Wiedzmin 3 - GameZone

Trzy razy robiłem podejście do Wiedzmina, bo uważałem, że wstyd nie zagrać w tak dobra produkcję, do tego naszą. Za każdym razem po max 1h się nudziłem. Mam cisnąć do bólu, bo się rozkręci, czy po prostu nie moj klimat? Dodam tylko, że gram w Fpsy i to bardziej te z czasów obecnych/wojny światowe, więc mocno odmienny gatunek od RPG
ja też robiłem 3 razy podejście do w3 i za każdym razem odwracał mnie słabiutki model walki, fabularnie jest ok, ale walcząc z potworami czuję, że nie mam w ogóle kontroli nad postacią w ogóle nie czuć siły ciosów.
spędziłem w sumie 10h na graniu w to, jakby co.
 
ja też robiłem 3 razy podejście do w3 i za każdym razem odwracał mnie słabiutki model walki, fabularnie jest ok, ale walcząc z potworami czuję, że nie mam w ogóle kontroli nad postacią w ogóle nie czuć siły ciosów.
spędziłem w sumie 10h na graniu w to, jakby co.
są mody całkowicie zmieniające walkę

Też niestety nie przebiłem się przez pierwsze 3h gry, może jeszcze wrócę.
 
są mody całkowicie zmieniające walkę

Też niestety nie przebiłem się przez pierwsze 3h gry, może jeszcze wrócę.
ja gram na konsoli, wiec mody odpadają, czekam na next-gen update i wtedy dam w3 ostatnią szanse.
 
wiedzmina mozna powiedziec ze przeorałem wzdłuż i w szerz . model walki moze nie jest doskonały ale przy odrobinie wprawy można niezle tańczyć z mieczem. kluczem jest ulepszenie pierwszego segmentu czyli szybkiego ataku. dalej to już używamy tylko klawisza szybkiego ataku oraz uniku w odpowiednim momencie (na potwory unik na ludzi blok i riposta badz tez unik jak przy potworach). dodam tylko ze sekwencja ataku nie odpala sie na sztywno i nawet w po zaczętym ataku mozna płynnie przejsc w unik, przepuscic atak przeciwnika i ponownie zaatakować. polecam odpalic trzeci poziom trudnosci albo od razu "droga do zaglady". ciagle jeszcze sięgam po Wlll. Dla mnie gra wszechczasów dla pojedynczego
gracza.
 
1633107781533.png
 
Ukończyłem wczoraj wiedźmina 3, póki co bez dodatków i czuję pustkę. Świetna historia. Napewno zacznę raz jeszcze na najwyższym poziomie, teraz grałem na 3 z 4.
Tym razem będę leciał wszystkie questy.
 
Ukończyłem wczoraj wiedźmina 3, póki co bez dodatków i czuję pustkę. Świetna historia. Napewno zacznę raz jeszcze na najwyższym poziomie, teraz grałem na 3 z 4.
Tym razem będę leciał wszystkie questy.
Dodatki ogarnij. Wg mnie w obu przypadkach fabuła jest fajniej prowadzona niż w podstawce (lepiej zachowany balans między głównym wątkiem a zadaniami pobocznymi)
 
Dodatki ogarnij. Wg mnie w obu przypadkach fabuła jest fajniej prowadzona niż w podstawce (lepiej zachowany balans między głównym wątkiem a zadaniami pobocznymi)
Odpaliłem serce z kamienia, zajebiscie jest móc wrócić do uniwersum Wieśka i działać dalej.
Tylko proszę bez spojlerów :)
 
Fabularnie ciężko powiedzieć gdzie z tym pójdą, większość wątków w 3 domkniętych, a z czymś nowym do Sapek się wkurwi :lol:
 
Cyberpunk okazał się niegrywalnym crapem to wracamy w zużyte szablony. Jak to pociągną bez Geralta to lipa.
 
Back
Top