Wiem kto wygra na 100 % - gra

Ok, mam +1 za Rockholda to można grać dalej. Typuję dwie walki:



1) Attila Vegh pokona Emanuela Newtona - Vegh w tej walce ma po swojej stronie dużo więcej atutów i jeżeli nie znokautuję Newtona to powinien ze spokojem dowieźć decyzję i wygrać spokojnie na punkty.



2)Barao pokona Fabera - Bardzo ryzykowny typ ale kto nie ryzykuje ten w Rawiczu nie siedzi. Wg mnie w stójce Brazylijczyk powinien mieć dosyć wyraźną przewagę i jeżeli nie będzie dawał się sprowadzać albo nie nadzieje się na jakieś poddanie to albo wygra przez TKO przed czasem albo konsekwentnie będzie rozbijał Fabera w stójce i wygra decyzją.



Przyjmujesz kaczka?
 
No dobra to dorzucam, że Baker pokona Amoussou'a. Jeżeli Karl nie ustrzeli go w pierwszych minutach to Baker spokojnie wygra przez decyzję. Jeżeli sam znokautuje Amoussou'a to też nie będę zdziwiony. Trzeba tu grać na każdej gali bo inaczej to wszystko za długo trwa. :)
 
Sprawdź sam czasem Nilg i nie pytaj o oczywiste walki "na nie"



http://www.tapology.com/fightcenter/bouts/ufc-149-brian-bad-boy-ebersole-vs-james-head
 
Kaczka przecież z Tobą nigdy nie wiadomo, raz kierujesz się tapology, a raz kompletnie je ignorąc tylko własnym nosem. Kongo wedł tapology ma 80%, Vegh 74%, ale też nie mozna na nich postawić. Dlatego wolę pytać
 
Niech będzie, że Baker wygra z Amoussou. Wolałbym coś innego obstawić, ale kaczka nie pozwala, a nie mogę wybrzydzać bo tak jak mówiłem mam zaraz wyjazd i nie będę mógł potem typować. Gdyby nie ta przerwa mistrza gry, byłoby już 10 :/



Uzasadnienie - francuz z importu nie mierzył się jeszcze z nikim zbyt solidnym. Chociaż Baker to nie 1 liga to jestem jednak przekonany, że doświadczeniem i umiejętnościami przewyższa Karla, ma dużo lepsze nazwiska na rozkładzie a gdy już przegrywał to też nei z byle kim.



Baker powinien go wypunktować, a może i skończy przed czasem
 
^^^^



Stwórz grę, gdzie można typować murowanych faworytów, wyłóż kasę na nagrody i powodzenia , aż do pierwszej , dosyc szybkiej wypłaty
 
Dlatego nie mam zamiaru tego robić, bo tylko stracę kasę, tu masz rację. Tylko pytanie: po co w takim razie robić na siłę grę i non stop naginać zasady, żeby tylko uniemożliwić komuś zwycięstwo? :) Bo sorry, tak to trochę wygląda.
 
Barao pokona Fabera, który jak dla mnie jest lekko przereklamowany, przegrał przez decyzje z Brownem, Cruzem i Aldo to i Renan go wypunktuje ;)
 
Ryan Jimmo pokona Anthonyego Perosha. Perosh to leszcz, który jest w UFC tylko dlatego, bo szukali na szybkiego kogos do pobicia dla Mirasa. Nie wiem jakim cudem on jest jeszcze w UFC, ale widać są nawet od niego gorsze leszcze.



Jimmo nie jest żadnym wirtuozem, ale powinien sobie poradzić z 40 letnim Peroshem i odesłać go do kangurów.



Jeśli tego nie przyjmiesz, to stawiam na Barao, bo trenuje z Aldo, ma podobny styl walki i w podobny sposób pokona Fabera.



I tyle - reszta w rękach fighterów. Typy oddane na łapu capu, ale nie mam wyjścia, bo rano wyjazd. Albo zostanę zwycięzcą albo looserem. Ustawienie awka/odbiór nagrody będzie opóźniony o tydzień
 
vj8EM.jpg
 
Mogę już obstawiać?
Jeżeli tak to Faber wygra z Barao.
Moim zdaniem Faber jest poprostu lepszy i jestem jego fanem :-)
 
Ja pierdolę. Już nigdy nie postawię na Bakera. Drugi raz na niego stawiałem, kiedy był całkiem mocnym faworytem i po raz drugi przejebał walkę poniżej 1. minuty 1. rundy.
Wracam za tydzień.
Obrazek się powinien zaraz sam zmienić.
 
Back
Top