Wiedzmin 3 - GameZone

Grałem w swoim życiu w wiele gier, ale to co się dzieje w Wiedźminie przerasta wszystko.
Książki, które można przeczytać w wampirzym więzieniu miażdżą :D
 
Grałem w swoim życiu w wiele gier, ale to co się dzieje w Wiedźminie przerasta wszystko.
Książki, które można przeczytać w wampirzym więzieniu miażdżą :D
Klimat taki, że wgniata w fotel kuhwa :lol:
 
Też dzisiaj ukończyłem fabułę dodatku.
Zajebista przygoda i smutno mi, że już się skończyła :sad:
Jako całokształt ta gra jest po prostu idealna.
Twórcy przemycili mnóstwo dzisiejszych tematów do tego fantastycznego świata.
Pozostaje mieć nadzieję, że po zapowiedzianym odpoczynku od Wiedźmina, twórcy jeszcze raz stworzą podobne arcydzieło.
 
dla mnie Serec z Kamienia za krotki, z 10h gry troche malo jak na Wiedzminskie standardy
Też jakiś czas temu skończyłem SzK. Dałbym 10/10 gdyby nie długość dodatku. Historia, klimat, bohaterowie (przede wszystkim główny antagonista) jak zwykle na bardzo wysokim poziomie.
 
chce ktos krew i wino na wspole kupic? albo ktos juz kupil i moge mu 40zl odpalic za udostepnienie na ps4
pozdro 600
 
Przeszedłem po raz drugi Wiedźmina 3. I pokazuje mi na GOGU, że tylko 36% gry przeszedłem :joe: O co chodzi? Przechodziłem prawie wszystkie poboczne jakie były możliwe, do tego bardzo dużo wiedźmińskich zleceń wykonywałem.. Tylko dlatego, że nie odkrywałem tych wszystkich znaków zapytania, aż tyle mogę stracić?
 
Przeszedłem po raz drugi Wiedźmina 3. I pokazuje mi na GOGU, że tylko 36% gry przeszedłem :joe: O co chodzi? Przechodziłem prawie wszystkie poboczne jakie były możliwe, do tego bardzo dużo wiedźmińskich zleceń wykonywałem.. Tylko dlatego, że nie odkrywałem tych wszystkich znaków zapytania, aż tyle mogę stracić?
przeciez w tych znakach zapytania i tak nic nie ma ciekawego, te misje poboczne w 90% procentach tez sa takie same
 
Przeszedłem po raz drugi Wiedźmina 3. I pokazuje mi na GOGU, że tylko 36% gry przeszedłem :joe: O co chodzi? Przechodziłem prawie wszystkie poboczne jakie były możliwe, do tego bardzo dużo wiedźmińskich zleceń wykonywałem.. Tylko dlatego, że nie odkrywałem tych wszystkich znaków zapytania, aż tyle mogę stracić?
Oznacza to tylko jedno
Jesteś leszczem, a tak na poważnie to znaki zapytania gówno dają do statusu przejścia. Z nimi są powiązane dwa achievementy:
- Pest Control (z pamięci) - rozwalasz wszystkie wszystkie gniazda potworów na jednej dużej mapie (Velen, Skellige, Białym Gaju nie da)
- jakieś osiągniecie z HoS związane ze zniszczeniem wszystkich obozów rycerzy zakonu płonącej róży
reszta achievementów:
- witalne związane z fabułą (zabij Eredina, odnajdź Ciri, Yennefer, Jaskra + za przejście na danym poziomie trudności plus dodatki)
- związane z questami pobocznymi opcjonalne do pominięcia przy fabule ( Zabij Ducha Lasu, Zabij Shriekera, Zabij wampiry, pomóż wybrać króla Skellige)
- związane z rozwojem postaci - osiągnij level 35, wymyśl 12 potionów, 6 bomb, rozwiń całe drzewo umiejętności, znajdź wszystkie karty do Gwinta) znajdź kompletny zestaw wiedźmiński i maksymalnie go ulepsz, przeczytaj 30 książek, dużo takich pierdół jest
- spełnij specyficzne warunki w grze (bądź pod wpływem 6 potionów, 6 różnych miejsc mocy, zabij 50 przeciwników strzałem w głowę, używając znaku zmuś przeciwników, żeby walczyli między sobą, pokonaj ślizgiem 250 metrów)
- związane z wyścigami konnymi, walkami bokserskimi i gwintem (gwintowych jest trochę)
Jest parę takich nietrywialnych questów do których sam nie dojdziesz, dlatego zapoznaj się z listą wszystkich
 
Oznacza to tylko jedno
Jesteś leszczem, a tak na poważnie to znaki zapytania gówno dają do statusu przejścia. Z nimi są powiązane dwa achievementy:
- Pest Control (z pamięci) - rozwalasz wszystkie wszystkie gniazda potworów na jednej dużej mapie (Velen, Skellige, Białym Gaju nie da)
- jakieś osiągniecie z HoS związane ze zniszczeniem wszystkich obozów rycerzy zakonu płonącej róży
reszta achievementów:
- witalne związane z fabułą (zabij Eredina, odnajdź Ciri, Yennefer, Jaskra + za przejście na danym poziomie trudności plus dodatki)
- związane z questami pobocznymi opcjonalne do pominięcia przy fabule ( Zabij Ducha Lasu, Zabij Shriekera, Zabij wampiry, pomóż wybrać króla Skellige)
- związane z rozwojem postaci - osiągnij level 35, wymyśl 12 potionów, 6 bomb, rozwiń całe drzewo umiejętności, znajdź wszystkie karty do Gwinta) znajdź kompletny zestaw wiedźmiński i maksymalnie go ulepsz, przeczytaj 30 książek, dużo takich pierdół jest
- spełnij specyficzne warunki w grze (bądź pod wpływem 6 potionów, 6 różnych miejsc mocy, zabij 50 przeciwników strzałem w głowę, używając znaku zmuś przeciwników, żeby walczyli między sobą, pokonaj ślizgiem 250 metrów)
- związane z wyścigami konnymi, walkami bokserskimi i gwintem (gwintowych jest trochę)
Jest parę takich nietrywialnych questów do których sam nie dojdziesz, dlatego zapoznaj się z listą wszystkich


To tam jest zakon płonącej róży i można ich tępić :D? Nie widziałem ich nigdzie
A grę przechodziłem na najwyższym poziomie..
 
