Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
a kiedy Ty przestaniesz pierdolić te jebane kocopoły, kurwa nie podoba sie to nie słuchaj jego transmisji, jesteś głupszy niż sie spodziewałem
to ty jestes glupi, bo mial byc wywiad ze Szpilka, a ty lizesz goscia po jajach, ktory zrobil z widzow idiotow
 
A co, zerwali by umowę z Szpilką jak by udzielił wywiadu? Przecież to Ich przyszła następna perełka. Ajtuj powstrzymać przed wymierzeniem liścia się nie mógł, a tu wywiadu nawet sobie nie może udzielić :matt:
 
Generalnie to Wojtek "Mrozu", "unhookable" Mrozowski teraz trochę odpłynął uprzedzają jakieś... zamachy(?) na niego w przyszłości? :mamedwhat:
 
to ty jestes glupi, bo mial byc wywiad ze Szpilka, a ty lizesz goscia po jajach, ktory zrobil z widzow idiotow
ale ja mam w chuju co do powiedzenia ma Szpilka, nie po to włączyłem transmisje ty końska spierdolino
gość robi robote i ja lubie go słuchać bo opowiada ciekawe rzeczy a ty pierdolisz jakieś farmazony i strasznie, że błaga o donejty, chuja błaga wiara wysyła siano to grzecznie dziękuje
ból dupy masz to załóż kanał i wypierdalaj stąd ale już
 
co on pierdoli? przeciez on do psychiatry powinien isc, bo zaraz sobie w leb strzeli
 
Generalnie to Wojtek "Mrozu", "unhookable" Mrozowski teraz trochę odpłynął uprzedzają jakieś... zamachy(?) na niego w przyszłości? :mamedwhat:

No to grubo, jutro zapierdalam po internet mobilny, i obejrzę drugiego lajwa w całości, widać że warto. . Takie posty lubię, bo chociaż mogę sobie wyobrazić co tam się odjaniepawla, i żal że nie mogę być tam z wami na żywo :D
 
To co dziś zrobił to majstersztyk manipulatorstwa, przeistaczania faktów i grania na ludzkiej naiwności i głupocie. Czapki z głów dla Wojtka bo tylko on mógł coś takiego wykombinować.

Ci którzy mogą coś o nim powiedzieć, przeważnie pracują też przy galach KSW, więc zawsze ma argument że ktoś go krytykuje bo jest w zmowie (zamachu na jego życie) albo milczy bo się tego mitycznego KSW boi. Ja pierdole
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top