Wielka Bitwa Cohones

Za kim jesteś

  • #Team Mendes

    Votes: 88 56.4%
  • #Team McGregor

    Votes: 68 43.6%

  • Total voters
    156

Arlovski

UFC
Heavyweight
Czas to rozstrzygnąć raz na zawsze. Zagłosować i wpisać się w temat. Głosujemy w czyim zespole jesteśmy i za kim będą trzymane kciuki.
 
Wpisywać sie, będziemy sie później rozliczać, zrobimy deconoryzacje!
 
Conor-McGregor1.png

Where You At Jose
 
Last edited:
#TIMKONOR!

Ogólnie to myślałem, że tu jakieś freestyle battle, będą sie rozgrywać na wolnym!
 
Niech wygra lepszy. Jeśli Conor zastopuje Chada w pełni będzie zasługiwał na walkę o tytuł. Nawet Chada wziętego z jedynie dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Tak czy inaczej, Chada lubię od dawna. Liczyłem na niego z Jose, ale Brazylijczyk zrobił swoje. Stójka Conora jest godna podziwu, ale chyba kciuki będę trzymał jednak za Mendesem. Po części pewnie przez ten hype na Irlandczyka i brak pokory zarówno u niego jak i jego fanów. To pomaga być w tej walce za Chadem. Tak jak napisałem na początku niech wygra jednak lepszy, bez zbyt szybkich przerwań, dziwnych werdyktów. Byleby któryś zasłużył na wygraną, a nie dostał ją w prezencie.

PS: Jestem ciekaw "tygrysa" na ważeniu, bo odkąd było info o tatuażu to jakoś widuje Conora albo twarz, albo w ubraniu albo fotki jeszcze bez tatuażu ;)
 
Jak bardzo na początku lubilem Conora, tak teraz mnie już irytuję tym że sie powtarza i jest w swojej gadce jednowymiarowy ( sory Conor nie ten poziom IQ co Cheal ) Jako fightera uwielbiam na niego patrzeć bo ma chłopak talent mimo że UFC puściło go bezpiecznym torem i ominął co niektórych zawodników w drodze o pas, ale mimio wszystko pierwiastek "X" widać, ALE ! jestem za Mendesem.
 
Chuj, że na fejsie lajkuje profil Irola, a Chada nie. Nie podoba mi się zbyt łatwa droga do pasa i tanie darcie japy. Dla widowiska z drugiej strony lepiej by było, gdyby wygrał Rudy.
#TeamMendes:awesome:
 
Niech wygra lepszy. Jeśli Conor zastopuje Chada w pełni będzie zasługiwał na walkę o tytuł. Nawet Chada wziętego z jedynie dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Tak czy inaczej, Chada lubię od dawna. Liczyłem na niego z Jose, ale Brazylijczyk zrobił swoje. Stójka Conora jest godna podziwu, ale chyba kciuki będę trzymał jednak za Mendesem. Po części pewnie przez ten hype na Irlandczyka i brak pokory zarówno u niego jak i jego fanów. To pomaga być w tej walce za Chadem. Tak jak napisałem na początku niech wygra jednak lepszy, bez zbyt szybkich przerwań, dziwnych werdyktów. Byleby któryś zasłużył na wygraną, a nie dostał ją w prezencie.

PS: Jestem ciekaw "tygrysa" na ważeniu, bo odkąd było info o tatuażu to jakoś widuje Conora albo twarz, albo w ubraniu albo fotki jeszcze bez tatuażu ;)
Miałeś tylko wpisać jeden z dwóch teamów. BORN ZLITUJ SIĘ!
 
Jestem po stronie rozsądku i racjonalizmu.
#teamMendes !
 
Uuuu widzę teamMendes bardziej liczebny na razie.
Gdzie jesteście wielbiciele rudego?:)
 
Back
Top