Wiem kto wygra na 100 % - gra

Akurat dzisiaj jadę na tydzień w góry, więc jak wrócę to od razu załączę avatara z Huntem, hehe. Trduno, to jest MMA. Na Bakera postawiłem bo już mało jakie zakłady przyjmujesz ale jeszcze Cie ograbię z tych 300zł, wspomnisz moje słowa... ;)
 
Patrick Conroy vs. Nick Hughes - Nic nie wiem o tych zawodnikach, po za tym, że Conroy może znokautować Hughesa i tego się obawiam, jednak licze że Nick go pojedzie. SFA 14. 27.07.2012.



Lance Ceronio vs. Dain Neveling - Kolejny pojedynek, gdzie musze strzelać. Postawię na tego drugiego. Musi wygrać, jest lepszy. ;). EFCA 15 27.07.2012
 
kaczka, niby dlaczego nie mozna na Kongo grac? u wszystkich bukow faworytem jest Shawn
 
no ten swoj caly regulamin mozna wsadzic tam gdzie swiatlo nie dochodzi, nie dziwie sie ze nikt jeszcze nie wygral



i nie, nie chcialem sam zaczac grac, po prostu irytujace jest Twoje podejscie do tej gry, bo jak ustaliles regulamin to sie go trzymaj
 
Co niektórzy - pilnujcie zmiany avataru z losera na poprzedni, bo potem można znaleźć was na ciekawych stronach...
 
Nie będę rzucał konkretną stroną. Powiem tylko, że na tamtej stronie wpisał się jako "Jarek". Pisał również, że sztuki walki to jego pasja, no i miał avatar losera z tej gry...
 
@Madzer







to myślimy o tym samym. poszukałem tego i chyba wziął sobie Twoją radę do serca , bo usunął ten avatar :D
 
Takie rzeczy lepiej od dzieciaka wiedzieć , podstawy , żeby lepiej w życiu było ;) Nie wiedziałem , że to ktoś prócz mnie przegląda , a tutaj kilku nas. Ale lepiej cicho już na ten temat :)
 
Krystian Kopytowski pokona Michała Andryszaka pro fight 7



Kopytowski jak to Mirk twierdzi ma ''kopyto'' w ręce. Powinien dięki temu wygrać walke. Chyba że jest zbyt wyraźnym faworytem:-)
 
di-NOID.jpg
 
Cóż - przyznaję się do błędu, bo postawiłem na zawodnika kompletnie strzelając, sugerując się tylko typami innych graczy i przewagą na papierze. Nigdy bym tak normalnie nie postąpił, ale na żadną inną sensowną walkę kaczka nie chciał przyjąć mi typów.



Gdybym odpuścił tego BFC miałbym teraz po wygranej Jimmo 9 pkt...a gdyby nie kacza niezapowiedziana przerwa to i 11.



Ale postawiłem na Bakera dla świętego spokoju, by albo wygrać albo przegrać, ale mieć z głowy, bo ta gra mnie już frustruje i mocno nudzi. Arbitralność przyjmowania typów jest nieuczciwa i skutecznie odbiera chęci grania.



Avek zmieniony chwilkę po północy.
 
Dziwię się ,że jeszcze grasz :-)



W nowej odsłonie możemy odejść od pkt mówiącego o zakazie typowania mega faworyta, ale wówczas do 20 pkt, albo do 10 i bez nagrody.







Btw. Największe propsy bedzie miał kolo co wygra tę odsłonę na obowiazujących aktualnie zasadach. O tym też pomyśl/cie.
 
Można do gry dołączyć?



Jeśli tak to:



hamasaki wygra z schuckman - zawodniczka lepsza o klasę



gala invicta fc 2 28.07
 
Back
Top