Wiem kto wygra na 100 % - gra

to ja jeszcze dorzuce,



Ronda Rousey vs Sarah D'Aleilo



5 szybkich balaszek na kolejnych przeciwniczkach, a przede wszystkim styl w jakim to osiagnela zdecydowanie mnie przekonuje. Tym razem to moze potrwac troszke dluzej, zagadka teoretycznie jest przygotowanie fizyczne i kondycyjne Rondy, ale jestem przekonany, ze medalistka olimpijska w Judo musi byc pod tym wzgledem swietnie przygotowana.
 
Motyw XD:



Shogun przegrał na wejściu z Forrestem i jestem przekonany że tym razem da mu popalić chcąc się i zrewanżować za porażkę i chcąc się zrehabilitować za ostatnią walkę z Jonesem.
 
Lucifer - oki



raphaelius : wiesz, że jak babeczka przegra - typ na UFC live 5 - w ogóle nie będzi eCi sie liczył?
 
185 lbs.: Danillo Villefort (13-3) vs. Nate James (12-7-1)



Imponujące dwa ostatnie zwycięstwa z Villasenor i Horwichem.Blackzilian bedzie za mocny dla Nate'a ktory nie radzi sobie z porządnymi zawodnikami.



A teraZ?:) a jutro wybiore z tych 4 moich wczesniejszych typow :-)
 
wiem-kto-_hsqpawe.jpg
 
Alex Caceres vs. Jimy Hette - Hette powinien wygrać pojedynek. Jest lepszy niż Caceres.



Ronda Rousey vs. Sarah D'Alelio - Nie wiem jak wam, ale mi spodobała się Ronda, dla mnie ona spokojnie powinna wygrać z Sarah.



Josh Barnett vs. Sergei Kharitonov - Myślę,że jedynym zagrożeniem dla Josha, będzie jakiś lucky punch, po którym pójdzie spać.



Paulo Thiago vs. David Mitchell - Igram z losem w tej walce, lecz liczę że Thiago nie da sobie sprawić kolejnej porażki.



Jake Shields vs. Jake Ellenberger - Ta walka nie wydaje sie tak jednostronna, jak się wszystkim wydaję. Ellenberger urwie przynajmiej rundę,ale raczej Shields go sprowadzi i tam będzię utrzymywał kontrolę.



Matt Hughes vs. Diego Sanchez - Złe zestawienia dla Matta. Młodszy o 8 lat Sanchez zdominuje Matta i skończy ciosami.



Dominick Cruz vs. Demetrious Johnson - 1 Mistrz, który zawalczy na nienumerowanej gali w obronie pasa, spokojnie wygra ten pojedynek,raczej przed czasem.



Melvin Guillard vs. Joe Lauzon - Guillard od kiedy jest pod opieką Jacksona, wykorzystuje w końcu swój wielki talent. Zniszczy Joe szybciej niż wielu się zdaję.



Georges St-Pierre vs. Nick Diaz - GSP powinien wymęczyć decyzje. Myślę, że w końcu (niestety) będzie obalał i trzymał na ziemii Nicka.



Terry Etim vs. Edward Faaloloto - Przyzwoity lekki vs. zawodnik z kontraktem dzięki Lebenowi. Będzie miazga.



Chris Weidman vs. Tom Lawlor - Weidman zdominuje pojedynek zapasami. Nie wiem jak Lawlor to może wygrać.
 
Może umówmy się tak, że typujcie góra 2 , w porywach do 3 walk. Bo:



raz ,że jak się jakiejś nie trafi - to i tak kolejne typy są nieważne prze kores (tygodnia/ miesiąca);



Dwa, że muszę teraz to wszystko wpisać do tabeli, sprawdzić na jakiej gali, sprawdzić czy nie walczą na tej samej , itp.



OKI?



kacza-wyr_hwxsqee.gif








Te typy przyjmuję:

Alex Caceres vs. Jimy Hette - Hette powinien wygrać pojedynek. Jest lepszy niż Caceres.



Ronda Rousey vs. Sarah D'Alelio - Nie wiem jak wam, ale mi spodobała się Ronda, dla mnie ona spokojnie powinna wygrać z Sarah.
 
To ja zaczynam się bawić :D







Nogueira vs Schaub - Nogueira jest o niebo lepszym parterowcem mimo wieku i tu będzie jego przewaga, jeśli tylko uda mu się sprowadzić .



Hughes vs Sanchez - Hughes jest moim zdaniem lepszym zapaśnikiem i bardziej doświadczonym zawodnikiem . Nawet jeśli wiek mu nie pozwala na jakieś akrobatyczne wyczyny, to z zawodnikiem średniej klasy ( jak dla mnie ) jak Sanchez, powinien sobie dać radę .
 
