Wiem kto wygra na 100 % - gra

@tomek-host aby kaczor poprawnie przyjął typ jednym z wymagań jest uargumentowanie go.



Kaczka można na Griffina z Titio lub Mendesa z Codym?
 
10?ej wczesniej bylo chyba 7..kto miał najwięcej do tej pory?No chyba wróce bo ktoś musi skończyć kaczkową zabawe :-)
 
@tomek-host



Bo taki jest regulamin. Tak samo jak Deadpool mógłby się pytać, po co ma się przyznawać do błędu po złym typowaniu (czego nie zrobił chyba) - ale taki jest również regulamin (patrz wyżej RaphTaba). Kacza gra, kacze zasady.



@Przemek



najwięcej już chyba było 8 i to dosłownie przed chwilą się wyzerowało :) obecnie lider stawki ma bodajże 7
 
Leśny Gryf pokona wielkogłowego. Tito jest już na skraju kariery, nie chodzi nawet o wiek, a o umiejętności sprzed dekady. Obalenie i łokcie z pełnej gardy nie robią na nikim wrażenia. Forest jest dla niego poza zasięgiem
 
dzięki silvex, tak myślałem, ale na moje pytanie kaczor nie odpowiedział.



W ogóle zniknął i od kilku dni nic nie napisał (sic!).



Nieoficjalnie dowiedziałem się, że zatrzymany Dariusz Ch. podejrzany o pranie brudnych pieniędzy finansował nimi nie tylko gale sportów walki, ale również media związane z MMA - wśród nich kanapkowy portal mmanasto3 :) może z tego powodu zniknął z dnia na dzień.
 
^^ a może Ch. to egzekutor?



chociaż bardziej do sytuacji pasowałoby gdyby się okazało, że Darek to automat :-)
 
UFC 148



Demian Maia vs. Dong Hyun Kim - Bardzo ryzykowny typ, ale jesli chce się wygrać główną nagrodę to trzeba ryzykować. Maia to na prawdę bardzo dobry zawodnik, pokazał to w walkach z Munozem i Weidmanem, a Kim z jakimś bardzo poważnym zawodnikiem nie wygrał.
 
Nie jest to zabawne, bo zostały mi 3 pkt do wygranej i przed wyjazdem na wczasy za półtora tygodnia bym chciał wygrać lub zostać looserem. Potem długo nie będę miał możliwości typować
 
Kaczka, wiem że na pewno tutaj zaglądasz - nie jest fair zatrzymywanie gry NAGLE bez żadnego słowa wyjaśnienia i podania okresu przerwy. Szanuj grających
 
A niech sobie znika, nie bronię mu, ale niech zrobi to po mojej wygranej, a nie w trakcie ;)
 
kaczka przeciez nie zniknal tylko jak zwykle w chuja leci, jakby zniknal to by sie nie udzielal nigdzie indziej
 
Pkt. 7 b) regulaminu, w związku z zamknięciem Sklepu MMA Rocks jest w tym momencie niemożliwy do zrealizowania w takiej postaci. Jeśli w momencie gdy ktoś wygra sytuacja się nie zmieni (np. nie otworzą sklepu/ nie zostanie wprowadzona do oferty najnowsza koszulka MMA Rocks zaprojektowana przez P. Najmana/ nie będą wyprodukowane koszulki Cohones) - nagrodą będzie 300 zł w gotówce.
 
Back
Top