Wiem kto wygra na 100 % - gra

@ raphaelius - fuksiarz
crazy.gif






:-) tym razem szczescie po mojej stronie :)



ale swoja droga duzy sukces Nadera. Debiutant wzial walke w mega krotkim czasie (2dni!!) i zniszczyl Cramera
 
Jebaka - brak uzasadnienia typa oraz info ,że Cinek - to teraz Ty. Czekam



Podobnie jeszcze 2 - czy 3 graczy ma wyjaśnić co z ich nickami
 
kaczka, przyznaj sie, ze zalozyles się o 10 tysiecy zlotych z kumplami, ze zrobisz ze wszystkich userow mmarocks "chuji ", a ci przyjmą to z uśmiechem na twarzy;) Wszyscy się cieszą, graja o kase, a to Ty ją zgarniesz :P



Ja nie gram, avatara nie mam, wiec niewiele mam do stracenia, ale jakos na razie nie chce mi sie wkminiac. Tak samo jak typera odpuscilem, bo mi to psuje ogladanie walki, bo licze na kogoś, zamiast sie cieszyć dobrym MMA, ale grajcie Panowie hehe:P



A te zmiany nickow to jakas epidemia ostatnio;) Wkrotce przestane poznawac kto jest kto ;)
 
Palhares pokona Millera. Dan to sprawny grapler, ale jednak nie tego foramtu, co Toquinho. Do tego jego zapasy nie stoją na najwyższy poziomie, co spowoduje, że bedzie systematycznie kładziony na plecy i albo zostanie poddany, albo przegra przez decyzje.
 
Pro Elite 1



Andrei Arlovski vs Ray Lopez



Andrei powinien wygrać dzięki swojej dobrej stójce i do zwycięstwa wystarczy mu skuteczna ochrona szczęki :-).
 
Dobra jak nie można to postawie tak :



Pro Elite 1



Kendall Grove vs Joe Riggs



Kendall wygra, był solidnym średniakem w UFC i powinien sobie poradzić w tej walce.
 
Pro Elite:



Mark Ellis wygra w debiucie Jake Heun'em. W mma mieliśmy wiele przykładów na to jak ważnym stylem bazowym są zapasy. Ellis będzie kolejnym. Zdominuje niewiele bardziej doświadczonego rywala i być może udusi lub dobije ciosami w parterze
 
Kaczka no - na GSP można, na JJ też, ale na naszego przedstawiciela SS nie można? No co Ty :D


PS: Akurat teraz Cię podpuszcam
 
@ Droni - nie da się uniewaznic typu! :-) (regulamin)



Mało tego, żadnej z walk które zarzuciłeś typować nie można - imo różnica w poczynanich rywali jest spora ostatnimi czasy - i zbyt łatwy to byłby typ (zwłasza ten Brazol). Ale jeszcze chciałbym ,żeby gracze wypowiedzieli sie co sądzą o walce Sakurai-Shibata (bo tu jeszcze wacham się czy przyjąć).







W ogóle na tej gali Proelite 1 ten typ na Grove'a - (który raz że jest duużo lepszy od swego rywala, dwa - już go kiedyś pokonał) - też się wacham... Co sądzicie o tym zastawieniu? Bo nie mogę dotrzeć nigdzie do kursów buków, ale wydaje mi się, że też koło 5:1 mogłoby być...
 
@up

Podobno, wg regulaminu, nie można obstawiać dwóch walk na tej samej gali.

11) Na danej gali można wytypować tylko 1 pojedynek.

EDIT: Kur domowy mnie wyprzedził :D
 
@ Droni - nie da się uniewaznic typu!
crazy.gif
(regulamin)




Droni typowal te walke o ile sie nie myle przed zmiana regulaminu, wczesniej bylo tak:




Typ można zmieniać do momentu rozpoczęcia danej gali - ważne by uzasadnić nowy wybór.


wiec chyba ten typ powinien podlegac owczesnie obowiazujacemu regulaminowi, ale ty tu rzadzisz :-)
 
Nie powinien podlegac ówczesnemu, bo we wcześniejszym nie było nic napisane o tym, ale faktycznie wspomniałem coś takiego w tym temacie. W związku z tym, by nie robic zamieszania Typ na Thiago - nieważniam.



Ps. Czekam na Wasze opinie co do tych walk skosów i tej walki Grove'a...







@ Tens - tak. Ps. Umówmy sie na przyszłość, że jak nie będę mial nic przeciwko - nie będe komentował Waszych typów. Jak coś nie będzie pasowało - wtedy będę pisał.
 
co do Grove'a moim zdaniem spokojnie mozesz puscic. Jest faworytem, ale raczej nie 5:1



a i to Riggs wygral pierwsza walke, nie Grove
 
Uwaga! Wchodzę do gry:-)



UFC Rio Shogun vs Griffin



Walczy przed swoją publicznością, będzie chciał zrehabilitować się po porażce. Myślę, że urwie Griffinowi dwie rundy. Jednogłośnie 3x 29:28. Nie wiem skąd będą sędziowie. Może też tak być, że ku uciesze brazylijskiej publiczności, zrobią w konia Forresta.
 
Back
Top