Wiem kto wygra na 100 % - gra

Jak na Rockholda można to i ja się skuszę. Wygra bo jest lepszym stójkowiczem a i w parterze nie będzie odstawał od Tima.
 
Gdyby nie przerwa kaczki, byłby to już mój 10 typ...no ale cóż. Może trochę owczym pędem, ale za to jak wtopię, to przynajmniej solidarnie z innymi :)



Luke Rockhold pokona Tima Kennediego. Tim to przereklamowany, mało utalentowany zawodnik, którego cała taktyka to obalić i poddać. Luke jest za dobrym grapplerem na takie sztuczki, pokazał swoją klasę zdobywając pas i go utrzyma.
 
wtopiłem i to w sposob jakiego nie brałem pod uwage, weidman mnie na prawde zaskoczył



avek zaraz bedzie



edit: coś czuje ze szybciej uzbieram na trzeciego kutasa niz dojde do 5 pkt
 
Hubi - awek pewnie zaskoczy zaraz, ale jeszcze przyznawać sie do złego wyboru mnie tu i chwalić Weidmana, bo zawalczył MEEEGA!!



Jeszcze RaphTaba został...
 
Hubi staram się jak mogę, niestety Kacza mi w tym nie pomaga swoimi licznymi zakazami oraz niezapowiedzianymi urlopami ;) widzisz nawet na czacie sieje zamieszanie podszywając się pod dziewczynę :)



trzymajmy kciuki za Rockholda to już tylko 2 pkt będzie brakować
 
di-TL2T.jpg








di-ONF3.jpg
 
Wracam zdrowy, rześki i z czystym kontem.
Teraz macie prze...kopane.
W tym tygodniu oddam pierwsze typy. :-)
 
dzięki za wsparcie chłopaki :)



Cheick Kongo znokautuje Jordana. Francuz ma groźne ofensywne zapasy, a rywala pod sobą po prostu demoluje i tak pewnie ta walka się skończy. Jordan nie miał nigdy przeciwnika na tym poziomie i go to przerośnie - jest za słaby na UFC.
 
Pewnie nie. Musisz teraz zmienić taktykę i poczekać aż Kaczka zgodzi się komuś postawic walke, wtedy Ty z automatu bedziesz mógł.:-)
 
Właśnie Nilg jak narazie to ty jesteś ''zbyt dużym'' faworytem tej gry i nie możesz typować :-)



Edit: Moim zdaniem powinieneś zlikwidować to uzasadnianie. Dlaczego mam się dzielić swoimi argumentami którymi kierowałem się przy typowaniu żeby inni to też zauważyli i przekonali się do danego zawodnika? Każdy powinien sam kminić. Ale to twoja gra...
 
Bellator 72:
Bryan Baker pokona Karla Amoussou
Bestia dysponuje dość mocnym ciosem, nienajgorszymi zapasami, które często są piętą achilessową zawodników z Europy. Powinien wypunktować tego pana, który wyemigrował bądź jego przodkowie to zrobili do Francji na przełomie 3 rund.

UFC 149
Anton Kuivanen pokona Mitcha Clarke'a
Doświadczeniem i warunkami stoją na podobnym poziomie. Postawię jednak na Fina, gdyż mam wrażenie, że może okazać się lepszy na ziemi.
 
Back
Top