Wiem kto wygra na 100 % - gra

wiem-kto-_hqexprh.jpg




Z gry odpada - w4ar - wymiękł
 
Nazare wygra z Kirwanem. Parter nazare pozwoli mu na szybkie wyciągnięcie techniki kończącej



gala bfc
 
Ehhh...chciałem postawić na Vitora Viannę, ale bałem się o wynik konfrontacji...widać niepotrzebnie.



Zamiast tego postawiłem na Daniela Gracie, co okazało się błędem. Nie pierwszy raz nazwisko Gracie budzi bezpodstawne nadzieje.



Walki jeszcze nie widziałem, ale jestem looserem :(
 
Witam z powrotem w grze kaczka. "Kto nie ryzykuje ten w rawiczu nie siedzi...", więc stawiam na Penna na UFC 137. Wg mnie Diaz ma może 5% szans. Penn jest od niego lepszy w każdej jednej płaszczyźnie i myślę, że doskonale będzie umiał wykorzystać luki w gardzie Diaza. Spodziewam się albo szybkiego TKO albo najbardziej obitego Diaza w historii jego kariery i sromotną przegraną przez decyzję. Uwielbiam Nicka ale kompletnie nie widzę go w tym pojedynku.
 
Kaczka w tabelce jest poprzekręcane przy mnie, mianowicie, Velasquez walczy na UFC on FOX, a Matt na UFC 137, nie na odwrót. :-)
 
Przepraszam za opoznienie, ale we wsi mi sie wysypal internet + tel. stacjonarny (Telia) i od soboty nie dziala, podobno moze to potrwac kilka dni. Wlasnie chcialem zobaczyc jakie sa wyniki i widze, ze wtopilem. No coz, przecenilem Bakera, myslalem, ze Brazol mu nie sprawi wiekszych problemow, a juz na pewno, ze nie skonczy sie to ponizej 1. minuty. Przyodziewam karny avatar... i do zobaczenia za tydzien...
 
Kaczucha, już chyba mineła mi kara, co nie?
To jedziemy:
B.J. Penn vs. Nick Diaz
Jay Dee jest lepszym strikerem, ma lepsze bjj, jest poprostu lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie. Jeżeli się mylę (boże, żeby Penn mnie nie zawiódł) to będzie mi pisane przyodziać karnego "PTOKA".

Chyba to jest zbędne, ale UFC 137
 
Kaczka pisze posty tak samo szybko jak ty zmieniasz nicki ;) Na spisie wątków był 'Lyoto z dzida' wchodzę do wątku a tam już Ryszard Evans... ;)
 
@helieris



Mówiłem Ci , czemu tak jest. Dziś wieczorem wszystko wróci do normy =] Tu masz wyjaśnienie

A tak wgl, to moja zmiana nick'a jest pewnym protestem wobec tych, którzy często to robią (patrz użytkownik Rampage). Za parę dni wróce do poprzedniego.


@kaczka



Nie czepiaj się i mnie nie wkurwiaj. Pytam się Ciebie poważnie . I nie ,pierdolę tą Twoją zabawę od dawna i nie obstawiam nic.



"Jakoś musi zaistnieć na forum" - musiałbym się nazywać kaczka, żeby być gwiazdą kolejnego już forum.



Łaskawyś będzięsz i na moje pytanie odpowiesz?
 
Oj Stasinek się zdenerwował . Nie truj dupy, bo nie zmieniłem nicka od jakiegoś czasu i nie mam takiego zamiaru :D . A protest na mnie nie wpłynął : ))



PS . Pamiętaj lepiej o zakładzie, a nie protestujesz :-)
 
@up
Oj Stasinek się zdenerwował

A żebyś wiedział
bo nie zmieniłem nicka od jakiegoś czasu
Był okres, gdzie zmieniałaś na Nyan, coś tam innego itd. Teraz jest Mir.

nie mam takiego zamiaru
Oby. A o zakładzie pamiętam ;)

Edit; Nie spamujmy już tutaj kaczce, masz interes to pisz gdzie indziej. A kaczor - Tobie, za brak odpowiedzi, ch** w d*** i karny kutas :-)

211093_132305663516909_243881_n.jpg
 
Stawiam na Paulo Filho w walce z odwykiem ;P



uzasadnienie: Paulo jest za twardym zawodnikiem, zbyt doświadczonym, żeby kolejny odwyk zrobił na nim jakieś większe wrażenie
 
Jestem 100% pewien, że Jan Blachowicz wygra z Sokoudjou, pierwsza porażka była to tzw. wpadka przy pracy, nie wierze w to zeby w jakimkolwiek aspekcie walki thierry rameru sokoudjou wygrywał.


Maciej Jewtuszko wygra z Kornikiem, Jewtuszko to najlepsze polski lekki znokautowal jednego z najlepszych strikerow w WEC, takze nie widze mozliwosci wygranej Artura na Polskiej ziemi, gdzie irokez nie powinien byc tak spiety jak podczas walki w ufc w australii
 
Bj. Penn Pokona Diaza, bo ma lepszy boks, diaz w prawie każdej walce w strikeforce zaliczał nokdowny niestety bj penn nawet jak nie znokautuje to w parterze nie da uciec diazowi
 
Back
Top