Wiem kto wygra na 100 % - gra

Shogun Rua vs Forrest Griffin



Shogun jest jednym z moich ulubionych zawodników, i chociaż zawiodłem się jego postawą podczas walki z JJ'em, to uważam, że ta przegrana tylko zmobilizuje go, aby kolejny raz udowodni, że to on jest numerem jeden kategori 205 funtów.
 
Palhares vs Miller



Palhares jest mocnym parterowcem i moim faworytem do walki o pas. Mysle, ze to bedzie dobra walka na ziemi, w sumie Toquinho, powinien poradzic sobie takze w stojce.
 
Hacran Dias vs Eddie Hoch



Młody dynamiczny Dias szybko przejedzie po ustępującym mu umiejętnościami Hochu







Antonio McKee vs Jai Bradney



McKee coprawda przegrał po wyrówananym pojedynku z doświadczonym volkmannem jednak w moim mniemaniu jego relegacja z ufc była zbyt szybka. Ta walka to pokaże.
 
wow czy Bradney wzial dwie walki w okresie krotszym niz Pudzian walke z Sylvia? 7dni przerwy miedzy McKeem i Heldem?



No to niech sie szykuje na dwie porazki :)
 
Siema Chama (ps. to on zdobył 7 punktów na EsEfDe:-))







Ps. dodatkowo bede zerkał na http://www.tapology.com co by zorientować sie jakie sa przewidywania różnych walk.Jak jest na jakiegoś zawodnika ok 80% -to raczej takiej walki przyjmować nie będę (choć czasem wyjątki będą).



Ci co już maja zaakceptowane takie typy - niech się cieszą , bo zakładów zawartych cofać nie bedę ( aczkolwiek wyjątki mogą sie zdarzyć)







Niedługo sie pogubie :-)







Na Diasa - nie można , na Mckee.....oki
 
GSP vs Nick Diaz



Jakoś nie mogę się przekonać, że Diaz jest lepszym zawodnikiem od Koscheck'a, a co dopiero Shields'a. Jego 10 wygranych walk z rzędu, nijak się ma poziomem do dwóch ostatnich wygranych Kanadyjczyka. I chociaż nie jestem fanem stylu walki Żorża to on w tym pojedynku wyjdzie z podniesioną do góry dłonią.
 
AKTUALNE ZAKŁADY



wiem-kto-_harwexs.jpg
 
Shogun vs Griffin



Shogun , bo będzie bardzo zdeterminowany po klęsce w walce z Jonesem i ogółem jest lepszym fighterem , który pała rządzą rewanżu :D
 
Kaczka, chciałbym, abyś wytłumaczył mi jedno rzecz. Podobno jestem looserem, więc typ na Palhares'a nie powinien być uznawany. Prawda to?
 
Shogun Rua vs Forrest Griffin



Forrest bedzie lepszy jak w pierwszej walce a kondycja shoguna wiecie jaka jest :P
 
Ok, też się pobawie :D







Shogun vs Forest Griffin



Wygra oczywiście Shogun, niektórzy zapominają, że do niedawna był królem wagi półciężkiej i gdyby nie Jon Jones to dalej by nim był. Ciekawy jestem jak na tle Jonesa wypadłby Griffin, moim zdaniem dużoo gorzej niż Shogun.







Drugi typ



Gsp - Diaz



Oczywyiście wygra Gsp, decyzją, różnica umiejętności w każdej płaszczyźnie jest moim zdaniem kolosalna, jeżeli Diaz wygra to będzie nie wiem w sumie co, ale jest to niemożliwe .:P







Trzeci typ



Rafael Cavalcante - Yoel Romero



Wygra Romero, niektórzy mogą powiedzieć, że to za wysokie progi dla Palacio, jednak ja uważam, że jest już gotowy, nie jest młody więc nie ma na co czekać, a może dojść bardzo daleko.







Czwarty typ







Kendall Grove - Joe Riggs



Wygra Grove , rozwinął się znacznie lepiej niż Rigg od ich ostatniego starcia.
 
O kurcze, sorry. Czytałem regulamin ale jakoś mi się umsknęło. :P



To chronologicznie



Shogun vs Forest Griffin



Wygra oczywiście Shogun, niektórzy zapominają, że do niedawna był królem wagi półciężkiej i gdyby nie Jon Jones to dalej by nim był. Ciekawy jestem jak na tle Jonesa wypadłby Griffin, moim zdaniem dużoo gorzej niż Shogun







Kendall Grove - Joe Riggs



Wygra Grove , rozwinął się znacznie lepiej niż Rigg od ich ostatniego starcia.







Pozdro:)
 
Kaczka a ta nagroda to koniecznie musi być w sklepie mmarocks wykorzystana? Bo 2 koszulki w ofercie to dość kiepski wybór. Pomyśl o innych shopach zaprzyjaźnionych z mmarocks:-)
 
Zawsze możesz dorzucić coś od siebie . Pisałem już ,że jak w ofercie sklepu mmarocks będzie coś poza koszulkami - pomyślimy ...
 
nie zebym naciskal, bo jasno okresliles nagrode na poczatku, ale jak juz bedziesz zmuszony wydac te 2 stowy, to wiekszej roznicy nie ma czy zrobisz to w sklepie mmarocks czy np w mmaniaku :-)
 
Lombard vs. Taylor - WIN Lombard - Taylor wygrał 5 ostatnich walk, może być szalenie niebezpieczny - Gala 27.08.2011
 
UFC 134



Schaub vs Minotauro



Schaub jest młody i ma dobry cios a na stare lata Nogueira je przyciąga więc będzie raczej KO.Patrząc na ostatnie walki legendy pride szybko kończyły i Nogueira ma małe szanse.



Stawiam na Schauba i bardzo bym chciał miec avatar karny może mnie Minotauro zaskoczy ;)
 
155 lbs.: Edson Barboza (8-0) vs. Ross Pearson (12-4) liczę, że agresywna stójka Barbozy, będzie za wysokim wyzwaniem dla Pearsona
 
Mizuto Hirota vs Katsunori Kikuno



Hirota miał za długą przerwę, a Kikuno w tym czasie regularnie bił się na galach Dream.
 
Back
Top