Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
To co dziś zrobił to majstersztyk manipulatorstwa, przeistaczania faktów i grania na ludzkiej naiwności i głupocie. Czapki z głów dla Wojtka bo tylko on mógł coś takiego wykombinować.

Ci którzy mogą coś o nim powiedzieć, przeważnie pracują też przy galach KSW, więc zawsze ma argument że ktoś go krytykuje bo jest w zmowie (zamachu na jego życie) albo milczy bo się tego mitycznego KSW boi. Ja pierdole
prawi wszystkie konkurencyjne strony o mma maja bol dupy przez mroza. przypadek?
 
Mam do was prośbę. Jak już padnie ta. "Na koniec ważna wiadomość dotycząca zakazu wejścia na gale KSW dla naszej redakcji" ważna wiadomość, mógłby ją ktoś tutaj przemycić?

@defthomas ktoś napisał że Mrozu nazwał Artura górą mięśni czy coś w tym stylu, znając ludzi podobnych z charakteru do Artura, myślę że tym stwierdzeniem sam na siebie ukręcił bata, i nikt mu niczego nie będzie musiał zlecać :D
 
Mam do was prośbę. Jak już padnie ta. "Na koniec ważna wiadomość dotycząca zakazu wejścia na gale KSW dla naszej redakcji" ważna wiadomość, mógłby ją ktoś tutaj przemycić?

@defthomas ktoś napisał że Mrozu nazwał Artura górą mięśni czy coś w tym stylu, znając ludzi podobnych z charakteru do Artura, myślę że tym stwierdzeniem sam na siebie ukręcił bata, i nikt mu niczego nie będzie musiał zlecać :D
nazwal zawodnikow mma debilami w skrocie
swoja droga Mrozu tworzy sekte, widac ma w tym niezle efekty
 
To co dziś zrobił to majstersztyk manipulatorstwa, przeistaczania faktów i grania na ludzkiej naiwności i głupocie. Czapki z głów dla Wojtka bo tylko on mógł coś takiego wykombinować.

Ci którzy mogą coś o nim powiedzieć, przeważnie pracują też przy galach KSW, więc zawsze ma argument że ktoś go krytykuje bo jest w zmowie (zamachu na jego życie) albo milczy bo się tego mitycznego KSW boi. Ja pierdole

A o co Ty masz taki bol dupy? Tak serio pytam. Takim fajnym chlopakiem sie wydawales przed miesiacem, kiedy prosiles o uwagi do jednego ze swoich filmikow. Zabolalo Cie cos co powiedzial?
 
A tak wracając do sprawy Szpili to kurwa zawiodl mnie w chuj. Jakas koncowa do szczania mowi mu co ma robic i z kim gadac? No kurwa miałem go za charakterniaka a tu kurwa ktoś nim pomiata jak młodym:matt:
Żeby K&L nie skończyli jak Werner:D
 
Ci którzy mogą coś o nim powiedzieć,

Franciszek Georgiew (były redaktor MMANews i MMARocks, a obecnie właściciel agencji PR-owej, który zna pracę Mrozowskiego i tego portalu od podszewki, a obecnie nie jest już zależny od tego polskiego piekiełka MMA) broni Mrozowskiego i krytykuje ban KSW.

Paweł Kowalik (były redaktor tego portalu, a obecnie jeden z najwiekszych menedżerów polskich zawodników MMA, który w czasach swojego dziennikarstwa miał spinę z Mrozowskim) nazywa obecnie Wojtka Mrozowskiego aktualnie najlepszym dziennikarzem z tej branży.

A aktualni redaktorzy z konkurencyjnych portali MMA i pracownicy KSW milczą albo próbują zdyskredytować Mrozowskiego i bagatelizują jego zakaz wstępu na gale KSW.

Nikt nie mówi, że Mrozowski jest super extra, bo na pewno ma mnóstwo wad, ale bezprzecznie jest najlepszym i najbardziej zaangażowanym "dziennikarzem" w polskim MMA.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top