Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
A o co Ty masz taki bol dupy? Tak serio pytam. Takim fajnym chlopakiem sie wydawales przed miesiacem, kiedy prosiles o uwagi do jednego ze swoich filmikow. Zabolalo Cie cos co powiedzial?
A gdzie tu ból dupy? Wręcz przeciwnie, zawsze ceniłem Wojtka za to ze jako jedyny w stu procentach poświęcił się tworzeniu portalu o MMA, a teraz jeszcze bana który mógł znacząco wpłynąć na jego portal obrócił tak, że działa na jego korzyść.
Chyba że przez ból dupy rozumiesz stwierdzenie faktu, czyli tego ze Wojtek jest manipulatorem. Ma świadomość tego ze osoby które to oglądają nigdy nie były na gali na akredytacji dziennikarskiej, nie mają pojęcia o takiej pracy więc przedstawia pewne rzeczy tak, aby działały na jego korzyść.
Przykład?
Każdy dziennikarz przed galą dostaje potwierdzenie w formie maila z portalu accredito o tym, ze otrzymał wspomnianą akredytację i wie czy wejdzie na gale czy nie, raczej nikt bez potwierdzenia nie wydaje pieniędzy na podróż i nie jedzie w ciemno. Wersja Wojtka?
Wydał pieniądze na podróż do Katowic, aby dostarczyć content fanom MMA. Przy wejściu jednak okazało się, że nie ma on akredytacji! Mógł stracić pieniądze za hotel i podróż (chociaż koniec końców i tak go wpuścili)
Oczywiście prawda jest taka, że nie dostał akredytacji i pojechał na pewniaka nie weryfikując tego, za co pretensje może mieć tylko do siebie.

O mówieniu ze ban od KSW w konsekwencji zagraża jego życiu nie wspomnę...

Ja nie mam nic do Wojtka, uważam go za świetnego dziennikarza, a od dziś także stratega, bo bana który mógł znacząco ograniczyć mu pole do manewru tak naprawdę odwrócił na swoją korzyść. Chapeau bas.

Franciszek Georgiew (były redaktor MMANews i MMARocks, a obecnie właściciel agencji PR-owej, który zna pracę Mrozowskiego i tego portalu od podszewki, a obecnie nie jest już zależny od tego polskiego piekiełka MMA) broni Mrozowskiego i krytykuje ban KSW.

Paweł Kowalik (były redaktor tego portalu, a obecnie jeden z najwiekszych menedżerów polskich zawodników MMA, który w czasach swojego dziennikarstwa miał spinę z Mrozowskim) nazywa obecnie Wojtka Mrozowskiego aktualnie najlepszym dziennikarzem z tej branży.
Mało tego! To samo powie każda osoba zaangażowana w inne portale, w tym chociażby ja. Ban od KSW to zwykłe dziadostwo z ich strony i nieprzemyślany ruch, który przyniesie im zdecydowanie więcej problemów, niż Wojtkowi.

Inna sprawa to fakt że szkaluje się inne portale za niewstawienie się za Wojtkiem, a prawda jest taka że w analogicznej sytuacji ten nie kiwnął by nawet palcem, czego dowodem było zresztą szkalowanie na jego portalu mmarocks i wspomnianego przez Ciebie Kowalika, o czym ten nie omieszkał ostatnio wspomnieć na swoim TT.
 
Mało tego! To samo powie każda osoba zaangażowana w inne portale, w tym chociażby ja. Ban od KSW to zwykłe dziadostwo z ich strony i nieprzemyślany ruch, który przyniesie im zdecydowanie więcej problemów, niż Wojtkowi.

Inna sprawa to fakt że szkaluje się inne portale za niewstawienie się za Wojtkiem, a prawda jest taka że w analogicznej sytuacji ten nie kiwnął by nawet palcem, czego dowodem było zresztą szkalowanie na jego portalu mmarocks i wspomnianego przez Ciebie Kowalika, o czym ten nie omieszkał ostatnio wspomnieć na swoim TT.

Zauważyłem, że prawie każdy redaktor z konkurencyjnych portali tłumaczy brak oficjalnego stanowiska w tej sprawie tym, że w analogicznej sytuacji Mrozowski by ich nie wsparł, ale skoro to jest jedyny powód, to wystarczy przecież w poście/artykule zamieścić tekst w stylu "Mimo prywatnych animozji stajemy ponad podziałami..." i wtedy Wasza czy inna redakcja by tylko na tym zyskała, bo milczeniem na dłuższą metę tylko sobie zaszkodzicie, bo poza utratą sympatii i zaufania czytelników/odbiorców za jakiś czas ban może dopaść inną redakcję i wtedy zapewne też inne redakcję będą milczały.
 