Witam serdecznie, bardzo mi sie podoba temat więc może i ja wytypuje, a więc:
Jon Jones pokona Quinton Jacksona, dlaczego ? Ponieważ nie jestem w stanie powiedzieć w której płaszczyźnie miałby przewagę rampage, chociaż dażę go dużą sympatią moim zdaniem nie powinien walczyć póki co o pas. jego 3 ostatnie walki to porażka z rashadem, kontrowersyjna wygrana(moim zdaniem przegrana) z machidą i wygrana przez decyzję ze słabym hamillem, którego bones poprostu zmiażdzył.
Chael Sonnen pokona Brian Stanna, dlaczego? Bo Stann nie jest parterowcem i nie założy mu trojkąta ani żadnej innej techniki kończącej w parterze jak anderson silva. W stójce bomby stanna powinny skończyć Stanna, mimo iż w walce santiago jego stójka wyglądała solidnie.
Jake Shields pokona Jake Ellenbergera, ponieważ jak wiadomo gdyby nie gsp, któremu urwał rundę i nieźle podbił oko nadal cieszył by się 15streak win. Jak wiadomo bjj ma o wiele lepsze i potrafi bez problemu przeleżeć na swoim przeciwniku 3 rundy.
Cain Velasquez pokona Juniora Dos Santosa, chociaż w tej walce jest najwięcej znaków zapytania jestem przekonany, że velasquez będzie w stanie pokonać jds'a. Cain ma lepsze cardio, o wiele mocniejszy cios(mocniejszy nawet od Tysona), który bodajże jak testowali ważył 2300lbs w epicentrum dla porównania cios mauricio Rua w punkcie kulminacyjnum ważył ok. 1100lbs. Różnica kolosalna. Mimo iż jest gorszy technicznie, jest mniej doświadczony myślę, że spokojnie da rade JDS'owi

Pozatym bez komentarza obstawiam definitywnie walki:
Jason Miller pokona Michael Bispinga

Muhammed Lawal pokona Rogera Graciea

Antonio ''BigFoot'' Silva pokona Daniela Cormiera

Georges St. Pierre pokona Nicka Diaz

Nie wiem, czy mogę obstawiać tyle walk ale naprawde jestem przekonany, że zawodnicy których wytypowałem wyżej wygrają i nie jest to jakieś nędzne abusowanie czy massowanie walk których nie jestem pewien Pozdrawiam
 
@kaczka


Może lepiej wpisz do regulaminu ze max 2 walki tygodniowo bo coś czuje ze takie typy się powtórzą. ;)
 
!!!Dodaje pkt 12) regulaminu!!!



12) Gracz może wytypować maksymalnie 2 zawodników (na różnych galach).







Jak można - proszę modów o edycję pierwszego posta - a jak się nie da - będę o tym przypominał.







@klatabgd - poczytaj regulamin
 
135 lbs: Joseph Benavidez vs Eddie Windeland



Windeland przegrał z Ranim Yahya, którego Joseph poskładał w przeciągu dwóch minut. Benavidez ma na koncie tylko dwie przegrane, obie przez decyzję z Cruzem.
 
wiem-kto-_hsqrssp.jpg




Widzę ,że typerek się przyjął. Tak jak myslałem, w porównaniu z SFD, tu na tym forum frekwencja dużo większa (tam w pierszej kolejce ok 5 zakładów było, z tym ,że dopiero potemnagroda się pojawiła, btw - kara była od początku :-)



Mam nadzieję ,że ogarnę ...



Strzelam ,że za miesiąc liczba uczastników wzrośnie do ok 50
 
Kaczka - Muszę Ci przyznać, że się chłopie postarałeś, na prawdę fajnie jest to zorganizowane, a szczególnie 12 pkt .
 
wiem-kto-_hsqrqsa.jpg




Gratki komu trzeba.



Loserzy czekam na zmianę awków i właściwe wyjaśnienia w tym temacie. Yo







Ps. Akurat tej gali nie widziałem, tylko wyniki sprawdziłem. Ale w sytuacji, gdy zależeć mi bedzie na oglądnięciu bez znania wyników, może się zdarzyć,że do tego tematu zaglądne nawet 2-3 dni po danej gali- ale nic nie stoi na przeszkodzie, bu gracze zmieniali awki i usprawiedliwiali swój wybór, mimo ,że tabelka ze stanem się nie pojawi.



Dodaje kolejny pkt do regulaminu!!! również prosze modów o dodanie go do pierwszego posta.



13) W sytuacji , gdyby kilku graczy równocześnie zdobyło 10 pkt. - będzie dogrywka - czyli dalsze typowanie na 100% , aż zostanie samodzielny lider. W sytuacji gdyby wszyscy nie trafili - nagroda zostanie między nich podzielona po równo.
 
Przedziwna wygrana Rondy, ale jest :)



to ja dorzuce w takim razie:



Reagan Penn vs Paul Gardner



Reagan to teoretycznie wielka niewiadoma, ale mimo wszystko wystepuje jako gwiazda i poczatku dostal ogorka (1 wygrana w rekordzie na sherdogu, z gosciem 0-4), zeby zrobic troszke hypu wokol jego osoby. Do tego treningi z jednym z najlepszych zawodnikow P4P nie beda bez znaczenia, no i czarny pas BJJ. Penn tej walki przegrac nie moze.
 
Kurde, teraz patrząc to dość ryzykownie postawiłem w porównaniu do innych ;/ . No ale cóż, pora na nowego avka :D
 
Paulo Thiago vs. David Mitchell - Igram z losem w tej walce, lecz liczę że Thiago nie da sobie sprawić kolejnej porażki. - dodaj tą walkę
 
Back
Top