To tam jest zakon płonącej róży i można ich tępić :D? Nie widziałem ich nigdzie
A grę przechodziłem na najwyższym poziomie..
Na Death Marchu 72 procent po jednorazowym przejściu. Zakon jest w Hos.
 
Na Death Marchu 72 procent po jednorazowym przejściu. Zakon jest w Hos.

To wiele wyjaśnia, bo dopiero zainstalowałem HoS. Ale nie wiem, korzystać z Nowej Gry+ przed rozpoczęciem przygody z Sercami z Kamienia, czy po przejściu obu dodatków?
 
To wiele wyjaśnia, bo dopiero zainstalowałem HoS. Ale nie wiem, korzystać z Nowej Gry+ przed rozpoczęciem przygody z Sercami z Kamienia, czy po przejściu obu dodatków?
Pod kątem wymaksowania osiągnięć Nowa Gra+ nic nie daje, przechodzisz po prostu jeszcze raz grę od nowa z trudniejszymi przeciwnikami, co średnio mnie jara. Przeszedłem grę, postacią po zakończeniu gry przeszedłem HOS, postacią po przejściu HoS przeszedłem BaW i to chyba optymalna ścieżka. Jak zaczniesz Nowągrę+ to będziesz musiał Biały Gaj i Velen przechodzić, żeby dojść do dodatków. Nie wiem jak skalowanie poziomów na nowejgrze+
 
Okej, dzięki. Więc tak to wszystko działa, to zaczynam Serca z Kamienia dzisiaj :)

W opcjach jest jakieś "zwiększanie poziomu przeciwników". Nie wiem na czym to polega. Na tym,że utopce w Velen zmienią poziom z 9 na 15 czy jak?
 
Okej, dzięki. Więc tak to wszystko działa, to zaczynam Serca z Kamienia dzisiaj :)

W opcjach jest jakieś "zwiększanie poziomu przeciwników". Nie wiem na czym to polega. Na tym,że utopce w Velen zmienią poziom z 9 na 15 czy jak?
To znaczy, że jak będziesz na poziomie 50 to wilku, utopce etc. też będą na 50.
 
Od początku gry nie grałem w gwinta, omijałem ten temat. Jest opcja żeby po zakończeniu głównego wątku to ogarnąć czy raczej od nowa trzeba grać?
 
Od początku gry nie grałem w gwinta, omijałem ten temat. Jest opcja żeby po zakończeniu głównego wątku to ogarnąć czy raczej od nowa trzeba grać?

Jest szansa, tylko nie masz szans na dostanie kart za zadania (przykładowo od Zoltana).

Rozpocząłem grę w Serca z Kamienia... I czuję, że walka z pierwszym potworem trochę mi zajmie, a poziomu zmieniać nie zamierzam. Głównego bossa pokonałem za pierwszym razem, Imleritha chyba za trzecim. Tutaj, przy tej przerośniętej żabie, już padłem trzy razy, a tylko raz mu zjechałem poniżej połowy HP.

Ogólnie muszę przestać grać w Wieśka póki mogę się z domu ruszyć, więc chyba oba dodatki zostawię sobie na sierpień, chociaż ciężko będzie się powstrzymać...
 
Od początku gry nie grałem w gwinta, omijałem ten temat. Jest opcja żeby po zakończeniu głównego wątku to ogarnąć czy raczej od nowa trzeba grać?
Turnieje - tak, zebranie wszystkich kart nie (niektóre można tylko w niektórych questach zdobyć, albo od postaci które giną np. Baron)
 
Wytłumaczy mi ktoś jak zrobić Pełną kolekcje Kart? Niby pojawiła się księga, która pokazuje mi ile kart mi jeszcze brakuje, ale skąd niby mam wiedzieć kto je ma? Wynika z niej, że brakuje mi 8 kart.
Też w najbliższych dniach mam zamiar zacząć Serca z Kamienia, no bo wreszcie skończyłem Dziki Gon !!!
 
Oplułem się kiedy na weselu Geralt wyrwał z płotu sztachetę i zaczął bitkę :applause:REDzi to są GENIUSZE :pray:

Tak samo, płakałem ze śmiechu prawie jak ta scena się odgrywała :D

"Noż, kuuurwa, nie musisz mnie namawiać!" :crazy:

Ogólnie Serce z Kamienia jest wyśmienite, strasznie wciąga. Ale teraz nie gram, muszę sobie zostawić rozrywki trochę na sierpień :(
 
Tak samo, płakałem ze śmiechu prawie jak ta scena się odgrywała :D

"Noż, kuuurwa, nie musisz mnie namawiać!" :crazy:

Ogólnie Serce z Kamienia jest wyśmienite, strasznie wciąga. Ale teraz nie gram, muszę sobie zostawić rozrywki trochę na sierpień :(
I tak najlepsza scena gdzie chleją w kaer morhen, w realu takiej najeby nie uświadczyłem
 
Z jakiej szkoły macie wybrany armor?

Właśnie się zabieram za zbieranie i chcę wybrać jeden bo to jest dużo roboty.
 
Back
Top