Wiedzmin 3 - GameZone

13344593_1254032137948157_7812766395294102936_n.jpg

Przepiękne nieboooo :)
Jak coś quest to jakaś tam poboczna misja i to dopiero pierwsze zadanie, nie przejmować się!
Grane na PS4.
 
Krew i wino na pewno dużo dłuższe.Kup oba
cos mi sie zjebalo z save'ami i mam dopiero od tej pierwszej bitwy po wyspie mgiel, a chcialem jeszcze jakies dodatkowe misje porobic i nie wiem jak to teraz bedzie jakbym serce z kamienia wzial od 30 lvla od razu, bo nie chce mi sie drugi raz tego przechodzic
 
Na 30 moze byc Ci ciezko na poczatku. Ja wlasnie zrobilem Serce z Kamienia. Bardzo fajny klimat. Mysle ze 10h to max z pobocznymi.
 
Serio na takich niskich poziomach kończyliście dziki gon? Ja mam 32 chyba, a dopiero co pokonałem Imleritha. Myślę, że 38 będę miał jak wejdę w Serce z Kamienia.
 
Ja Skellige dosyc szybko przejechalem, zostawilem sporo zadan, ale teraz serce z kamienia skonczylem na 39 + pelny rynszutnek Zmijii.
 
4 godziny dodatku dzis zrobione. Niestety powróciły problemy z stabilnością (2 razy krzak co zdarzało sie przed patchami, ) oraz ciagle problemy z osiągnięciami w GOGu ( już 2 sie nie odchaczyly)
 
Jaki ten dodatek jest dobry. Quest z mutacja - majstersztyk. Swoja droga niedaleko tego zatopionego labolatrium jest podziemna jaskinia w ktorej na koncu jest skrzynia zamknieta na klucz. Ktos wie gdzie kluczyk?
 
Jaki ten dodatek jest dobry. Quest z mutacja - majstersztyk. Swoja droga niedaleko tego zatopionego labolatrium jest podziemna jaskinia w ktorej na koncu jest skrzynia zamknieta na klucz. Ktos wie gdzie kluczyk?
Dostaniesz w poszukiwaniu - eskapologia stosowana, na lewo od więzienia na półwyspie jest znacznik z tym zadaniem.
 
Wie ktoś gdzie znajdę schemat na olej przeciwko wampirom. Mam ulepszony, a nie mam podstawowego :boystop:
 
Wie ktoś gdzie znajdę schemat na olej przeciwko wampirom. Mam ulepszony, a nie mam podstawowego :boystop:

A u tego Gremisty na Skellige próbowaliście? Ma konkretny asortyment i kupiłem u niego wszystko co miał, łącznie ze schematami na oleje.
 
A u tego Gremisty na Skellige próbowaliście? Ma konkretny asortyment i kupiłem u niego wszystko co miał, łącznie ze schematami na oleje.
Patrzyłem u tego druida, co było się jego uczniem i nie miał żadnych schematów
 
To nie ciekawe, bo mam wszystkie inne oleje oprócz tego kuhwa.
sprawdź u Keiry, zielarki w Rannvaig albo zielarza na południowy wschód od wsi Fyresdal, ja podstawowy przeciw wampirom znalazłem w kryjówce Avallac'ha którą sie zwiedza z Keirą w Velen.
 
Czy tylko mi się wydaje czy strasznie pogorszyli wytrzymałość mieczy ? Co chwilę naprawiam.
 
Jak nie on, to tam pod drzewem siedzi jeszcze jeden sprzedawca. Pamiętam, że kupiłem tam z 10 schematów.
U mnie obaj nie mają żadnych schematów. Pierdole ten olej, przeszukałem wszystko gdzie może on być i wuj :boystop:
 
Najpierw Czubówna teraz Wojciech Mann. Świetna rola. Twórcy zajebiscie potrafią się śmiać ze swoich błędów.
 
kupilem serce z kamienia
czy w tych dwoch dodatkach sa Ciri, Tris i Yenefer?
W sercach z kamienia nie ma. W K&W jedna z nich moze wystapic na koncu - zalezy od wyborow romansowych i tych w dodatku.

vRujHft.jpg
:cry:
 
W sercach z kamienia nie ma. W K&W jedna z nich moze wystapic na koncu - zalezy od wyborow romansowych i tych w dodatku.

vRujHft.jpg
:cry:
a to lipa, bede musial sobie na necie zobaczyc, bo bylem zmuszony grac tylko dodatek przez to, ze save mi sie gdzies zgubil
 
Back
Top