Wiem kto wygra na 100 % - gra

UFC 136
Demian Maia - Jorge Santiago

Może nie jest to jakaś wirtuozeria, ale ostatnymi czasy stójka Demiana się poprawiła. Powinien gładko poradzić sobie z Santiago, któremu w UFC nadzwyczajniej nie idzie.
 
Zawsze możesz trzymać kciuki, by Patt zgasił światło Struve'owi i zakład unieważnisz :-)
 
Z soboty na niedzielę, będzie UFC on vs, gdzie postawiłem na Stefana Struve. Możesz trzymać kciuki, by przegrał z Barrym to mój głos dot. Demiana będzie nieważny, bo będę looserem, więc nie będziesz się czuł stratny :-)
 
A co mi szkodzi też się zabawię. Od razu mówię, że ostatnimi czasy to pracę zmieniłem i mam mało czasu więc co jakiś czas mogę być na forum tylko więc się nie wkurzajcie jak avatara nie zmienię.

UFC 136
Demian Maia - Jorge Santiago

Bo Jorge Santiago jest tylko gwiazdą drugiej ligi o czym kiedyś pisałem. Mówiłem wtedy, że w UFC oberwie trzy nokauty pod rząd i go wypieprzą
 
Stawiam na Struve na jutrzejszej gali UFC on Versus 6, Barry nie będzie w stanie go sięgnąć, będzie miał słabszą kondycję i pójdzie spać w pierwszych rundach.. :-)
 
Zdarza się ... Jeszcze awek.



Tens widzę też wtopił...



seban28 - odpawa z gry - wymiękł



@ Pervert - wiesz co masz robić...?:-)
 
wiem-kto-_hqrwhhe.jpg
 
Kaczka, mam pytanko . Gdzie robisz te tabelki ? W jakimś programie, na stronce ? Jestem zielony w takich sprawach :D


@Tens - Welterweight a nie wiesz ? :-) Nie no spoko . Wchodzisz na główną stronkę MMArocks.pl i wchodzisz w sekcję " Avatary ", reszta jest podana już w tamtym dziale . Swoją drogą nie zaszkodziło by Ci Tens, gdybyś poczytał pare postów wyżej, wszystko napisałem .
 
kaczka mam pytanko



ostatnio w jakimś temacie ktoś napisał, że nie musisz robić ciągle gifów, bo jest taka stronka (i tu podał link) i nie ma się co męczyć



masz może adres tej stronki?
 
http://ironforgesiron.com/2011/09/the-ultimate-fighter-season-14-episode-2-%E2%80%93-teh-gifs/
 
spoka, już wyżej napisałem, że przewiduję taki scenariusz, ale jak to mówią bez ryzyka nie ma zabawy. Jednakże mnie ta zabawa znudziła już jakiś czas temu, zmieniam avka i dziękuję za wspólną grę. elo
 
Ktos chetny do typwań walk na UFC 136 lub Bellator 53?



wiem-kto-_hqrssnw.jpg




@ Pervert - awek przez tydzień miał być - nawet jak nie grasz więcej - olałeś karę - więc wymiekłeś - tyle w temacie. Żegnam
 
haha kaczka, napisałem Ci krótko, zrezygnowałem z gry, zmieniłem avka na 1 dzień i to wszystko. zresztą i tak zaraz wylecisz, więc po ta napinka? lepiej już teraz załóż konto u konkurencji, może tam zostaniesz modem :)
 
Można stawiać na Brian'a Stann'a?
Jak tak to Myśle, że zknockout'uje Sonnen'a. Jest silniejszy fizycznie i uważam, że Sonnen sobie z tym nie da rady.

UFC 136
Chael Sonnen vs. Brian Stann
 
Back
Top