Wiedzmin 3 - GameZone

Zainstalowałem dodatek do ghost of tsushima . Dodatkowe kilkanaście godzin zabawy. Jest promocja chyba do jutra za 45 złotych .Update do wersji "directors cut"
 
Panowie przekonajcie mnie jakos do tego wiedzmina bo do konca roku bede mial wiecej czasu i w cos bym sobie pogral (ilez mozna grac w rdr:P) podchodzilem 2 razy i jakos zawsze rezygnowalem po tej pierwssej walce z bossem. Probowac czy dac se spokoj?:P


@billmurray u ciebie chyba podobnie to wygladalo, jak jest teraz?
 
Panowie przekonajcie mnie jakos do tego wiedzmina bo do konca roku bede mial wiecej czasu i w cos bym sobie pogral (ilez mozna grac w rdr:P) podchodzilem 2 razy i jakos zawsze rezygnowalem po tej pierwssej walce z bossem. Probowac czy dac se spokoj?:P


@billmurray u ciebie chyba podobnie to wygladalo, jak jest teraz?
Dla mnie gra wszechczasów. Niezła fabuła szczególnie jak ktoś czytał ksiazki. Do tego to nasz jedyny rodzimy superbohater więc wypada poznaç. Wcześniejszych części nie tykaj bo dzisiaj to niegrywalne gówno chyba żeby zachować ciągłość fabularną między książkami a Wlll .Jak nie chcesz się zagłębiać bardziej w magię to ulepszaj tylko walkę mieczem. Wtedy gra jest prosta i przystępna.
 
Panowie przekonajcie mnie jakos do tego wiedzmina bo do konca roku bede mial wiecej czasu i w cos bym sobie pogral (ilez mozna grac w rdr:P) podchodzilem 2 razy i jakos zawsze rezygnowalem po tej pierwssej walce z bossem. Probowac czy dac se spokoj?:P


@billmurray u ciebie chyba podobnie to wygladalo, jak jest teraz?
Probowac, glowny watek, oraz zadania poboczne sa bardzo dobre. A juz w srode wychodzi next-genowa odslona!

 
A jaki poziom trudnosci sobie wziac na poczatek? Ten najnizszy? Moge podczac gry sobie zmienic?

E: i prosilbym jeszcze o jakies porady na poczatek gry:)
 
Last edited:
Panowie przekonajcie mnie jakos do tego wiedzmina bo do konca roku bede mial wiecej czasu i w cos bym sobie pogral (ilez mozna grac w rdr:P) podchodzilem 2 razy i jakos zawsze rezygnowalem po tej pierwssej walce z bossem. Probowac czy dac se spokoj?:P


@billmurray u ciebie chyba podobnie to wygladalo, jak jest teraz?
czekam na ten patch, który ma teraz wyjść na nowe konsole i pc. może za trzecim razem siądzie :beczka:
 
A jaki poziom trudnosci sobie wziac na poczatek? Ten najnizszy? Moge podczac gry sobie zmienic?

E: i prosilbym jeszcze o jakies porady na poczatek gry:)

Nie zaczynaj od najniższego, nawet jak nigdy nie grałeś w RPG to i tak będzie to za niski poziom. Jak mało grasz w gry to zacznij od drugiego poziomu, podejrzewam, że szybko przejdziesz na trzeci.

Mnie do grania w Wiedźmina przekonałby już ten sam trailer z genialnym klimatem:




:antonio:
 
A jaki poziom trudnosci sobie wziac na poczatek? Ten najnizszy? Moge podczac gry sobie zmienic?

E: i prosilbym jeszcze o jakies porady na poczatek gry:)
Ulepszaj szybki atak mieczem i znak quen. Poziom średni bo po medytacji odnawia się zdrowie. Walczysz unik szybki atak unik szybki atak. Jak zaatakujesz i poczujesz że ci wejdą z kontrą to znowu unik. Geralt płynnie przejdzie z niedokończonego ataku w unik i po tym znowu atak. Wystarczy wyrobić sobie tą kombinacje i lejesz wszystkich. Do tego znak quen czyli tarcza energetyczna i w zasadzie jesteś nietykalny. Zbroje to w zasadzie wizualny dodatek bo korzystając z ww sposobu mogę przejść Wieśka na poziomie droga do zagłady w samych gaciach i nawet mnie nie dotkną. Problemem na najwyższym poziomie jest tylko finalny Boss w dodatku krew i wino w jednej z możliwych sciezek zakończenia.
 
I najważniejsze . U pierwszego zielarza w białym sadzie kup schemat białej mewy. To już chyba poprawili w którymś momencie ale dawniej to mogło wcale się nie pojawić albo losowo i był problem z niektórymi przepisami.
 
