Wiedzmin 3 - GameZone

Ja właśnie się zbieram i też chyba plejaka kupie. Wiedźmin, ufc i nba i jestem w raju.
No ja wlasnie wiedzmaka zabieram sie ograc, ufc 3 jest calkiem spoko, ale szybko mi sie znudzila, ufc 4 slabsza od 3 dla mnie. Teraz mam ps extra, takze mam tych gier do ogrania mase, a gram raz na pol roku, jak juz sie wciagne to skoncze, ale najgorzej zaczac.
 
Odpaliłem dzisiaj odświeżonego Wiedźmina 3. Świetnie to wygląda, czas kolejny raz ograć :)
 
1671573666705.png
 
@billmurray i reszta konsolowców. Kiedyś chyba o to pytałem, ale zapomniałem. Braciak mi podrzucił Horizona nowego, tego Forbidden West. Warto odpalać jak 1 nie skończyłem i gdzieś się zaciąłem? Czy jednak żeby kupy się trzymało to najpierw do 1 wrócić?
 
ja to w horizona to 5 minut pograłem chyba, nie podeszło mi. zresztą ban, nie ten temat.
 
@billmurray i reszta konsolowców. Kiedyś chyba o to pytałem, ale zapomniałem. Braciak mi podrzucił Horizona nowego, tego Forbidden West. Warto odpalać jak 1 nie skończyłem i gdzieś się zaciąłem? Czy jednak żeby kupy się trzymało to najpierw do 1 wrócić?
Bez ogrania 1 części za 2 część bym się nie zabierał. Chyba że odpalisz jakieś streszczenie fabuły na YT xd
 
Wiesiek w wersji next gen urwał mi dupę,argentyński ms store za 11zl też,no kozak jest polecam każdemu szczególnie że gra ma tyle wyborów że zawsze można inaczej podejść do niej
 
Jest tu jeszcze ktoś, kto pamięta misje z dodatku "Krew i wino"?
Generalnie w Wieśka zacząłem grać dość późno, bo około rok temu. Przeszedłem część główną, "Serce z kamienia" i może 50% "Krew i wino". Mam problem z jednym zadaniem i nie jestem pewien, czy to jakiś bug, czy to ja robię coś źle. W necie nie mogę znaleźć nic na ten temat.

Druga sprawa to wspomniana Edycja kompletna. Pobrała się automatycznie na PS4 i widzę, że mam problemy z save'ami. Wcześniej nadpisywało się stare, a teraz jak robię zapis w danym momencie gry, to tego nie ma, jedynie ostatni punkt kontrolny. U was też tak to wygląda?
 
Back
Top