Dzieki za info, pewnie odslucham w wolnej chwili. Moze ktos w dwoch zdaniach strescic co z tym przelomem w sprawie bana ?
Przełom polega na tym, że ban nie jest dla MMANews tylko dla Wojtasa Mrozowskiego i nie dożywotni tylko na 2018 rok. Wszyscy odetchnęli.
 
Mnie zaastanawia czemu wegej lajkuje co drugi post przeciw mrozowi, a sam swoich 5 groszy nie dorzuci, z resztą jest kilka takich osób co tak robi, a swojego nie wtrąci, trochę śmiesznie to wygląda :putin:
 
Zauważyłem, że prawie każdy redaktor z konkurencyjnych portali tłumaczy brak oficjalnego stanowiska w tej sprawie tym, że w analogicznej sytuacji Mrozowski by ich nie wsparł, ale skoro to jest jedyny powód, to wystarczy przecież w poście/artykule zamieścić tekst w stylu "Mimo prywatnych animozji stajemy ponad podziałami..." i wtedy Wasza czy inna redakcja by tylko na tym zyskała, bo milczeniem na dłuższą metę tylko sobie zaszkodzicie, bo poza utratą sympatii i zaufania czytelników/odbiorców za jakiś czas ban może dopaść inną redakcję i wtedy zapewne też inne redakcję będą milczały.
Ja bym nie miał problemu, ale są ludzie którym Wojtek nadepnął na odcisk, ale to nie są sprawy które powinno się wywlekać na wierzch, o czym Wojtas też wie. Dlatego czasem lepiej przemilczeć po prostu :)
 
Ja bym nie miał problemu, ale są ludzie którym Wojtek nadepnął na odcisk, ale to nie są sprawy które powinno się wywlekać na wierzch, o czym Wojtas też wie. Dlatego czasem lepiej przemilczeć po prostu :)

Takie pierdolenie, wiem ale nie powiem. "ja bym nie miał" - ale jednak mam? Sprawnie zmieniasz zdanie, tracisz sympatię forumowiczów, nie idź tą drogą Wojtku.

A co do bólu dupy, . Nie wiem czy masz taki styl, ale w kilku Twoich postach, bardziej tych wcześniejszych, idzie to po prostu wyczuć. Tak jakbyście mu kurwa tych donejtow i wyświetleń zazdroscili, bez kitu.
 
Rozbawił mnie trochę Wojtas, bo powiedział, że nie czytał blogu klakiera i nie będzie się pochylał nad głupotą. A może on tam napisał, że #friwojtek, MMANEws4life i w ogóle Mrozu jest najlepszy?! Przecież w podcaście przed Świętami Wojtek mówił, że jego stosunki z Jurkowskim są poprawne. Przykłamczuszył lekko.
 
-Aliibaba ciagnie kutanaga i odbiera analnego kutasa od Martina i Lewego i prosi o wspieranie akcji JKSW (jebacalibabego)
E: oczywiscie nie sluchalem lajwa, ale twoj bol dupy sprawia, ze mrozu na pewno tak mysli
chyba ciezko o wiekszego hejtera KSW niz ja
 
A co do bólu dupy, . Nie wiem czy masz taki styl, ale w kilku Twoich postach, bardziej tych wcześniejszych, idzie to po prostu wyczuć. Tak jakbyście mu kurwa tych donejtow i wyświetleń zazdroscili, bez kitu.
Nie łudźmy się, na pewno są tacy co zazdroszczą. Ja wręcz kibicuje, bo on się z tego utrzymuje, zrezygnował z pracy na rzecz swojego portalu i oby tych donejtów i sponsorów miał jak najwięcej. W większości portali to jest jednak po prostu hobby. :)
Takie pierdolenie, wiem ale nie powiem.
Jeśli zwykłeś wyciągać cudze brudy publicznie to Twoja sprawa, redakcja to nie jest jedna osoba, a nie każdy musi Wojtka lubić. Ja mogę mówić tylko za siebie, a Ty mnie wrzucasz do jakiegoś wspólnego worka pisząc per "jakbyście zazdrościli".
 
