Wiem kto wygra na 100 % - gra

Nie przyjmowanie typu na Grabowskiego jest już szczytem ostrożności . Z tego co pokazujesz ostatnimi czasy, należy typować tylko na tych, kórzy są underdogami, albo chociaż nie są faworytami . No dobra, niech Ci będzie :



Brock Lesnar pok . Alistaira Overeema



Krótko - Lesnar obali i wykończy, ewentualnie przetrzyma . Spokojna wygrana Brocka .



PS . Zawsze Cię Kaczka broniłem jak po tobie jechali, ale zaczyna mnie wkurzać ten twój strach . Jak już wymyślasz grę, to daj komuś wygrać i przyjmuj co niektóre typy ( nie chodzi mi o oczywistych faworytów, ale chociaż o tych, którzy są 80 % faworytami ) . No ale nic . Gram dla jajców .
 
To jak przyjmiesz to ok, a jak nie to przyjmij Lesnara .



A właśnie - poprawiam : Nie " powiedziałeś " tylko " napisałeś " :D
 
@ seban28 - nadal nie wykonał kary! czekamy...



Panowie, znudzenie, czy bezsilność....? :-) Mało tych zakładów...



wiem-kto-_hqhnhwa.jpg
 
135 lbs.: Dominick Cruz (18-1) vs. Demetrious Johnson (10-1)-Cruz może nie jest szybszy ale niewiele mu brakuje do mighty mousa.Ma dobrą obronę przed obaleniami i wypunktuje Johnsona
 
155 lbs.: Shane Roller (10-4) vs. T.J. Grant (16-5)-widze potencjał w tym zawodniku-zapaśnik z coraz lepszą stójką-przegrywał (nie licząc 1 walki) z samą czołówką a T.J Grant nie będzie w nowej kategorii wagowej..
 
na Aldo też nuie można> wogóle na faworytów nie można, nieźle. kaczka pozwalasz tylko jeśli jest niemal pół na pół. a potem sam pierdolisz, że MMA to nieprzywidywalny sport i nigdy nic nie wiadomo. ty też podejmij ryzyko, do dupy z taką grą
 
To nie graj. Regulamin mówi,że na faworytów nie można od samego początku. I wiele razy typowania były nie na pół na poół - więc w bład nie wprowadzaj. Np. Roller też jest faworytem tak 80:20 dla przykładu. Więc krótko: jebaka - nie pierdol :-)
 
OK co do ewidentnych faworytów, naprawdę ewidentnych to rozumiem. Ale nie powinna być odrzucana z miejsca każda walka,co do której ludziom wydaje się, że jej wynik jest niemal na 100% pewny. Bo w praktyce odrzucasz sporo starć najgłośniejszych, a nie każdy interesuje się zaściankowymi galami w Uzbekistanie na 50 osób. I nie reaguj paniką na krytykę, spoko, grać już nie będę jaśnie panie kaczko
 
Nie trzeba interesować się galami z Uzbekistanu,wysatrczy znajmość największych federacji. Jeszcze nie było dużej gali, gdzie nie byłoby walk, które można typować.
 
Stawiam na Chaela Sonnena w starciu z Brianem Stannem na UFC 136, myślę, że Sonnen go zdominuje zapaśniczo i walka skończy się przez g'n'p. Chciałbym też postawić na Alexandra Schlemenko na gali Bellator 54 - 15 października. Schlemenko jest bardziej doświadczony i rozjedzie Rogersa. :-)
 
STC: Toruń vs Bydgoszcz
Paweł Nastula vs Jimmy Ambriz

Nastek powinien spokojnie skończyć Ambriza przed czasem, w jakikolwiek sposób. Ambriz jest sporo cięższy od Pawła, ale to o niczym nie świadczy. Nastula zdominuje go w każdej płaszczyźnie.



Oczywiście, jeśli można to typować ^^.
 
A to ja też chce :D







Open.: Paweł Nastula (3-4) vs. Jimmy Ambriz (15-17-1)-Winner Nastula.Judo na poziomie olimpijskim,Ambriz złamie się po serii ciosów
 
A kto nie chce?:-)



Nastula pokona Ambriza. Koleś klepie po pierwszym przyjętym ciosie i Nastek to wykorzysta.



Shane Roller pokona T.J. Granta. Roller ciężko poddać, a to główny atut Granta. Shane zdominuje rywala zapaśniczo i wygra przez decyzje.
 
Hmm czas coś postawić ;) Nastula vs Ambriz, nie ten poziom, nasz przyszły poseł szybko odprawi amerykanina.
 
Na Nastulę wiadomo ,że nie można. Jak dla mnie zbyt duuuży faworyt. Rywal tragedia .Także Panowie - bez przesady..:-)



wiem-kto-_hqhaxsn.jpg
 
hmm w takim razie zaryzykuję,



265 lbs.: Pat Barry (6-3) vs. Stefan Struve (21-5) Obaj są na podobnym poziomie, ale liczę, że HD zdominuje holendra. Jedyne o co się obawiam, to parter Barrego, mam nadzieję, że nauczył się ostatnio bronić kończeń...
 
Pervert w sumie są b.duże szanse że Pat wejdzie z bombą pod Struve'a i to wystarczy,nie wiedziałem nawet że holender jest faworytem
 
Back
Top