Wielka Bitwa Cohones

Za kim jesteś

  • #Team Mendes

    Votes: 88 56.4%
  • #Team McGregor

    Votes: 68 43.6%

  • Total voters
    156
Uuu Conorowcow coś nie widać, czyżby sraczka dopadła?

fabricio-werdum-ufc-188-postfight-2.jpg
 
Rades trafił jak Conor. idealnie w punkt :D
Trafił, tyle, że podobnie jak Conor nie jest w stanie znokautować, brak pary w łapach, nawet mną nie zachwiało. Walczcie dalej rudobrodzi!
 
Uuuu widzę teamMendes bardziej liczebny na razie.
Gdzie jesteście wielbiciele rudego?:)
Nie, po prostu widać, która strona ma większą sraczkę i ciśnienie, żeby jak najszybciej się tu wpisać :lol:
A ja w robocie siedzę i nie mogę cały dzień pozorować, odświeżając forum co minutę. Anyway, #TeamConor !!!!!111oneone
 
Miałeś tylko wpisać jeden z dwóch teamów. BORN ZLITUJ SIĘ!
Miałem "Zagłosować i wpisać się w temat." ;) wybacz, że jestem obiektywny i nie lubię skrajności życząc komuś źle i by przegrał, nawet gdy będzie lepszy ;) Bo postawiłem hajs czy liczę na drugiego... Można komuś konkretnie kibicować, ale trzeba szanować rywala ;)
PS: Daj się wyszaleć, prawie nie piszę ostatnio na forum :|
 
#teamMcGregor
Kibicuje Conorowi od jego walki z Buchingerem w sylwestra, kiedy to kontuzja nogi uniemożliwiała mi chodzenie. Doskonale pamiętam jeszcze fejsbukowe prelimsy na których to Conor zadebiutował i zniszczył Brimage'a , niesamowite wejście przed walką z Maxem, świetny wywiad z Arielem przed walką w Dublinie, oglądanie tej walki w wakacje na wi-fi ze szczecińskiego macdonalda oraz kolejne egzekucje na czołowych zawodnikach wagi piórkowej.
Będę także pamiętał to jak Conor "The Notorious" McGregor w niedzielny poranek naszej strefy czasowej tworzy historie MMA i wynosi je jako sport na wyższy level, zostając mistrzem UFC wagi piórkowej
Śmiesznie będzie czytać posty chorągiewek z teammendes w niedziele.
McGregor supporter since 2012/2013
 
Back
Top