Wiem kto wygra na 100 % - gra

wiem-kto-_rarrhwa.jpg
 
UFC 148



Demian Maia vs. Dong Hyun Kim - Bardzo ryzykowny typ, ale jesli chce się wygrać główną nagrodę to trzeba ryzykować. Maia to na prawdę bardzo dobry zawodnik, pokazał to w walkach z Munozem i Weidmanem, a Kim z jakimś bardzo poważnym zawodnikiem nie wygrał.







Kaczka Szefie nie zaliczysz ;/...?
 
Nie od dziś było to pewne do przewidzenia, że jesteś niezbyt miły xD, ale spoko rozumiem ; )). Sprobuje innym razem! ; )
 
Hubi, jedyna możliwość na "likwidację" losera to z tego co się orientuję albo odbębnienie kary po trzykrotnym pudle (wyleczony), no albo pewnie zwycięstwo :)
 
Kaczy, można na Munoz'a?


UFC on FUEL TV 4


Jak tak to uważam, że wymęczy decyzję, albo zafunduje Weidman'owi TKO.
 

Mark Munoz vs. Chris Weidman



Munoz powinien utrzymać walke w stójce i punktować rywala, weidman bedzie sie starał obalać ale urwie najwyżej jedną rundę

Munoz by DEC





można na Ruę z Verą albo Machide z Baderem?
 
Munoz vs Weidman







Munoz jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem , utrzyma pierwszą rundę w stójce , a w drugiej odesle rywala spać.
 
Fajnie, że masz radochę, ale nie jest to w porzadku z Twojej strony, że bez słowa wyjśnienia nagle znikasz i przerywasz grę. Nie szanujesz grających
 
Po pierwsze - miałem swoje powody



Po drugie (zakłady przyjęte do czasu zniknięcia (np. Twój) - brały udział



Po trzecie - w sygnaturce miałeś napis, że przerwa w grze (najpierw był tylko, że przerwa w ogóle)



Po czwarte - to powyżej,że zrobię przerwę to żart (i zauważ, że przerwa w grze nie była w momencie, gdy nie wiem, ktoś miał 9 i mógł już wygrać)



Po piate - spójrz na tabelkę "Aktualny stan w grze" do komórek o nazwi "wymiekł" i oceń jak niektórzy gracze mnnie szanują/owali ;-)
 
Munoz vs Weidman







Weidman będzie próbował obalać Munoza a jeżeli będzie to mało skuteczne to Munoz wypunktuje go w stójce, bądź pośle na deski rywala po wielu ciosach...
 
cbkrzys - za późno (regulamin str. 78)



droni - raz juz Ci kiedyć coś darowałem...i tak o 1 raz za dużo - więc NIE ;-)



hubi - tak
 
to stawiam na Rockholda w walce z Kennedym. Oboje mają świetne poddania , jednak Luke jest w gazie, ma dobrą passę osmiu zwycięstw z rzędu i sądzę , że będzie w lepszej dyspozycji tego dnia niz jego rywal i wygra decyzją.
 
chyba słówko wyjaśnienia w grze którą sam prowadzisz i przez którą ludzie biegają z kutasami na avatarach to by nie był aż taki problem? Poprzednio potrafiłeś to zrobić. Mam dwa typowania w plecy
 
Zaczynam grę.
Luke Rockhold vs Tim Kennedy
Luke ma przewagę w warunkach fizycznych a do tego jest lepszym parterowcem.
 
to tak stawiam na Munoza - ma świetne zapasy i jest bardziej doświadczony od swojego rywala - spodziewam sie decyzji , oraz Rockhold - myślę że Kennedy nie jest na tyle dobrym zawodnikiem by pokonac Luka - spodziewam sie wygranej Rockholda przed czasem
 
Roger Gracie (4-1) vs. Keith Jardine (17-10-2)



Gracie podda Keitha, Jardine juz nie jest w najlepszej formie i nie powinien sprawić zbyt wiele problemów brazylijczykowi







@up na munoza juz chyba za poźno
 
Luke Rockhold pokona Tima Kennediego.



Talent AKA tym występem jedynie potwerdzi, że powinien zostać przerzucony do UFC.



Zacznie agresywnie, a zwycięstwo zagwarantuje sobie w okolicach 3-4 rd
 
Back
Top