Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Fajne masz podejście do tego tematu. Niejeden już dawno by zamknął. :beer:
Ale uwierz mi, że to idzie tylko na Twój plus. :cool:
BTW. ciekawe czy Mrozu ma tu konto i jakie :lol:
Edit: moja paranoiczna natura mówi mi, że tu każdy kto cokolwiek znaczy w mma ma swoje konto :goldi:
Chyba ma ;)
 
Patrzac na gosci dzisiejszego Live (Alvey, Piskorz, Kowalczyk, Szostak ) moze byc dosc ciekawie, ale inba zdecydowanie przygasa.
 
Jak zwykle jeden odcinek MMANews Live zjada dupą całotygodniowy kontent ze wszystkich innych stron razem wziętych. Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem jakąś galę dłużej niż godzinę, a Wojtasa zawsze od deski do deski 2-3 godziny.
 
O kurde, dużo dobrych materiałów się pojawiło. Rocksi z Kawulem, inthecage z Lewym i Jurasem, Mrozu na wolno. Będzie oglądane.
 
Kurwa Mrozu napierdala z tymi goscmi jak pojebany:OK: polscy, zagraniczni Polacy trenujacy za granica kurwa caly przekroj jak zawsze... Juhasa bardzo dobrze sie sluchalo i duzo smaczkow zdradzil... Kto sie nastawial na jakies inby to gamon bo Mrozu nie jest debilem zeby walkowac temat bana co odcinek. Zreszta pisalem to juz po ostatnim live.
 
26:50 czyżby temat Wojtka?

Jesteś najbardziej wkurwiającym użytkownikiem w historii forum. Twoja aktywność ogranicza się do nachalnej promocji swojego portalu. Zero wartości merytorycznej. Tak bardzo gardzę. A te korzenie się przed Martinem, żeby zadać pytanie o Mroza to już cyrk nad cyrki. Martin nie bij, bo to fani chcieli tego pytania, nie my, a tak w ogóle to przepraszam.
Co do dzisiejszego lajwa Mroza to jak najbardziej polecam. Na początku oglądałem te odcinki dla beki i inby, ale teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć, że warto oglądać.
Z hejterskim pozdrowieniem,
Królik
 
Jesteś najbardziej wkurwiającym użytkownikiem w historii forum. Twoja aktywność ogranicza się do nachalnej promocji swojego portalu. Zero wartości merytorycznej. Tak bardzo gardzę. A te korzenie się przed Martinem, żeby zadać pytanie o Mroza to już cyrk nad cyrki. Martin nie bij, bo to fani chcieli tego pytania, nie my, a tak w ogóle to przepraszam.
Co do dzisiejszego lajwa Mroza to jak najbardziej polecam. Na początku oglądałem te odcinki dla beki i inby, ale teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć, że warto oglądać.
Z hejterskim pozdrowieniem,
Królik
Ale masz świadomość że to nie mój wywiad czy to umknęło Twojej uwadze? :D
 
Ja mam taką cicha nadzieję, że też się w tej czołówce znajduje, albo chociaż w top 15:lol:
Odpalam tego livea, bo mnie Juhasem zaciekawiliscie

Dałbym Lajka Krolikowi, ale to nie portal Wojtka i nie Wojtek robi wywiad :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top