Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
krs1 uczy i motywuje

Mrozu znajduje kobiete... zaczyna trenowac, zyskal nowa motyacje do 'zycia' i prowadzenia MMAnews

:penn: :mamed:
 
krs1 uczy i motywuje

Mrozu znajduje kobiete... zaczyna trenowac, zyskal nowa motyacje do 'zycia' i prowadzenia MMAnews

:penn: :mamed:
Jak mu wyjdze to prędzej czy później będzie musiał powiedzieć jej, że śmierć czycha na niego na każdym kroku.Niech się kobieta zastanowi czy chce się wiązać z Mesjaszem Polskiego MMA !KSW pewnie już wyznaczyło nagrode $$$.
 

No to niezle, Mrozu nie odpuszcza i idzie na totalna konfrontacje z K&L . Znajac poziom ego obu stron to bedzie z tego piekna inba ::snoopd:: . Jesli Le Banner mowi prawde to KSW dalo ciala po calosci - ich wiarygodnosc w kazdej kwestii spadla drastycznie . Wojtek zrobil dobra robote wyciagajac taki syf na powierzchnie :frankapprove: .
 
Wiem, że i tak powiecie, że to zmanipulowany materiał albo cokolwiek innego, ale jednak warto czasem sprawdzić więcej niż tylko tytuł u Wojtka. W samym live Le Banner też zresztą mówi o tym, że wypadł z drugiej walki (przytacza te same fakty, co w filmiku) i mówi, że KSW miało się odezwać w sprawie kolejnej (ergo - trzeciej), ale tego nie zrobili. Czyli do drugiej walki miało dojść.

 
a o czym tu pisac?
doznal kontuzji i tyle, Mrozu szuka afery, troche to slabe, bo przeciez to bylo kilka lat temu
 
Wiem, że i tak powiecie, że to zmanipulowany materiał albo cokolwiek innego, ale jednak warto czasem sprawdzić więcej niż tylko tytuł u Wojtka. W samym live Le Banner też zresztą mówi o tym, że wypadł z drugiej walki (przytacza te same fakty, co w filmiku) i mówi, że KSW miało się odezwać w sprawie kolejnej (ergo - trzeciej), ale tego nie zrobili. Czyli do drugiej walki miało dojść.


Dlatego napisalem wczesniej "jesli Le Banner mowi prawde ", nie chce mi sie ogladac calego live Mroza ale w tym fragmencie mowi o drugiej walce (tak wynika z pytania Wojtka) . Najlepiej jakby KSW sie ustosunkowalo do wypowiedzi Le Bannera i rozwialo wszelkie watpliwosci .
 
Last edited:
Uważny obserwator zauważy też, że w materiale z 2012 roku i u Wojtka Le Banner mówi, że wycofał się z drugiej walki z powodu kontuzji nogi, ale w obu nagraniach nieco różni się to, jak wyglądała kontuzja. Nie da się jednak ukryć, że wyraźnie potwierdza, że miało dojść do walki na KSW 20, a zły jest o to, że nie było 3 pojedynku.
 
Uważny obserwator zauważy też, że w materiale z 2012 roku i u Wojtka Le Banner mówi, że wycofał się z drugiej walki z powodu kontuzji nogi, ale w obu nagraniach nieco różni się to, jak wyglądała kontuzja. Nie da się jednak ukryć, że wyraźnie potwierdza, że miało dojść do walki na KSW 20, a zły jest o to, że nie było 3 pojedynku.
Czyli w takim razie Mrozu pompuje afere z niczego .
 
Wiem, że i tak powiecie, że to zmanipulowany materiał albo cokolwiek innego, ale jednak warto czasem sprawdzić więcej niż tylko tytuł u Wojtka. W samym live Le Banner też zresztą mówi o tym, że wypadł z drugiej walki (przytacza te same fakty, co w filmiku) i mówi, że KSW miało się odezwać w sprawie kolejnej (ergo - trzeciej), ale tego nie zrobili. Czyli do drugiej walki miało dojść.



puzzle-dla-dzieci-smerfy-33.jpg
 
Kurwa gdzieś mi umknęło, że Juhas przeniósł się do SBG. Fajnie będzie go dzisiaj posłuchać.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top