Wiem kto wygra na 100 % - gra

Czas na zakłady Bellatorka i UFC juz minął, więc tabelka wygląd tak:



wiem-kto-_hqshxax.jpg
 
Jan Błachowicz vs Sokoudjou-Myślę że Janek wygra gdyż zrobił postęp względem poprzedniej walki poprzez wiele obozów zagranicą.



To jest mój drugi typ.
 
Nick Diaz pokona Bj Penna na UFC 137.



Jeśli znaleźli się zwolennicy teorii, że Diaz poradzi sobie z GSP to tym bardziej widzę go jako zwycięzcę tej walki.



Stawiam na KO.
 
Jan Błachowicz wygra z Sokoudjou.



Janek znajdzie sposób na niego, jest znacznie bardziej zdeterminowany niż przy poprzedniej walce i nie złapie się na prostą sztuczkę z low kickami.
 
no właśnie, jak typować cokolwiek z tej gali, skoro nie wiadomo w jakim kształcie się ona odbędzie??
 
UFC 140



Jon Jones vs. Lyoto Machida



Machida ma bardzo niewygodny styl walki. Powinien trzymac Jonesa na dystans i kąsać go krutkimi seriami z low kickiem, jesli walka przeniesie sie do parteru to bardziej cenie bjj dragona niz gnp bonesa. Nie zdziwi mnie rownież front kick w wykonaniu Machidy







UFC 137



BJ Penn vs. Nick Diaz



BJ ma lepszy boks i bjj a to powinno wystarczyć na Diaza, obstawiam jakieś poddanie w 1 lub 2 rundzie
 
To ja postawię jeszcze na:



Jan Błachowicz pokona Sokoudjou



Janek nie popełni błędów z pierwszej walki i nie da się tak łatwo zaskoczyć low kickami. Pokona Sokodjou i pójdzie do UFC.
 
slivex - Front kick na Jonesa - nie wyobrażam sobie ( biorąc pod uwagę ich warunki fizyczne ) .



A tak z innej beczki . Co tam słychać kaczka ? :D
 
hehe no w sumie troche sie rozmarzyłem ;) na szczescie nie typujemy sposobu zakonczenia walki bo mogloby mnie poniesc z tym
 
Przyznaje się do popełnienia błedu podczas typowania walki Penn vs Diaz. Nadal nie mogę uwierzyć, że Penn mógł z nim przegrać -,-
B.J. Zawiódł mnie bardziej niż ktokolwiek w całym moim życiu :-)

Zgłaszam zmianę avka :-)

Może zabłysne na forum jako >>>MEGA LOSER<<<
 
Myślałem, że cała walka Diaza z Pennem będzie wyglądała tak, jak pierwsza runda, lecz na szczęście się myliłem. Nick ma lepszy boks niż mogłoby się wydawać, BJ był bezbronny. Z przyjemnością przyznaję się do błędu.
 
Graty sobel, michaugdynia i .....egzekutor...



Loserzy - tłumaczyć się wszyscy! Zwłaszcza czekam na megalosera wakaszimazu - "przeznaczenia nie oszukasz" :-)



Ps. Tabelka jak wrócę z wyjazdu .
 
Liczyć się z moim zdaniem trzeba - jak widać. Podpowiedz indor jakie gale w najbliższym czasie mam wyczyścić.



Heheeh loserzy i e-kutasy :-)
 
Back
Top