Wiem kto wygra na 100 % - gra

Jones - Evans



Jones nie pozwoli Rashadowi sie trafic, a wkoncu go upoluje. KO w 2 rundzie



Grabowski - Sanchez



Tak jak poprzednicy po sprowadzeniu na glebe poddanie
 
Jones - Evans



Jones dlaczego? młodszy, szybszy oraz jeszcze wszystko przed nim dlatego 2 runda K.O



Grabowski - Sanchez



Grabowski dlaczego to nie wiem, ale myslę że wypunktuje Sanchez'a :P
 
Marcus Vanttinen wygra z Johnem Hawkiem na BFC 66 w sobote. Marcus jest solidnym zawodnikiem, który już pukał do drzwi UFC kiedy niespodziewanie pokonał go Vegh. Hawk jest gorszy w każdej płaszczyźnie
 
Na Vanntinenna nie można



@ Cielak - to był żarcik - umotywuj i stawiaj na kogo chcesz, wiem,że Błoch jest faworytem, ale skoro pozwoliłem na Grabowskiego i JJ, to Jordan nawet Michael by pewnie przeszedł :-)
 
Krystian Czelewicz- Jordan Błoch



Jordan jest dużo lepszym zawodnikiem i walka nie będzie rozegrana na pełnym dystansie rundowym.
 
Michał Fijałka vs. Hans Stringer



Po słabym 2010 roku w którym przegrał dwie walki w tym jedą z holendrem Michał zaczął wspólprace z Rafałem Borysiukiem, który układa mu diete co wyszło zawodnikowi ze Szczecina na duży plus. Odką chłopaki z ELITE SPORT FOOD pomagają mu w przygotowaniach wygrał dwie walki przed czasem. Walka z Hansem też nie będzie na pełnym dystansie bo Fijałka go szybcie skończy i zrewanżuje mu się za pierwszą walke.
 
di-YEVK.jpg
 
JJ vs. Rashad Evans - Nie widzę argumentu za którym Rashad wygrywa ten pojedynek. Albo UD 5-0,albo RNC 4 runda ;)
 
MMA-Atack 2



Fijałak pokona Stringera



Sztanga poczynil ogromne postepy od ich ostatniej walki, poprwail kondycje i stojke mysle ze to powinno wystarczyc na holendra
 
Marcin Naruszczka vs. Mario Stapel



I po tej walce polak zachowa 0 bilans porażek i obroni pas niemieckiej federacji
 
widziałem czyli moge tylko dwie walki na raz obstawić, myślałem że na tydzień, ale ok trudno sie mówi mogłem najpierw obstawić Naruszcze i Błocha a później sztange
 
Jon Jones pokona Evansa. Nie lubię go za sposób bycia, ale jest obecnie niezaprzeczalnie najlepszym zawodnikiem LHW w UFC
 
JJ - Evans, ostatnim moim typem było to, że Evans zostanie pokonany. Nie udało sie Davis'owi, uda się Jones'owi. Wmojej opini, Rashad nie ma po prostu czym zagrozić Jonowi, no chyba, że faktycznie zna jakieś Jego słabe strony o których nikt inny nie wie.



Gamrot - Matuszewski, widziałem Mateusza na poprzedniej gali, mega prospekt o bardzo dobrych jak na polskie warunki zapasach, zdecydowany faworyt.
 
MMA Attack 2: Wygra Grabowski, myślę że spokojnie Damian powinien wygrać tę walkę. Zapewne myśli on tutaj o szybkim zakończeniu ze względu na jego następną walkę, którą ma tydzień później. Myślę, że w drugiej rundzie Grabowski by knockout :)
 
Chodzi mi o to, że miałeś w zwyczaju zawsze pisać expresis verbis że dany typ został od danej osoby przyjęty. Jak tego nie pisałeś oznaczało to, że go przeoczyłeś.



Po co ta złośliwość? To dlatego, że jestem bliski zwycięstwa? :D
 
Grabowski vs Sanchez







Pitbull w formie , pnie się coraz wyżej. Sądze , że pokona jakimś subem Sancheza , który najlepsze lata ma za sobą.







Fijałka vs Striger







Nie wiem czemu , ale mam przeczucie , że Fijałka wygra poprzez TKO. Sądzę , że jest po prostu lepszy.
 
Nie mogę już edytować , więc proszę o wykreślenie pojedynku Fijałki i zaliczenie tylko typu Grabowski vs Sanchez.
 
Back
Top