Wiem kto wygra na 100 % - gra

@Pervert - dla mnie możesz sobie rezygnować - kara nie wykonana -tyle .Ale znam już twe specyficzne poczucie humoru, więc jakiekolwiek dyskusje z tobą są bez sensu. Bierz przykład z Przemka...



Btw. masz jakieś przecieki? :-)



@Raphtaba - oki, przyjęto
 
Kaczka mnie ostatnio wkurza, ale takie podejście jakie Pervert zaprezentował, ubliża trochę kaczce . Nie rozumiem zbytnio tego tekstu o modzie -_- . No nic, przegrał - to teraz niech liczy się z konsekfencjami .


Btw. Kaczka, bez względu na to, czy Lauzon wygra, czy przegra - ale Maynard przegra - będę musiał na 3 dni ustawić awatar mega losera :D . Zakład ze Stasinkiem ;) . Jakbym był w okresie karnym, to po 3 dniach przeżuciłbym się na zwykłego losera na kolejne 4 dni ( bo tydzień ) . Jeśli Maynard wygra, to nie ma tematu .
 
Rampage, jak nie rozumiesz to się nie wypowiadaj :)



aaa i postaraj się ujednolicić swoje zdanie, bo póki co to codziennie piszesz co innego. pzdr
 
Napisałem najpierw, że Kaczka mnie wkurza ... I nie ma to nic do rzeczy z tą jego ilością postów na dzień, która jest stanowczo za duża . Co nie zmienia faktu, że nie mam zamiaru go na każdym kroku gnoić .



@EDIT - Kaczka, jak będziesz miał czas to odpowiedz na moją informację 2 posty wyżej ;)
 
Tu grasz wg. moich reguł. Inne mnie nie interesują (choć karny cżłonek jest niżej w hierarchii, więc będziesz go mógł nawet tydzień nosić)
 
UFC 136



155 lbs.: Melvin Guillard (29-8-2) vs. Joe Lauzon (20-6)



J-Lau nie sprawi dużych trudności Melvinowi, który odeśle go na deski prawdopodobnie już w 1 rundzie.
 
Skoro zachęcasz do Bellatora, to stawiam, że:

Bellator 53
Ben Saunders vs Luis Santos
Saunders jest lepszym przekrojowo zawodnikiem. Powinien skończyć Santosa przed czasem w przeciągu 2-3 rund. W sumie, to jedyny pojedynek tego Bellatora, na którego można postawić.
 
Spoko. Saunders wiadomo - faworyt. Raczej wygra. Aczkolwiek Santos zrobił dobre wrażenie w ćwierćfinale - może niespodzianka jakaś będzie....? Co do tego ,że to jedyny pojedynek Bellatorka do obstawiania - nie rozumiem - są jesze 3 w MC i pare w prelimsach :-)
 
UFC 136



Melvin Guillard vs Joe Lauzon



Melvin jest ostatni w formie i walka powinna się skończyć już w 1 rundzie.
 
Kaczka, przybędzie Ci loserów po UFC 136 :D . Zdziwicie się jak Melvin będzie klepał ;)


@ PS . Zgłaszam zmianę nicka .
 
Loughran wygra z Begleyem. Begley to przeciętniak, loughran jest b doświadczony i to wygra







gala CC 11
 
Melvin niestety nie przegra;/ J-Lau tofajny zawodnik, ale gościa jak Melvin niestety nie podda...:( pewnie będzie TKO ferst rałnd ale WARRR Joe
 
JAk ktoś nie typwał UFC 136 , czy Bellatorka 53...to już nie zatypuje.



wiem-kto-_hqxswes.jpg
 
Witam po przerwie spowodowanej wyjazdem :)



spodziewałem się, że już nie będzie zbyt wielkiego sensu grać, a tutaj proszę - z peletonu przedostałem się niemal do czołówki ;P



nie nadrobiłem jeszcze niestety kilku ostatnich gal, więc nie chcę czytać poprzednich stron wątku, aby sobie nie spoilować - dlatego jeśli padła już odpowiedź na moje pytanie, proszę o powtórzenie jej.



Można głosować na Alexa Shlemenkę albo Daniela Gracie na BFC 54? Jeśli nie, to na kogo jeszcze nie można w najbliższym czasie?
 
UFC 136



MAIA VS SANTIAGO - wygra Maia bo ma lepszą stójkę i jest według mnie jednym z najlepszych grapplerów w MMA
 
@ bjjmaster - poczytaj dokładnie regulamin - str. 25. (albo chociaż 2 posty nad Twoim)



@Nilg: Na Shlemenke nie można , a Gracie - nie wiem skąd wziąłeś- nikt taki nie walczy
 
Kaczka ufc 136 CHAEL SONNEN vs brian stann. stan ma dobra stójke ale sonnen ma twarda szczenke a jego zapasy zadecyduja o jego zwyciestwie. ufc 137 CHEICK KONGO vs matt mitrione francuz jest lepszym uderzaczem i mylse ze da rade . Jest badziej doswiaczony od rywala bardzo twarda szcenka
 
Kaczka, przecież mówię: BFC 54



185 lbs.: Daniel Gracie (5-3-1) vs. Duane Bastress (3-1)
 
Jak przeczytałem posta Sobela, to nie mogłem się doczekać frustracji Kaczki . I miałem rację :D
 
Ok w takim razie stawiam na Daniela Gracie bo to doświadczony zawodnik, walczył w PRIDE, światowy poziom bjj. A przeciwnik na razie chyba tylko walczył na lokalnych eventach. Poza tym Gracie walczył w LHW gdzie był za mały, w MW przeciwnicy już nie będą mieli nad nim takiej przewagi
 
Ramp/Nyan/Mir:
GRATY KURWA xD, TWóJ TYP ZRYŁ MI BERET NA MIARĘ JOE. :-)
 
Dzięęęki :D



Kaczka, tak jak mówiłem na 3 dni ustawiam kutasa, przez zakład ze Stasinkiem .
 
Przyznaje się do porażki :-) Sonnen nie dał mu najmniejszych szans, avek zmieniony, a honor splamiony. (jakoś wcześniej ten avek bardziej mnie bolał :-) )
Kaczucha, sory że dopiero teraz, ale przez weekend nie miałem dostępu do neta.
 
Jestem w szoku po porażce Melvina... Lauzon chyba wybrał bonus do lucky shota :D Przyodziewam avatarek...
 
Back
Top