Wiem kto wygra na 100 % - gra

Edson Barboza vs. Ross Pearson



Nie wiem za dużo o Pearsonie, ale jestem fanem stójki Barbozy, bałbym się o niego, gdyby walczył z jakimś dobrym amerykańskim zapaśnikiem, a tym przypadku powinien wygrać przez KO.
 
@kaczka



Shibata ma rekord 4-10-1. Ciągnie passę 4 porażek z rzędu. A Sakurai bądź co badź zremisował z Mamedem, który jest w top 15 swojej dywizji. Co prawda potem przegrał Fukkudą, ale ostatnią walkę wygrał (nie z jakimś orłem chociaż ma na rozkładzie M'Pumbu). Decyzję zostawiam Tobie.
 
Kaczka chyba coś przeoczyłeś lub któryś mój typ był nieuznawany.



Ja stawiałen na Hettesa, Nastule i Nazare wszyscy wygrali więc powinien mieć 3pkt do jasnowidza.
 
Brendan Schaub pokona Dużego Noga.



Minotauro nie walczył od półtora roku a w swoim ostatnim wystepie przeciwko Velasquezowi wypadł fatalnie. Był zardzewiały, wolny, zdziadziały. Od tego czasu na pewno nie odmłodniał i żadne Prajdy-srajdy tu nie pomogą. Schaub to solidny ciężki, obdarzony mocnym ciosem i w starciu z wolnym, blokujacym ciosy twarzą Nogiem powinien zwycieżyć.
 
tak Kaczorze, to ja, el cinkowicz



uzasadnienie?hmmm napiszę jak reszta "łohoho Szogun się wkierwił i tera se już nie da dmuchać w kaszala łolaboga" "no jego młajtajdo stójki szoguna to jak saturn do merkura łojawale"



Szaub to soldiny cięzki:D
 
Antonio Rodrigo Nogueira vs Brendan Schaub




Nougiera jest zbyt wolny. Schaub powinnien go szybko poskładać. Jest szybszy, zwinniejszy i młodszy.
 
Na Sakuraia - nie przyjmuję



AKTUALNE ZAKŁADY



wiem-kto-_harhssh.jpg
 
Yushin Okami vs Anderson Silva. Yushin wygra bo po pierwsze raz już wygrał(co z tego że przez dyskfalifikacje) jest japończykiem i uważam że jest jedną z dwóch osób w średniej w ufc mogących pokonać Silve
 
Chciałbym obstawić Penna na Pro Elite 1, uważam, że talentem Bóg go obdarzył w takim samym, a może większym stopniu jak BJ. W dodatku trenował z bratem przez kilka lat, na pewno da radę! :-)
 
@Tens - dzięki :-)



@ Zdzichu - e-friendami nie jesteśmy nawet, więc hamuj sie jak możesz z tymi drobiowymi epitetami - dzięki.
 
Kolejny moj typ: Shooto Brazil, Glover Texeira pokona Marvina Eastmana. Glover kontynuuje swietna serie zwyciestw i watpie, zeby dziadek Eastman mu w tym przeszkodzil. Chyba zobaczymy kolejne tko brazylijczyka
 
@seban - niet



@Massimo - sprawdź wcześniejszą stonę - nie można na Brazola.I dodatkowo - przeczytaj regulamnin - masz juz 2 aktywne typy przecież.
 
Antonio Rodrigo Nogueira (32-6-1) vs. Brendan Schaub (8-1)



Nog jest już stary i zmęczony. Na tym poziomie MMA świetne submission skills zaczęły nie wystarczać na silniejszych i bardziej dynamicznych zawodników. Nog chciałbym pewnie wygrać przed emeryturą, ale Schaub przewyższa go obecnie warunkami fizycznymi.
 
Czas na pierwszy typ :



Brendan Schaub vs. Nogueira



Noguiera najlepsze lata ma za soba ,licze na szybkie ko w wykonaniu Schaub'a
 
Widzę, że Schaboszczak wyrasta na króla najbliższego typowania - zobaczymy jak będzie.



Jest 1 minus tej gry - teraz oglądając gale zaczynam kibicować temu - na którego nie stawiała większość (mimo ,że wcześniej kibicowałem innem) :-)



:-)
 
UFC Rio sobie odpuszcze - za duzo potencjalnych niespodzianek, wszystko tam moze sie zdazyc,



Natomiast,



Marcin Held pokona Jaia Bradneya



Dla Marcina bedzie to jak do tej pory jedna z najwazniejszych walk w karierze - walczy o kolejna szanse w bellatorze. O oponencie zbyt wiele nie wiem, ale po rekordzie i po tym co dalo sie wyszukac na youtube wnioskuje, ze jest to niezly striker, ale nic poza tym. Marcin na poczatku pewnie bedzie chcial sie przez chwile sprawdzic w stojce, ale jak tylko poczuje sie zagrozony zejdzie do parteru i zapewne szybko podda rywala.
 
widzę raphaelius, że za grapplerami /bjj-owcami jesteś zazwyczj..?:-)



Czyżbys sam to trenował..?







Ps. Coraz bardziej sie obawiam,że gra się zakończy dosyć szybko, ale jestem nadal dobraj myśli ( koło 7 pkt na koncie - zaqczne sie martwić :-) )
 
a i owszem, trenuje i sila rzeczy gra parterowa to moj ulubiony element walki,



a do tego wszystkiego moja wiara w bjj nie zna granic - kiedys sie na tym przejade :-)



ale moj pierwszy typ Figueroa - typowy striker :P







do 7 jeszcze wszystkim daleko, nie panikuj!
 
Georges St-Pierre vs Nick Diaz



Moim zdaniem wszystkie aspekty techniczne walki są po stronie GSP. Jedyne w czym Diaz nad nim góruje to agresja i nieprzewidywalność w stójce. Jednak GSP jest wręcz nadludzki fizycznie i wywalczy decyzję. Jeśli Diaz będzie zbyt dominował w stójce, wtedy rundy będą kończyć się w parterze, z GSP w pozycji dominującej, a poddanie Diaza również mnie nie zdziwi.
 
Back
Top