Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
To nie wchodź na ITC w takim razie :lol:
Fabiński - 14:42
Janikowski - 15:23
Łebkowski - 12:22
Naruszczka - 16:01
Błachowicz - 16:23
Oleksiejczuk - 27:48
i 2 nieopublikowane, jeden 39min, drugi ok. 70min:bomb:

[WPIS ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU]
Mozecie robic tak jak w podcascie opisy czasowe?czyli o czym mowa w danym czasie?czy za duzo zachodu?
 
Mozecie robic tak jak w podcascie opisy czasowe?czyli o czym mowa w danym czasie?czy za duzo zachodu?
W podcaście wprowadziliśmy to po ponad 120 odcinkach :) Nie jest to jakiś wielki problem, a może nawet niezły pomysł. Natomiast zdradza to totalnie wszystkie tematy, poza tym czasem skaczemy z tematu na temat. Przy takich <15min raczej odpuścimy, ale przy tym 39min i szczególnie 70min ma to sens...
 
A Bartek Stachura srednio jeden dziennie. Ty za to widze bardzo sie angazujesz w sprawe Mroza. Wojek zlecil monitorowanie ?

Wnoszę o bana dla klakierow na ten temat
Nie, lubię ten temat po prostu. Dużo nowego się dowiedziałem :).

Nic prawie nie piszesz, zachowujesz się jak Mrozu za filarem, z przyczajki temat obserwujesz i się dowiadujesz, ciekawe czy nagrywasz nasze wymiany zdań dodatkowo :zakręcony:
 
To nie wchodź na ITC w takim razie :lol:
Fabiński - 14:42
Janikowski - 15:23
Łebkowski - 12:22
Naruszczka - 16:01
Błachowicz - 16:23
Oleksiejczuk - 27:48
i 2 nieopublikowane, jeden 39min, drugi ok. 70min:bomb:

[WPIS ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU]
Obstawiam, ze 70-cio minutowy jest z nowo ochrzczonym 'klakierem KSW' :)
 
bo Mrozu pokazał że wywiad przez skype to zaden obciach
O, dobrze, że nikt Helwaniemu nie powiedział, że wywiady na Skype to obciach, bo dałby sobie spokój z MMA Hour zanim zaczął ten program jakieś 7-8 lat temu.
Przed banem wbijał na live do Mroza i zachwalał.
Hahah, faktycznie! Pamiętam jak na czacie się odzywał. Beka.
 
Nawiązując do Twojej odpowiedzi, mój post, jak zresztą większość tego wątku miał charakter satyryczno-komediowy. Nie dane było mi żyć w latach świetności rzeczonej organizacji, jednakoż z tego co mi wiadomo, nie była ona powołana celem zabawiania ludzi.
Pozdrawiam.

Tylko celem zbawiania...
 
Nie oglądałem, ale po tym co piszecie i ilości stron wnioskuję, że ten live był strasznie nudny.
 
Nie oglądałem, ale po tym co piszecie i ilości stron wnioskuję, że ten live był strasznie nudny.
Nic ciekawego nie było, Wojtek chwalił się tylko, że na randkę idzie i że ostro wziął się za treningi
 
Mysle ze inba odzyje jak jakis zawodnik ksw odmówi wywiadu..a tak to obawiam sie ze temat bedzie umierał
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top