Wiem kto wygra na 100 % - gra

Carlos Eduardo Rocha vs Mike Pierce - trudna walka do obstawiania. Pierce jest w gazie. Walkę z Koscheckiem można było punktować w obie strony, dlatego stawiam na Niego.
 
maniak - megaloser - czekamy



comber - też wtopił - czekamy



Jehmes - byłeś baardzo blisko - graty



Pozostali grat!!!







@Droni - przyjęto



di-5N4I.jpg
 
Przyznaję się do błędnego typowania. Zawiodła mnie intuicja. Jestem loserem :( Avatar już zmieniłem, czekam na efekty aktualizacji.
 
Dopiero teraz zoorientowałem się ,że zapomniałem Struve obstawić... I musicie dłużej poczekać , aż kaczorka ograbię :D
 
Czemu jestem looser, odbebniłem karę. I jeszcze jedno przed złym typem miałem 1 pkt, później wszedl mi Matrela, moje punkty są czy mi sie skasowały, bo w regulaminie nie moge tego wyczyutać.
 
Jorgensen-Wineland



scott spokojnie wypunktuje eddiego, bo ma skandynawskie nazwisko, a oni sa twardzi jak skala!



Ellenberger-Kampmann



Jake idzie do walki do tytul i nie pozwoli sobie na to, zeby Kampmann go zatrzymal
 
kaczka pilnuje zazdrośnie swojej głównej nagrody jak leprechaun dzbana ze złotem :) niedługo będzie można stawiać już tylko na tych, co mają poniżej 20% na wygraną ;D



Na Tapology Ellenbergerowi spadło do 75% - może jednak to przemyślisz?
 
kaczka, wiem, że jest nowy regulamin, ale nie chce mi się go szukać. Loserzy mogą typować czy muszą odczekać okres loserstwa?
 
Kaczka jak co to ja wymiękam. Nie mam szcześcia do tego typu gier. "Losera" honorowo odbębniłem. Mozesz mnie skreślić z listy :)
 
Demetrious Johnson vs Ian McCall



Stawiam na Iana ponieważ ma dużo lepsze zapasy i sporą kondycję, a będzie to bardzo istotne w tej walce gdyż będzie ona przebiegała na dystansie 5x5 minut (tak się domyślam, jeżeli jest inaczej to mnie poprawcie, bo na jednej stronce pisze 3x5 a na innej 5x5 więc nie wiem).. Poza tym mam nadzieję, że McCall wyciągnie wnioski po ostatniej walce i ułoży sobie do niej lepszy gameplan niż Johnson :)
 
Jonathan Brookins vs Charles Oliveira



Oliveira wygra ponieważ wg mnie jest lepszym parterowcem i napewno nie da się łatwo wciągnąć w jakiegoś SUBa, co jest jedyną opcją skończenia walki przez Brookinsa...



EDIT: Sorry że w dwóch komentarzach ale poprzedniego nie mogłem edytować - nie wiem czemu :/
 
Ian McCall



Postawilem na niego w typerze mmarocks to i tu postawie. Mysle, ze ma na tyle lepsze zapasay by zdominowac rywala i wygrac przez decyzje
 
Back
Top