Wiem kto wygra na 100 % - gra

jako, że zostałem samotnym liderem myślę, że moja opinia się liczy. raphaelius ma rację, w innych sytuacjach ściśle trzymasz się regulaminu (było by 8 ech...) to i w tej nie należy uznawać typu na Shieldsa :) zresztą, czy nprawdę chcecie oglądać penisa innego typa przez miesiąc??



@waka, to zdjęcie za małe, musisz je powiększyć!
 
Btw. Dla przypomnienia:







Adam - nadal nie zmienił awka (czas do czwartku)



deadpool - nie wykonał kary (czas do czwartku)



Tar-Ellandil-pisał w innym temacie, iż rezygnuje z gry - więc wykreślam go w pizdu .
 
Dream 17

77 kg.: Kazushi Sakuraba (26-15-1) vs. Yan Cabral (9-0)
Yan Cabral szybko sklinczuje z Sakurabą, obali go i podda. Sakuraba emeryturka.
 
Nie zapominaj, że tu cały czas jesteś kaczką41 -> http://cohones.mmarocks.pl/profile/kaczka41



I nie rób sobie jaj. Chyba, że honoru nie masz...
 
A co powiecie o typach jak Tar-Ellandil i spółka... ? Weszli do gry-wtopili - i olali sprawę. Co do mojego nicka - spokojna wasza rozczochrana.



@Adib - oki
 
Dla mnie to jest fatalne. Ktoś źle zatypuje i nie chce dać avka tylko odchodzi odrazu. Nie bądźmy dziećmi. Zaczęliście grać to już zrobcie tego cholernego losera, a nie. Ja sam raczej nie mam zamiaru grać (nastepny błąd i kutas) ale jednak dałem loska.
 
No niestety Łukasz przegrał, fatalnie wpakował sie w trójkąt. Jestem loserem :-)



edit:



już jest:-)
 
Jeszcze nie jesteś - awek....ale pewnie zaraz sie zmieni.







Co do typków co spierdzielili z gry po wtopie - bez wykonania kary - za chwilę zmienię trochę tabelkę z wynikami - pod nich właśnie.
 
wiem-kto-_haqasxw.jpg








Kaczka pozdrawia chickenów! :-)
 
damn, im więcej punktów tym mniej pewien jestem :(



kaczka, a co ze sklepem? zostaje mmarocks, czy możliwe są jakieś zmiany? spodenek potrzebuję pilnie :>
 
Kaczka, mam pytanko, bo ilekroć czytam ten regulamin, a potem posty użytkowników to jestem bardziej zagubiony . Wiem, że teraz nie mogę typować, ale chyba te moje 2 punkciki zostały co ?
 
Z rzędu ? O_O



Kaczka, masz na bani nieźle :D



To teraz będę obstawiał tylko dla jaj, bo widzę, że przy takim surowym regulaminie nie ma szans na wygraną . Kaczor se to ładnie wykombinował ...
 
UFC 135
Nate Diaz - Takanori Gomi

Jeśli mogę typować tą walkę, to stawiam na Diaza, gdyż patrząc na ostatnie walki Gomiego widać, że jest już spalony. Diaz, pomimo dwóch porażek pod rząd jest od niego młodszy, warunki fizyczne są po jego stronie. Nie jest jeszcze co prawda zawodnikiem klasy swojego brata, ale na Takanoriego to wystarczy, treningi u Cesara Gracie powinny zapunktować obroną przed ewentualnymi poddaniami Azjaty. Dojdzie do tego jeszcze fakt, że nad Natem grąży groźba zwolnienia z UFC.





UFC on Versus 6
Pat Barry - Stefan Struve

Struve powinien wyciągnąć wnioski po ostatniej walce z Travisem Brownem i spokojnie wypunktować albo nawet skończyć przed czasem przeciwnika. Holender ma miażdżącą przewagę warunków fizycznych, jest znacznie lepszym grapplerem niż Amerykanin i jeśli dobrze wykorzysta ogromny (krótszy jedynie od Jonesa) zasięg to spokojnie może dystansować Pata w stójce, do której będzie zapewne dążył.
 
Rampage - to przeczytaj w końcu, bo gdzieś ok 10 Twoich postów w temacie - to pytania, czy można tak, czy siak. Damn! :-)
 
Back
Top