Panowie przekonajcie mnie jakos do tego wiedzmina bo do konca roku bede mial wiecej czasu i w cos bym sobie pogral (ilez mozna grac w rdr:P) podchodzilem 2 razy i jakos zawsze rezygnowalem po tej pierwssej walce z bossem. Probowac czy dac se spokoj?:P


@billmurray u ciebie chyba podobnie to wygladalo, jak jest teraz?

I ja odpuściłem po kilkunastu h. Questy może i fajne. Biegałem do wszystkich znaczników, ale połowa to były jakieś gówno warte skrzynki z tego co pamiętam, ale najgorsza dla mnie była w tej grze walka. Wszystko jednym schematem - szybki atak w kółko wciskany na padzie, zero zabawy
 
podobno skopali wersję na pc, najlepsze jest to, że nie można włączyć tej sprzed update :dobry:
 
Właśnie pobrałem nową wersję. Tip dla tych, którzy mają wersję na płycie - żeby załapało wam darmową aktualizację to płyta musi być w napędzie. Chyba ten sam myk miał miejsce przy Cyberpunku.
 
podobno skopali wersję na pc, najlepsze jest to, że nie można włączyć tej sprzed update :dobry:
W sumie to się zastanawiam czy w ogóle jest sens updejtować wersję na PC, bo mam wątpliwości czy ten next-genowy update będzie oferował lepszą grafikę niż mody z nexusa :fjedzia:
 
Akurat zacząłem grać na XB Series S. Gram od tygodnia. Fajnie, że wchodzi akurat ten patch. Chociaż ja i tak dobrze się bawię. Wiedźmin 2 strasznie mnie zraził mechaniką walki. Tutaj jest znośnie.
 
Właśnie pobrałem nową wersję. Tip dla tych, którzy mają wersję na płycie - żeby załapało wam darmową aktualizację to płyta musi być w napędzie. Chyba ten sam myk miał miejsce przy Cyberpunku.
Mam pytanko, też mam wersję na płycie i wszedłem i niby pobrał mi się patch do wersji PS5 ale jak odpalam grę to mam ikonkę PS4 i żadnych trybów do wyboru (wydajność/jakość). W PS Store jest wersja na PS5 do pobrania, to ta z płytki wyjebac ?
 
Mam pytanko, też mam wersję na płycie i wszedłem i niby pobrał mi się patch do wersji PS5 ale jak odpalam grę to mam ikonkę PS4 i żadnych trybów do wyboru (wydajność/jakość). W PS Store jest wersja na PS5 do pobrania, to ta z płytki wyjebac ?
Najpierw pobierasz patcha 4.0 (ok. 20gb), potem w ps store znajdujesz kartę gry, dajesz trzy kropki i edycję kompletną. Powinna być za friko. Jak zacznie pobierać to tamtą możesz spokojnie odinstalować. To działa w ten sposób w przypadku edycji gry roku, więc ja od razu mam wszystkie dlc zainstalowane po ściągnięciu tej edycji kompletnej. No i płytę musisz mieć cały czas w napędzie.
 
Last edited:
Najpierw pobierasz patcha 4.0 (ok. 20gb), potem w ps store znajdujesz kartę gry, dajesz trzy kropki i edycję kompletną. Powinna być za friko. Jak zacznie pobierać to tamtą możesz spokojnie odinstalować. To działa w ten sposób w przypadku edycji gry roku, więc ja od razu mam wszystkie dlc zainstalowane po ściągnięciu tej edycji kompletnej. No i płytę musisz mieć cały czas w napędzie.
A jakiś pomysł dlaczego wersję PS5/PS4 mogę pobrać, a jak wchodzę tak jak napisałeś na edycję kompletną to musze zapłacić 113,30 zł.
 
A jakiś pomysł dlaczego wersję PS5/PS4 mogę pobrać, a jak wchodzę tak jak napisałeś na edycję kompletną to musze zapłacić 113,30 zł.
Na początku miałem ten sam problem, po zaktualizowaniu jak wchodziłem do pss to kazało płacić, ale po włożeniu płyty pojawiła się możliwość pobrania za darmo. Po pobraniu pojawia mi się przy edycji kompletnej tylko ikona PS5. Masz edycję gry roku czy suchą podstawkę? Spróbuj na grupach o PS na FB poczytać, może ktoś miał taki przypadek jak Ty. Ewentualnie sam pokombinuj z ps store
 
Nie ogrywałem jeszcze, bo dziś nowy tv wjeżdża, ale trochę to wszystko dziwne. W teorii pokazuje mi, że wszystko jest ok, choć gra waży tylko 50gb, a nie 86 i nie mam możliwości pobrania dodatków osobno za friko.
IMG_20221214_172516162_HDR.jpg
 
Back
Top