Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Mrozu gwiazdą, ludzie podchodzą na ulicy :D już trochę przegina z tym monologiem :D
 
Ale ten Wojtuś to trochę pizda użalająca się na wizji
niby KSW to zło ale ich docenia i wali teksty że niezgoda rujnuje
niby nie prosi o wsparcie ale o nie prosi i dziękuje
niby nie ma żalu do kolegów z branży ale ma pretensje (on ma kolegów w branży)
wyrasta nam męczennik polskiego mma

jaja ma jednak mówiąc że Juras to głupota którą trzeba omijać szerokim łukiem
 
Ale Szpila chyba nie jest zawodnikiem KSW? Chyba, że już jest? Albo pojawienie się choćby na chwilę w klatce, nawet żeby sprzedać liścia Strachowi od razu wciela do KSW?

Szpilka nie jest zawodnikiem KSW

nie musi pokazać podpisanego kontraktu żeby było jasne że jest związany z KSW, pojawił się w klatce, zgłosił że zawalczy w 2018 roku w mma i że będzie to tylko KSW- czego więcej potrzeba żeby uznać że jest zawodnikiem/związany z KSW ?
 
Ale ten Wojtuś to trochę pizda użalająca się na wizji
niby KSW to zło ale ich docenia i wali teksty że niezgoda rujnuje
niby nie prosi o wsparcie ale o nie prosi i dziękuje
niby nie ma żalu do kolegów z branży ale ma pretensje (on ma kolegów w branży)
wyrasta nam męczennik polskiego mma

jaja ma jednak mówiąc że Juras to głupota którą trzeba omijać szerokim łukiem

Słyszałem tylko o klakierach i o powiedzeniu o omijaniu głupoty, ale myślałem, że on tak ogólnie mówił. Umknęło mi, że to o Jurasie. Poważnie go wymienił?
Edit: W sumie teraz powiedział, że Szpila to tylko góra mięśni, ale jeśli chodzi o stan umysłu to marionetka :D
 
Słyszałem tylko o klakierach i o powiedzeniu o omijaniu głupoty, ale myślałem, że on tak ogólnie mówił. Umknęło mi, że to o Jurasie. Poważnie go wymienił?
Edit: W sumie teraz powiedział, że Szpila to tylko góra mięśni, ale jeśli chodzi o stan umysłu to marionetka :D
powiedział że słyszał o blogu komentatora KSW, klakiera ale nie ma sensu tego czeytać/komentować bo to głupota którą trzeba omijać - cytuję z pamieci więc może to nie być dosłownie
 
Hahaha, w sumie niech Mrozu jak najdłużej prowadzi monolog. Wywiady z zawodnikami spoko, ale dopiero jak Wojtek przejmuje ster to jest prawdziwe show. :DC:
 
Chuj z Najmanem. A Mrozu to może nie jeden wpierdol w Warszawie obskoczyc z tego co piszecie. Ale nie ma co, chłop ma jaja, nie można mu tego odmówić.
Chociaż tego klakiera to można przekręcić na Kota i uznać że Mrozu szanuję Jurasa. . :bayan:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top