Wiem kto wygra na 100 % - gra

Dobra, awatar zmieniony. Zaraz powinien się pojawić. Uzupełniłem też tamtą wypowiedź stosownym obrazkiem. :-)
 
BFC 71 - można na Vegha z Galesicem (tapology 49% Vegh) albo Vanttinena (72%)?



UFC 147 - na Werduma można?
 
To stawiam na Atillę Vegha, bo jest bardziej kompletnym zawodnikiem. Galesić jest jednopłaszczyznowym, starym i rzadko walczącym zawodnikiem. A jeśli Vegh przegra to będę miał kolejny do listy istotny powód by szczerze nienawidzić węgrów.



na UFC on FX 4 można na kogoś z tej grupy: Pearsona, Millera lub Story'ego?
 
Gaara sprawdź coś zanim palniesz. Na Słowacji mieszka dość spora mniejszość węgierska, ok 10% populacji. Ma słowacki paszport ale jest Węgrem
 
no to jezeli ma slowacki paszport to jest slowakiem, logiczne. wegrem tez moze byc ale slowakiem takze
 
Ogarnij się.



Ja napisałem, że jest Węgrem, a nigdzie nie napisałem, że nie jest Słowakiem. Chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło, bo jak sam już zauważyłeś jedno wcale nie wyklucza drugiego.



Jak ktoś napisze, że Mamed jest Czeczenem, to też go będziesz poprawiał, że Polakiem? ;)
 
bardziej chodzilo mi o to, ze wszyscy okreslaja go jakos slowaka, tak samo wystepuje pod slowacka flaga.



i jeszcze jedno, nie musze przed nikim "blyszczec", nie mam 10 lat
 
@Nilg







Atilla Vegh wszędzie jest zapisywany jako Słowak , nie Węgier. Serio.











Kara odbębniona , zmieniam avek.
 
A można na Dustin'a Pague? (UFC on FX 4)
Jak tak, to stawiam na tego Pana, ponieważ myślę, że jest lepszy :-) i że zakończy walke przed czasem.
 
To może jeszcze wytypuje jedną walke na UFC 147



Godofredo Castro vs Rony Mariano


Mariano jest z Team'u Nogueira więc nie może przegrać. Raczej szybko pośle przeciwnika na deski.
 
wiem-kto-_rsnspnn.jpg
 
ufc 147



Wanderlei Silva vs Rich Franklin



Wanderlei wygra bo dla mnie jest lepszym zawodnikiem niż Ace. W moim mniemaniu wygrał pierwszą walkę z Franklinem, i w tej walce na pewno nie pozostawi wyniku w rękach sedziów:-)
 
Oki - przyjęto.



Krótkie podsumowanie
  • 2000 postów pękło
  • Nikt jeszcze nie wygrał
  • Kilku było blisko
  • Ilość userów którzy wzięli udział w grze do tej pory: 87Z gry dobrowolnie wycofało się 7 osób (nadal mogą wrócić)20 userów poleciało w olkaMamy już 1 podwójnego megalosera
  • (Edit. dwóch)
 
o kurcze, juz moge typować ;) jak ten miesiac szybko minął







nie wiedziałem ze jestem jedynym podwojnym mega loserem ;)
 
można na ktoregoś z pogrubionych?



Forrest Griffin vs. Tito Ortiz



Fabricio Werdum vs. Mike Russow
 
Back
Top