Nie łudźmy się, na pewno są tacy co zazdroszczą. Ja wręcz kibicuje, bo on się z tego utrzymuje, zrezygnował z pracy na rzecz swojego portalu i oby tych donejtów i sponsorów miał jak najwięcej. W większości portali to jest jednak po prostu hobby. :)

Jeśli zwykłeś wyciągać cudze brudy publicznie to Twoja sprawa, redakcja to nie jest jedna osoba, a nie każdy musi Wojtka lubić. Ja mogę mówić tylko za siebie, a Ty mnie wrzucasz do jakiegoś wspólnego worka pisząc per "jakbyście zazdrościli".


Wojtku, ja Cie nie podpuszczam, i nie zwykłem wyciągać brudow innych na światło dzienne. Tylko w takim razie po co wogole ktoś wspomina o tych brudach? To tak jakbyś komuś wykrecił aferę bez papieru, w niektórych kręgach takie rzeczy po prostu nie przechodzą. Po części Cie rozumiem, bo co innego rozmowa w 4 oczy a co innego pisać coś na forum publicznym, jednak jestem zdania że nie powinno się ruszać tematu na który nie ma się zamiaru rozmawiać. I akurat ci którzy piszą o tym że on ma coś za uszami próbują wyciągać te brudy na światło dzienne, ale chyba nie do końca maja do tego przekonanie ponieważ robią to na pół gwizdka. A mi próbujesz to przypisać ;) lekka hipokryzja, nie sądzisz?

"redakcja to nie jest jedna osoba, a nie każdy musi Wojtka lubić. Ja mogę mówić tylko za siebie" Stary.... Więc to co wiesz, wiesz od innych osób, tak wnioskuję. Jesteś chyba lojalną osobą, i nie chcesz o tym pisać, ja to rozumiem. Ale po chuj w takim razie zaczynać temat?
 
mnie rozjebał z tym że Lewy przerwał urlop poszedł pewnie szybki telefon do szpili a ten tak to powiedział jakby przyleciał z końca świata żeby go upierdolić
 
Ale po chuj w takim razie zaczynać temat?
Po prostu chciałem w możliwie nieinwazyjny sposób naświetlić sytuację, czyli fakt że redakcja to nie jedna osoba, zarazem nie wchodząc w szczegóły, bo jak sam piszesz
to co wiesz, wiesz od innych osóbę
Nie jest to zero jedynkowa sytuacja, w której albo wspiera się Wojtka, albo siedzi w dupie KSW jak się wielu osobą wydaje. :)
 
No i się w jakiś sposób dogadaliśmy, Ty rozumiesz mnie (mam nadzieję) a ja rozumiem Ciebie. :beer:

Nieinwazyjnie się nie da. Nigdy nie da się zrobić dobrze dla wszystkich stron.
 
Mnie zaastanawia czemu wegej lajkuje co drugi post przeciw mrozowi, a sam swoich 5 groszy nie dorzuci, z resztą jest kilka takich osób co tak robi, a swojego nie wtrąci, trochę śmiesznie to wygląda :putin:
Pisalem już o tym dawno:wink:
 
Rozbawił mnie trochę Wojtas, bo powiedział, że nie czytał blogu klakiera i nie będzie się pochylał nad głupotą. A może on tam napisał, że #friwojtek, MMANEws4life i w ogóle Mrozu jest najlepszy?! Przecież w podcaście przed Świętami Wojtek mówił, że jego stosunki z Jurkowskim są poprawne. Przykłamczuszył lekko.
Ludzie mu pisali na fejsie czy gdzies tam i mu streścili co klakier tam naskrobal...
 
Lajwik troche przydlugi ale niezly, najlepsza akcja kiedy Mrozu sugeruje, ze na zlecenie KSW zostanie odpalony :antonio::pjelen: .

Mniej więcej w których minutach są te najciekawsze wątki? :D

BTW, a gdyby Mrozu teraz się samochodem na jakimś zakręcie wypierdolił? Ciekawe czy Samuraj z Lewym byliby w kręgu podejrzanych :beczka: oczywiście mam nadzieję że nic takiego się nie wydarzy. Ewentualnie frikfajt z Jurasem :D Mrozu w przeciwieństwie do Tymona za 100k może i by wyskoczył z kimś na solowke :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top