.jpg
 
Niektórzy mówili, że Live słaby, bo Mrozu tym razem o niszowy KSW nie wspominał, dla mnie dobrze ile można o tym gadać.
Dwa live wystarczyły, żeby rozjechać KSW i ich klakierów. A czy inba wróci ? na pewno tak przy następnych live, jak Mrozu będzie chciał zaprosić Mameda, a ten mu odmówi:lol:
 
Jesteśmy umówieni z Fabińskim na rozmowę w tej sprawie, dlatego nic jeszcze nie pisaliśmy, chcemy informacje z pierwszej ręki. W sobotę wpada wywiad z samym zainteresowanym :)

@Cloud ::really::


@Mariusz Olkiewicz zróbcie wywiad z Rafałem Moksem, to wróci wam jeden czytelnik :redford: bojkot trwa, ale kusi ten wywiad z Jurasem i godzinny z Martinem :popcorn:
 
To zróbmy to razem.

Niektórzy mówili, że Live słaby, bo Mrozu tym razem o niszowy KSW nie wspominał, dla mnie dobrze ile można o tym gadać.
Dwa live wystarczyły, żeby rozjechać KSW i ich klakierów. A czy inba wróci ? na pewno tak przy następnych live, jak Mrozu będzie chciał zaprosić Mameda, a ten mu odmówi:lol:

No jak piec inby ma płonąć to ktoś musi dorzucać węgla prawda?

inba wróci prawdopodobnie w środę, mark my words :D
Trzymam za słowo!
 
Żeby inba trwała KSW musiałoby odbić piłeczkę i zabrać głos w sprawie. Jak na razie się na to nie zanosi, bo lepiej dla nich siedzieć cicho niż wyciągać argumenty z dupy, które Mrozu szybko by obalił. Swoją drogą zdecydowanie bardziej wolę oglądać rozmowy z Prachnio czy Oleksiejczukiem niż zbędne gadanie o KRS1.
 
W weekend miałem troche czasu i odsłuchałem 2 ostatnie odcinki. Rozmowy z zawodnikami przyjemnie się słucha, ale te jego monologi masakra. Zachowuje się książkowo jakby rzuciła go dziewczyna. Na początku udawał męczennika, że to jej wina ale może wróci. Teraz jest 2 faza, wszystko jest dobrze na pokaz. Czas który wcześniej spędzał z dziewczyną (KSW) teraz spędza na macie i innych treningach. "Jest lepiej niż było" i "Już nie będę o tym wspominał" mówione po kilka razy, po czym od nowa zaczyna temat. Ale dla mnie mocno żałosne.
 
W weekend miałem troche czasu i odsłuchałem 2 ostatnie odcinki. Rozmowy z zawodnikami przyjemnie się słucha, ale te jego monologi masakra. Zachowuje się książkowo jakby rzuciła go dziewczyna. Na początku udawał męczennika, że to jej wina ale może wróci. Teraz jest 2 faza, wszystko jest dobrze na pokaz. Czas który wcześniej spędzał z dziewczyną (KSW) teraz spędza na macie i innych treningach. "Jest lepiej niż było" i "Już nie będę o tym wspominał" mówione po kilka razy, po czym od nowa zaczyna temat. Ale dla mnie mocno żałosne.
ja juz o tym dawno pisalem, no ale wiadomo nienawisc do KSW niektorym przeslania oczy XDD
lament o KSW i oklamanie widzow, ze Szpilka bedzie mial 2500 widzow, a ostatnio nawet chyba 1000 nie mial, wiec pewnie znowu jakies smuty wymysli
 
No jak piec inby ma płonąć to ktoś musi dorzucać węgla prawda?


Trzymam za słowo!

Niby tak, ale co ma dalej mówić, jak druga strona nawet odpowiedzieć nie potrafi, jedynie co umie robić, to tylko lajki puszczać, wiec na razie jest jak jest.

ja juz o tym dawno pisalem, no ale wiadomo nienawisc do KSW niektorym przeslania oczy XDD
lament o KSW i oklamanie widzow, ze Szpilka bedzie mial 2500 widzow, a ostatnio nawet chyba 1000 nie mial, wiec pewnie znowu jakies smuty wymysli

Jaka nienawiść, jedynie co KSW u mnie przesłania to uśmiech na mojej twarzy. Gadasz na Mroza, że kłamie, a tak na prawdę to ty perfidnie kłamiesz i prowadzasz użytkowników w błąd i siejesz propagandę niczym kurski w TVP.

