Wiem kto wygra na 100 % - gra


Jean N'Doye vs. Liam James - CWFC - FIGHT NIGHT 5 12.04.2012 - STAWIAM NA FRANCUZA, gdyż to utalentowany zawodnik i raczej pokona solidnego Jamesa...




Cole Konrad - Eric Prindle - BFC - 13.04.2012 - Myślę, że Prindle przegrałby nawet z Santosem, który by się odpowiednio przygotował, także jestem spokojny co do winu Konrada.
 
>>>Zmieniono pkt 7 b) Regulaminu !!!<<<<<



regulamin_rnaarhw.jpg




Awatary karne (linki ):



loser_hsanehr.jpg
megaloser_hsanehn.jpg








>>>>Osoby mające status "Wycofał się" w każdej chwili moga dołączyć do gry!<<<<
 
Dobra czas obstawiać.

Jones vs Rashad Evans

Dlaczego Evans? Bo go poprostu lubie, a Jones'a nie :P
I mam nadzieję, że Rashad sprawi Kaczce miłą niespodziankę.
 
Wybierz jedną z tych walk z UFC on FUEL







Stann vs. Sakara - Stann powraca po przegranej z Sonnenem, będzie chciał się odbić i wygra tą walkę



Cedenbland vs. Carmont - doświadczony Francuz, moim zdaniem nie powinienen mieć większych problemów ze Szwedem



Johnson vs. Maguire - John to całkiem solidny zawodnik i powinien spokojnie odprawić DaMarquesa przed czasem







BFC 66 - również wybierz xD







Aoki vs. Alvarez - Jeśli nie będzie wałku, to Shinya powinien pokonać napompowanego rekordem Alvareza.



Hawk vs. Vantinnen - wartość Fina znacznie spadła po przegranej z Veghiem, ale w 1 walce dla BFC nie powinien mieć kłopotów
 
CWFN 5



Piotr Hallman vs Kevin Donnelly - Nie znam obu zawodników, będzie to moja pierwsza ogladana walka Hallmana, ale postawiłem, coby większe emocje podczas oglądania były :)
 
Maniak - zdobądź 10 pkt - to odbębnisz - loser nie znika



Ogor przemyślę sprawę, Hallman zdecydowany faworyt raczej
 
Brian Stann (11-4) vs. Alessio Sakara (15-8) - Stann podejdzie do tego starcia mega zmotywowany. Stawiam na szybkie KO w 1 rundzie.
Eddie Alvarez (22-3) vs. Shinya Aoki (30-5) - Gumowe nogi powinny to wygrać :)
 
Jeżeli pozwalasz na Grabowskiego to ja też skorzystam. Nie ma co się rozpisywać, na glebie tych zawodników dzielą lata świetlne a i w stójce wg mnie Damian Sanchezowi nie ustępuje.
 
Na Grabowskiego pozwalam, na Konrada juz pisałem wcześniej - nie.



Ps. Nie zapominajcie umotywować wybór- bez tego typ nie ważny







di-GLVM.jpg
 
Dzięki :)







Hm, to może, UFC 146:



Mark Hunt vs Struve - Liczę że Mark nie zejdzie z nim do parteru, skoro był w stanie znokatuować Kongo to ze Strovem także nie powinno być problemów. (Jeśli nie jest zbyt wielkim faworytem)
 
Damian Grabowski vs Eddie Sanchez



Zdecydowanie wygra Damian, jest o wile lepszym zawodnikiem, po sprowadzeniu Ediego do parteru, poddanie go będzie już tylko formalnością :-)
 
Jones vs Evans







Jones wygra. Evans nie przejdzie przez kosmiczne warunki JJ i spłynie przy siatce najpóźniej w drugiej rundzie.
 
Stawiam również na Jonesa i musisz przyjąć mi ten zakład Kaczka, bo na tapology.com Evans ma 22% szans na wygraną.:-) Evans wg mnie zostanie zniszczony tak jak każdy poprzedni przeciwnik Bonesa. Oktagon jest za duży i Jones jest za mądry na to, żeby dać się trafić Rashadowi w półdystansie jedną z jego małpich sierpów. Spodziewam się zakończenia najpóźniej w trzeciej rundzie.
 
Back
Top