Wiedzmin 3 - GameZone

Po dłuższej przerwie przysiadłem znowu do Wieśka i zrobiłem wszystkie możliwe zadania i zwiedziłem wszystkie pytajniki, a mimo tego brakuje mi kilku schematów na oleje i powoli się poddaje. Znacie może jakąś stronę na której znalazłbym lokalizacje olejów? Sprawdzałem już jakieś filmiki itp. ale nigdzie w podanych miejscach schematów nie było
 
Po dłuższej przerwie przysiadłem znowu do Wieśka i zrobiłem wszystkie możliwe zadania i zwiedziłem wszystkie pytajniki, a mimo tego brakuje mi kilku schematów na oleje i powoli się poddaje. Znacie może jakąś stronę na której znalazłbym lokalizacje olejów? Sprawdzałem już jakieś filmiki itp. ale nigdzie w podanych miejscach schematów nie było


Poszukaj u Gremisty na Skellige i zielarki w jednej z wiosek na Skellige. Ten w Novigradzie też coś powinien mieć.
 
Poszukaj u Gremisty na Skellige i zielarki w jednej z wiosek na Skellige. Ten w Novigradzie też coś powinien mieć.
Ani u Gremisty ani u żadnego innego zielarza nie znalazłem tych schematów, a brakuje mi dwóch podstawowych na zwierzęta i hybrydy, a do tego wyśmienitych na insektoidy i relikty
czytałem właśnie, że jeden z tych brakujących schematów jest u niej jednak w misji z nithingiem ją uśmierciłem i nie mam do niej dostępu
 
13268013_10153822987784331_1753124149936325603_o.jpg
 


Dzisiaj najlepsza gra w historii obchodzi swój roczek! Dzięki za to arcydzieło CDP i dziękuję panie Sapkowski, za stworzenie wspaniałego uniwersum :)
 
Jeśli miałbym podstawkę na GoGu a Serca z Kamienia na Steamie to wszystko byłoby git czy dramat?
 
Zacząłem niedawno grać, mam 5 lvl i jestem w mysiej wieży. Bije się z tą Morową Dziewicą i jest prze ciężko, nie mogę jej ubić :(
 
Zacząłem niedawno grać, mam 5 lvl i jestem w mysiej wieży. Bije się z tą Morową Dziewicą i jest prze ciężko, nie mogę jej ubić :(
Nie za szybko się na nią porwałeś? Z tego co pamiętam, to walczyłem z nią na wyższym lvlu.
 
bardzo fajna gierka, a klimat to dla mnie mistrzostwo, zreszta raczej kazdemu Polakowi sie spodoba
przeszedlem poki co tylko Dziki Gon, troche misji pobocznych ominietych, ale w save'ach mi sie cos pojebalo i nie chce mi sie od poczatku zaczynac
teraz poczekam na jakies dobre promo DLC i chyba dwa na raz lykne
 
WOW po nowym patchu do Wieśka moja plejka tak głośno jeszcze nie chodziła. Nie słychać żadnych dialogów, tylko nieustanny dźwięk odkurzacza xD
 
Ograłem parę godzin dodatku Krew i Wino, powiem wam :D misje w stylu załatwianie spraw w urzędzie w typowo Polskim klimacie od okienka do okienka, tylko dodają smaczków do tej świetnej gry. Szkoda że nowe rynsztunki są takie drogie. Bo znów trzeba zbierać dużo złomu, a ceny są dantejskie. Co do wydania Pudełkowego brakuje już mi tylko planszy do gry w gwinta no i talii które były podobno w wydaniu kolekcjonerskim podstawki na którąś z platform.
 
Serce z Kamienia to z 10h gry, a Krew i Wino z 40? bo nie wiem jaki dodatek warto kupic
 
Back
Top