Wiem kto wygra na 100 % - gra

Jak będę grać do 3 porażek to jak ja będę się udzielał później na forum z taką wajchą w avatarze :D
 
Paweł Nastula - Wroński to wielka niewiadoma, jeśli chodzi o stójkę, myślę, że Paweł szybko się w niej z nim rozprawi i Andrzej nawet nie zdąży obalić. Poza tym doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie!
 
Ale was kaczka urządziła. Defthomas ma nowy fajny opis :). Trochę się tu dziwnie może zrobić za parę tygodni... Oczywiście grać się nie odważę bo na bank latałbym z penisem w avatarze. Ale gra ogólnie fajna. Może zmienię kiedyś zdanie.
 
Widze,że na Nastka większość stawia, co oznacza ,że albo troche loserów przybędzie, albo też zrobicie kolejny krok do "ograbienia" mnie :-)







@raphaelius - nie, nie można teraz nic zmieniać, ani rezygnować. A co do koszulek, Jak w sklepie mmarocks pojawi sie inny asotryment - pomyślimy. Narazie są tylko koszulki.
 
Przyjrzałem sie dokładniej typom i niestety muszę (bo są niezgodne z pkt 2 regulaminu) , unieważnić kilka zakładów. Na początek:







UNIEWAŻNIAM ZAKŁAD NA NAZARE (BELLATOR 48)







Sorki Panowie..:



http://www.bet-at-home.com/start.aspx



narare_hapaqpe.jpg








Zastanawiam sie też nad Nastulą......Ale dobra, oki, ostatni raz pozostawię tego typu zakład aktywny.







Aktualne zakłady:



wiem-kto-_hapaase.jpg
 
Wieczór Mistrzów: Nastula vs Wroński. 20.08.11



115 kg: Paweł Nastula (2-4) vs Andrzej Wroński (0-0)



Paweł zmiecie z ringu Wrońskiego swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zdobytym w 6 poprzednich walkach MMA.







Bellator 48, 20.08.11



265 lbs.: Cole Konrad (7-0) vs. Paul Buentello (29-13)



Konrad tradycyjnie przeleży całą walkę i wygra przez decyzję sędziowską.
 
Hola, Hola.


Ja stawiam na Foresta a Nie na Okamiego :). Potem będzie, że muszę avatara zmieniać :D.
 
Dobra, mój pierwszy post :D.



UFC Rio :



205 lbs. Mauricio Rua vs Forrest Griffin



W ostatnim czasie Shoguna nie łapały kontuzje co jest dosyć dziwne. Dodatkowo walka przed własną publicznością zmobilizuje Brazylijczyka i wygra on po zaciętej walce przedewszystkim dzięki stójce.



Wieczór Mistrzów :



Open. Paweł Nastula vs Andrzej Wroński



Paweł ma większe doświadczenie, lepszą stójkę i jest zdolny poddać Andrzej Wrońskiego. Wątpie, żeby Wroński mógł przeleżeć całą walkę na Nastuli, czy wygrać przez ground and pound.
 
145 lbs.: Marlon Sandro (19-2) vs. Pat Curran (15-4)



A tą walkę można obstawiać??? Jeśli tak to stawiam na Currana, ponieważ walczy efektywnie i nie powinien mieć problemów z Sandro.
 
Pierwsza i ostatnia szansa zrobienia łatwego punktu :-).



Paweł Nastula vs Andrzej Wroński



Co tu dużo gadać, Paweł jest lepszy w stójce, parterze i co najważniejsze ma większe doświadczenie w ringu. Nastula zdominuje Wrońskiego w każdej płaszczyźnie, stawiam na szybkie TKO.
 
Ja też spróbuje
Paweł Nastula vs Andrzej Wroński
Wygra Nastula dzięki doświadczeniu i obyciu ringowym .
P.S oby nam Wroński niespodzianki nie zrobił bo nudno bedzie na forum ... Wszyscy takie same Avki :D
 
Nastula vs Wronki - Win Nastula - Nastula jest bardziej doswiadczony i lepszy w formule MMA
 
Moim zdaniem powinno stawiać się tylko na potencjalnie wyrównane walki bo to nie sztuka postawić na oczywistego i zdecydowanego faworyta. Dopiero wtedy ta gra byłaby naprawdę dobrą zabawą i ewentualny wygrarny mógłby zyskać uznanie wśród innych użytkowników.







@gostek1000



Na pewno możesz obstawić Currana bo jest underdogiem u bukmacherów w tej walce. Takie typy właśnie mają sens.
 
Z tym Nastulą - to ostatni przypadek, że dałem sie sam wciągnąć w tą grę. Już więcej takich pojedynków typować nie będzie można. Dla wielu - jest to pierwsze typowanie w tej grze - macie więc tzw. "łatwy pkt" - Ps. Ale Panie Wroński - liczę na Pana!
 
Kaczka41, sorry ale nie rozumiem, robisz problem z Nastkiem, a pozwalasz stawiać na GSP, to trochę śmieszne : D
 
A ja postawię na Pana Wrońskiego, liczę na niespodziankę, chociaż pewnie w niedziele będę musiał ustawiać nowy avatar :P
 
Back
Top