Wielka Bitwa Cohones

Za kim jesteś

  • #Team Mendes

    Votes: 88 56.4%
  • #Team McGregor

    Votes: 68 43.6%

  • Total voters
    156
#teamMcGregor
Kibicuje Conorowi od jego walki z Buchingerem w sylwestra, kiedy to kontuzja nogi uniemożliwiała mi chodzenie. Doskonale pamiętam jeszcze fejsbukowe prelimsy na których to Conor zadebiutował i zniszczył Brimage'a , niesamowite wejście przed walką z Maxem, świetny wywiad z Arielem przed walką w Dublinie, oglądanie tej walki w wakacje na wi-fi ze szczecińskiego macdonalda oraz kolejne egzekucje na czołowych zawodnikach wagi piórkowej.
Będę także pamiętał to jak Conor "The Notorious" McGregor w niedzielny poranek naszej strefy czasowej tworzy historie MMA i wynosi je jako sport na wyższy level, zostając mistrzem UFC wagi piórkowej
Śmiesznie będzie czytać posty chorągiewek z teammendes w niedziele.
McGregor supporter since 2012/2013

Też wsiadłem do tego pociągu jeszcze jak Conor walczył w Cage Wariors :beer:
 
Generalnie #TeamAldo ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma czyli #TeamMendes
 
#teamUFC
Ta waka jest taka głośna tylko przez jedną osobę. Po odejściu GSP, perypetiach Andersona i wyskokach Bonesa MMA potrzebuje Conora
 
Ja tak samo jak w poprzednich wyborach - #antykomor tfu #antyconnor.
i tak samo (jak pewnie wiekszosc glosujacych) nie tyle wygrana Mendesa mnie ucieszy co porazka rudiego.
 
Nie ma zadnego TeamMendes, nikt nie lubi tego małego zapasiora. Jest po prostu TeamConor vs TeamAntyConor. Rownie dobrze moglby walczyc miniFitch z McGregorem i glosy by sie ulozyly tak samo zawistnicy. Wszystko się kręci wokół krula
hHoRELv.jpg
hHoRELv.jpg
 
Conor to wygra, a w niedzielę forum wybuchnie od teksów, że Mendes się podłożył. #prorok
Franek ma przecieki prosto ze źródła, wiec nie żaden prorok, tylko kabel tajnych informacji:D
 
Ja tam na waszym miejscu byłbym za Conorem. Przecież jak McGregor wygra, to będzie zajebisty kurs na Aldo i wszyscy zarobimy :)

No i jebać Mendesa
 
Back
Top