A teraz czas na konkrety

Live w którym miał być szpilka miał 2500 widzów, wiem bo oglądam jego każdy program. Mrozu powiedział, że gdyby wystąpił szpilka miałby może 5 tys i tylko tyle powiedział. więc jakie to kurwa kłamstwa mówi ?

w poprzednim live miał 960 widzów jak był Narkun, ale też zauważ jaki miał gości mało rozpoznawalnych poza Narkunem oczywiście. wszystko zależy od doboru gość w następnym live może być Joanna i Mamed i będzie miał 4 tys widzów, czaisz ?
 
Niby tak, ale co ma dalej mówić, jak druga strona nawet odpowiedzieć nie potrafi, jedynie co umie robić, to tylko lajki puszczać, wiec na razie jest jak jest.



Jaka nienawiść, jedynie co KSW u mnie przesłania to uśmiech na mojej twarzy. Gadasz na Mroza, że kłamie, a tak na prawdę to ty perfidnie kłamiesz i prowadzasz użytkowników w błąd i siejesz propagandę niczym kurski w TVP.

A teraz czas na konkrety

Live w którym miał być szpilka miał 2500 widzów, wiem bo oglądam jego każdy program. Mrozu powiedział, że gdyby wystąpił szpilka miałby może 5 tys i tylko tyle powiedział. więc jakie to kurwa kłamstwa mówi ?

w poprzednim live miał 960 widzów jak był Narkun, ale też zauważ jaki miał gości mało rozpoznawalnych poza Narkunem oczywiście. wszystko zależy od doboru gość w następnym live może być Joanna i Mamed i będzie miał 4 tys widzów, czaisz ?
 
i gdzie niby napisalem klamstwo?
przeciez wszystko potwierdziles, jeszcze moge dodac, ze do konca klamal, a nawet podczas pierwszej godziny streama nie powiedzial choc slowa o tym, ze Szpilki nie bedzie
oszust i tyle, ale nienawisc do KSW przyslonila wam oczy
 
i gdzie niby napisalem klamstwo?
przeciez wszystko potwierdziles, jeszcze moge dodac, ze do konca klamal, a nawet podczas pierwszej godziny streama nie powiedzial choc slowa o tym, ze Szpilki nie bedzie
oszust i tyle, ale nienawisc do KSW przyslonila wam oczy

Napisałeś, że Mrozu okłamywał widzów mówiąc ze będzie miał ze szpilą 2500 widzów, jak on bez szpilki miał 2500 widzów, wiec tu kłamiesz. później Mrozu powiedział, że jakby był szpilka to miałby 5 tys widzów, jest to możliwe jakby szpila ogłosił na swoim fejsie, ze będzie u Mroza to też może by przyszli fani boksu obejrzeć wiec jest to możliwe. A to, że nie powiedział na początku programu jak z tym nie mam problemu co to za różnica.
 
i gdzie niby napisalem klamstwo?
przeciez wszystko potwierdziles, jeszcze moge dodac, ze do konca klamal, a nawet podczas pierwszej godziny streama nie powiedzial choc slowa o tym, ze Szpilki nie bedzie
oszust i tyle, ale nienawisc do KSW przyslonila wam oczy
Tu chodzi też o to że jakby przed live napisał że szpilki ni będzie to większość osób by nawet nie doczytała z jakiego powodu, potem nie mówiąc przez godzinę o tym fakt faktem zbierał widzów dzięki szpilce ale czy to takie nie fair w porównaniu do tego że ksw zablokowalo jego wystep - moim zdaniem nie. Do stylu bycia Wojtka trzeba się przyzwyczaić, bo to cwaniak który mimo kilku nieczystych zagrywek dostarcza masę informacji
 
Jeśli się nie mylę to chyba Klimek1, więc wołaj ją :D zaoferuj zwiedzanie Krakowa ::snoopd::

Dopiero teraz zauważyłem że Snoop na tej emotce przebiera bluzy haha :facepalm:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top