Wiem kto wygra na 100 % - gra

Jedno pytanie co do regulaminu:



3 błędy jestem - jestem megaloserem. A jeśli moje pomyłki będą przeplatać się z poprawnymi typami? Co wtedy? To jakoś się znosi wzajemnie? "Tekst jednolity" (polałem się, gdy to zobaczyłęm :-)) tego nie przewiduje.







Nie będę stał z boku jak pierdoła i przyłączam się.



UFC RIO: Brendan Schauba. Nie jest zawodnikiem na miarę Caina czy JDS, ale na Dużego Noga powinno wystarczyć, jeśli wystarczyło na Cro Copa. Czuje, że Schaub zafunduje Minatauro KO w 2R.
 
dobra pora się odkuć.







Paweł Nastula (2-4) vs. Andrzej Wroński (0-0)



Za nastulą przemawia jakiekolwiek doświadczenie w mma,jest młodszy i moim zdaniem lepiej przygotowany fizycznie.
 
Paweł Nastula (2-4) vs. Andrzej Wroński (0-0)



Za Nastulą stoi przede wszystkim doświadczenie i obicie. Nie przestraszy się ciosów i myślę, że będzie próbował walczyć w stójce. Wroński ma szanse przez gnp, ale Nastula do tego nie dopuści. Jeśli jednak zapaśnik sprowadzi walkę do parteru, to judoka spokojnie go wykluczy i podda (jakoś mi się widzi trójkąt xD).
 
Powinienem zmienic nick na "czepiacz" ale tego nie zrobie. Mozna bylo obstawiac Nastule kiedy faworyci są zabronieni. Wzdycham nie uf tylko pufff nie gram juz i tak ta kaczka co kwacze nagrody nie postawi ucieknie z forum jak te kaczki co odlatują na zime, dlatego zegnam tą gre kwa kwa
 
Kaczka mozna jeszcze Bellatora dzisiejszego szybko obstawic?



no nic, widze, ze juz skonczyles urzedowanie, wiec sobie odpuszcze.
Chcialem postawic na Dana Cramera - mam nadzieje, ze teraz przegra :-)
 
Też uważam że nie poinno się stawiać na GSP jest chyba zbyt dużym faworytem.



Prędzej przyjoł bym głosy na Silve bo Okami to jednak bardzo dobry fighter.
 
Hahahahaha wchodzę w to!!!
Stawiam że Brendan Schaub pokona Antonio Rodrigo Nogueire.
Będzie kolejne KO :-)
 
Shit, shit , shit!


Przyznaje się do błędu. Ricco Rodriguez to zawodnik, któremu bliżej do emerytury, niż większych sukcesów. Im będzie starszy, tym częściej będą przytrafiały mu się takie porażki.


A teraz pora na zmianę avka... :D
 
@ raphaelius - fuksiarz :-)



@ uffff- mała strata



@ gostek1000 - :-):-)



@ kukul- ja tu decyduję - imo można - bo ja np. jestem za Diazem (aczkolwiek nie zaryzykuję w tej grze na niego).[strike] Ale na Jonesa z Jacksonem stawiać nie będzie można ( chyba,ze na Rampage). [/strike]



@ reszta - potem dodam w tabeli wyniki ,



Ps. Jak ktoś nick zmienia - podać dokładnie w tym temacie fakt o tym, bo nie chce mi się tego śledzić .



@ Yaro - powiem,że lekko nogi mi się ugieły...:-) - witam w grze
 
Witam witam :-) Kaczka jaja będą jak za miesiąc wszyscy userzy bedą mieli tą samą avatarkę.
Powtórzę tu pytanie: Czy ktoś się może orientuje czy na UFC 134 będą testy antydopingowe?
 
na UFC on Versus masakrycznie poległem i ledwo się trzymam na pozycji lidera
 
Siema kaczor. W końcu i ja zdecydowałem się przystąpić do twojej gierki. Stawiam na Szoguna przeciwko Griffin'owi na UFC 134. Rua udowodni, że podczas walki z Jonesem nie był w pełni sił i zdominuje przeciwnika wywalczając mocną decyzję
 
Można zmienić swój typ ? :-)



Spoko Yaro, nie chodzi mi o Nogueirę, tutaj jestem pewien, że Big Nog wygra : )
 
Back
Top