Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
jakby Martin siedzial cicho to by temat umarl w ciagu tygodnia, a teraz szambo ciagnie sie dalej
no ale chuj, chociaz impra jest
 
"Wojtka bojkotuje kilkadziesiąt zawodników." Jutro dowiedzą się o tym mailowo :beczka:
to akurat moze byc prawda, przeciez nie raz zawodnicy pokazywali jaki maja do niego stosunek, tak z glowy Kurczewski, Kowalkiewicz czy Omielanczuk
 
Duży i gruby apelował w tym temacie o nie podsycanie inby i pokój polsko Polski, bo nikomu to nie na rękę w tak małym środowisku się kłócić (Chrystus nie człowiek), a potem buch wywiadzik i dojebanie konkurencji nie swoimi rękami. Brawo Mariusz, dostajesz nagrodę złotego Goebbelsa.
 
Duży i gruby apelował w tym temacie o nie podsycanie inby i pokój polsko Polski, bo nikomu to nie na rękę w tak małym środowisku się kłócić (Chrystus nie człowiek), a potem buch wywiadzik i dojebanie konkurencji nie swoimi rękami. Brawo Mariusz, dostajesz nagrodę złotego Goebbelsa.
Od złotego Goebbelsa Pana Martina
 
:bayan::bayan::bayan:
 

Attachments

  • 7D003B54-99B2-405E-AA32-2431867519E8.jpeg
    7D003B54-99B2-405E-AA32-2431867519E8.jpeg
    635.7 KB · Views: 69
"80% rynku to my."
Aż tak? :wow:

"Pojawili się zawodnicy, którzy powiedzieli: stop Wojtkowi, nie "#freeWojtek" tylko #stopWojtek", ja naliczyłem kilkunastu, a myślę, że do kilkudziesięciu spokojnie można by było to zrobić"
Dobra panowie, zgniećmy ich, inbo trwaj:no dawaj:
 
"Pojawili się zawodnicy, którzy powiedzieli: stop Wojtkowi, nie "#freeWojtek" tylko #stopWojtek", ja naliczyłem kilkunastu, a myślę, że do kilkudziesięciu spokojnie można by było to zrobić"
W samej federacji jest zakontraktowanych 150 zawodników!!
 
Wywiadu nie odpalam, bo prawdy tam pewnie tyle co kot napłakał.
Trzeba jednak docenić starania włodarzy największej organizacji w grupie wyszehradzkiej, jakie wkładają w to, aby temat nie upadł.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top